iPhone'da Şarj Sıkıntısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone'da Şarj Sıkıntısı

İphone 4s cihazim var jailbreakli ios 7.0.4 surumunu kullanmaktayim.Sikintim Telefonum sarj alaninda sikinti cekiyor ve atma sorunu tasiyorum.Sarj yuzdesi donuyor mesela %40 da kaliyor sarja taktigimda 8 saat beklesemde yuzdelik ayni kaliyor.Ornegin %20 ise sarja taktigimda telefon kendi kendine reset atiyor acildiginda %24 oluyor.Her sar yuklemede reset atiyor kendi kendine hatta bitiminde de atiyor.Sarj yeri donuk kaliyor.Kendi kendine reset atiyor %40 dan %7 dusuyor.Daha once bir sikintim yoktu su 3 haftadir boyle oldu.Bu sikintiyi nasil asarim İos guncellesem sikinti gider mi İos en son surumu destekler İos hangi surumu Jailbreakli.Anlayan varsa yada daha bu sikintiyi yasayan varsa cevaplayabilir mi?

İphone 4s cihazim var jailbreakli ios 7.0.4 surumunu kullanmaktayim.Sikintim Telefonum sarj alaninda sikinti cekiyor ve atma sorunu tasiyorum.Sarj yuzdesi donuyor mesela %40 da kaliyor sarja taktigimda 8 saat beklesemde yuzdelik ayni kaliyor.Ornegin %20 ise sarja taktigimda telefon kendi kendine reset atiyor acildiginda %24 oluyor.Her sar yuklemede reset atiyor kendi kendine hatta bitiminde de atiyor.Sarj yeri donuk kaliyor.Kendi kendine reset atiyor %40 dan %7 dusuyor.Daha once bir sikintim yoktu su 3 haftadir boyle oldu.Bu sikintiyi nasil asarim İos guncellesem sikinti gider mi İos en son surumu destekler İos hangi surumu Jailbreakli.Anlayan varsa yada daha bu sikintiyi yasayan varsa cevaplayabilir mi?

benim 5s in akkusude hemen bitiyor. (normal updateleri yapiyorum sadece) Iphonedan nefret etmemin en büyük sebebidir aslinda. Samsung s5 imde kalacaktim

Şimdi ayfon düşmanları dalar konuya ;)
Cydia'dan Batterylife programını indir ve seninkinin yüzdesine bak.

Son düzenleme:
Ben sikintinin donanimsal mi yok yazilimsal mi sikinti oldugunu bilmem lazim yoksa guncelleme yapacagim evde internetim yok telefon netim var ona gore surum guncelleyecegim.

Bataryan bitik bro. Benim de 4s'im var, telefon %100 şarj'dan, % 40'lara saniyesinde düşer, olur olmadık zamanda kapanırdı. Ben de gittim internetten bir kaç değişim vidyosu izleyip batarya siparişi verdim bugün de değiştirdim. Şimdi canavar gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt