irfan can kahveci - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda'nın bölgeye cuk diye oturur. ASlında kendisi ikan edilebilir çünkü en yakın arkadaşları bizde oynuyor ama istenilen parayı veremeyiz maalesef keşke Diagne+ Belhanda+ Akbaba'ya alabilsek ama kapıyı min 10'dan açarlar oda bizi aşar.

Bizde oynamayan oyuncunun yaptigi bir iki hareket gozunuze anormal iyi gozukuyor. Abarttikca abartiyorsunuz.

Diagne icin de yazilanlari hatirliyorum. MHY kazmasi icin de yazilanlar arsivlerde duruyor.

Transfer edecegimiz oyuncularda, ozellikle 10 milyon Euro'ya alamayacagimiz! adamlarda oncelikle kalite ama daha da onemlisi DEVAMLILIK olmali.

Bos alan buldugu zaman sutlari son derece iyi ve paslari da fena degil. Kabul. Daha once detayli sekilde ozelliklerini yazip, elestirdigim yazimda da belirttim. Sol ayagi Turkiye Ligi'nin uzerinde. Ayrica vurur gibi yapip topu yana cektigi hareketi sutlarindan sonra en buyuk hazinesi. Ama BENCE geri kalan ozellikleri iyi degil. Defansif olarak iyi degil. Ofansif olarak cok iyi degil. Teknik denilen bir oyuncu icin top saklamasi da iyi degil. Fener macinda topla guzel bir iki dripling yapti, ozellikle takim arkadasinin kirmizi yemesinin ardindan sinirle amacsiz ileri dogru yaptigi driplingde topu da iyi sakladi. Peki bunu devamli yapabiliyor mu? Dripling yapip, adam gecip rakip defans dengesini bozup ara pasiyla kac gol attirdi? Ya da o sekilde kac gol atti? Ikili mucadelerde nasil? Kafa toplarinda nasil? Top kapmasi nasil? Turkiye gibi dandik bir ligde 10 milyon Euro verip alamayacagimiz bir adam bir zahmet elit ozelliklere sahip olsun. Ve bunu arada sirada degil, devamli sekilde yapsin. Defansif ozellikleri pek iyi degilse, ofansif olarak en az 10 gol 10 asistle oynasin.

Zaman gercekleri ortaya cikartacak. Umarim gercekler ortaya cikarken, Galatasaray bir 10-15 milyon Euro daha borca girmez.

Dip not: 2.5 milyon Euro alti bonservise gelse isterim. Maasi da uygun olmali. 500 bin Euro garanti 500 bin Euro performans bazli sozlesmeye buyur derim. Bunun uzerinde rakamlar odemek buyuk hata olur. O rakamlara degmez. Isin gercegi bu.

Son ek. Gercek mevkisi sol acik olan ama bence sol icte inis cikislari olsa da bu sezon son derece iyi performans gosteren Emre K.'i ICK'ye tercih ederim. Ozellikle birini guya 10 milyon Euro'ya alamayacagimizi dusunursek. Emre'yi ortalama performansinda yerden yere vuranlar, bir zahmet ICK'nin de her oynadigi mactan sonra objektif yorum yapsin. Aylarca susup, uc gol attiktan sonra adami muhtesem ilan etmekle bir yere varilmaz.
Bu adam sampiyonlar ligi seviyesinde oynamis hatrick bile yapmis. Mert hakan ile diagnenin seviyesi ne

Tek eksigi istikrarsiz olmasi bu adamin

Belhanda'nın bölgeye cuk diye oturur. ASlında kendisi ikan edilebilir çünkü en yakın arkadaşları bizde oynuyor ama istenilen parayı veremeyiz maalesef keşke Diagne+ Belhanda+ Akbaba'ya alabilsek ama kapıyı min 10'dan açarlar oda bizi aşar.

belhanda ile beraber de iyi olurdu

arkada iyi bir fernando önlerinde irfan belho sağda bir kanat solda kılıç önde de santrafor

kenarda da ralph hassenhuttl

Olay sadece rakamlarsa, Galatasaray'da 10 gol + 10 asisti iç sahada bile yapar. Ortasahanın merkezinde oynatılan birinin, Başakşehir gibi bir kulüpte o rakamları yapamaması normal. Ayrıca oyuncuyu nasıl kullandığın da gol efektifliği konusunda önemli. İrfan senede 5-6 gol atıyorsa, bu gollerin hepsinde şapkadan tavşan çıkarıyor.

Bizim takımda sağ iç olarak kullanıp, ofansif oyun kurucu olarak değerlendirirsek, sadece seken toplara vuracağı şutla 10 gol atar zaten. Ve yıllar sonra dönen toplara şut çekebilecek bir oyuncumuz olur. Hem öyle rastgele de vurmaz. 2 şuttan birini sokar içeri.
En son ne zaman orta sahamiz 10 gol 10 asist yapti?

En son ne zaman orta sahamiz 10 gol 10 asist yapti?
Selçuk çifte double yaptı.
Sneijder 5 gol 15 asist'le oynadı sonrası fazia.

Verdikleri katkı da sadece gol ve asistle ölçülemez.
Maaşı bonservisi ve para etme potansiyeli de mühim konular.

İrfanı Başak alacağına biz alsaydık, Nzonzi ve türevlerine bu kadar para vermezdik.
İyi bir Cl sezonundan sonra da 10 milyona satma ihtimalimiz olurdu.

Gscimbom

Akbaba ve diagne yönetimin transferleriydi rengim. iftira atmayalım. Falcao da taraftar tepkisinden alındı. bak hocanın transferi Arda turana. liderlik yapıyor takıma
Hoca transfer döneminin başından sonuna kadar çatne de çatne demiş rengim diğer isimler alınacakken veto etmiş. Yönetim de çaresiz, son saatlerde(gerçek manada) çatneye onay vermiş. Böyle bir bilgi ulaştı bana paylaşayım dedim.

Hoca transfer döneminin başından sonuna kadar çatne de çatne demiş rengim diğer isimler alınacakken veto etmiş. Yönetim de çaresiz, son saatlerde(gerçek manada) çatneye onay vermiş. Böyle bir bilgi ulaştı bana paylaşayım dedim.
mümkün dğl rengim. başkan ve yönetimin saçmalıklarından biri cagne. başgan almış sonunda cagneyi, oynatacak hocayı da bulurum işine gelirse falan demiş hocaya. aponun da kasımpaşa ile özel bağları falan varmış ztn.

Üst Alt