iPhone'da Şarj Sıkıntısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone'da Şarj Sıkıntısı

Ne kadar bir batarya yalniz bu olayi son 3 haftadir yasiyorum daha once hic yasamamistim.4 senedir sapasaglamdi.

Aga 30 liradan 70 liraya kadar batarya var, hemen hemen hepsi de aynı. Orjinal bulmak imkansız, o yüzden çakmalara yönelip, ulaşılabilir bi satıcıyı tercih etmen gerek. Ben ilk siparişimde ürün arızalı diye iade ettim herife ulaşana kadar göbeğim çatladı. O yüzden n11, gittigidiyır gibi havuz sistemi olan siteleri tercih edip, puanlamasına ve yorumlara göre siparişini geç. Yapamam diyorsan da git bi telefoncuya ona yaptır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yasin Tapatalk ı kullanmayı öğrenemedin daha git bir telefoncuya taktir tlfonu mundar etme evde tablet açan çocuğa dönersin

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Bataryan ölmüstür muhtemelen.Ben 1.5 yıl evvel s3 kullaniodum.Benzer sorunlar bende de olmuştu, benim bataryadan olduğu çok belliydi çünkü batarya şişmişti baya.

FBI California da düzenlenen terör saldırısının zanlılarından birine ait olan iPhonenun şifresini kırmaya yardım etme talebini reddeden Apple, şifresinin kırılması imkansız iPhonelar üretmek için harekete geçti.

Üst Alt