irfan can kahveci - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener önce 30 yaşındaki Mahmut'u koparsın da Başak'tan sonra sıra İrfan'a gelir. FFP kısıtı varken Türkiye'de hiçbir kulüp milli oyuncuyu elini kolunu sallaya sallaya alamaz, almasın da zaten. Herif şu an baskı yemeyen Oğuzhan gibi takılıp topu gevelese de göze hoş gelen işler yapıyor, bu kadar temposuz haliyle büyük takıma gitse 5 haftada ıslıklanır. Temeli, yetenekleri iyi, gitsin Avrupa'ya oyununu, vizyonunu geliştirsin. Yoksa abisi Emre gibi 30 yıl top oynayıp kendini Türkiye'nin en şaibeli kulübü dışında kendini kimseye kabul etttiremeyen bir yalamaya dönüşebilir.

açıkçası fenerin alacağına ihtimal vermiyorum. Başakşehir ŞL'ye giderse asla bırakmaz. 3.olur, TS'nin cezası da kalkarsa o zaman ciddi ekonomik sıkıntı yaşayabilir ve pek çok ismi gönderirler.

İrfan'ın yine de gideceğini sanmıyorum. En olgun döneminde böyle kaoslu takıma giderse kariyeri mahvolur.

açıkçası fenerin alacağına ihtimal vermiyorum. Başakşehir ŞL'ye giderse asla bırakmaz. 3.olur, TS'nin cezası da kalkarsa o zaman ciddi ekonomik sıkıntı yaşayabilir ve pek çok ismi gönderirler.

İrfan'ın yine de gideceğini sanmıyorum. En olgun döneminde böyle kaoslu takıma giderse kariyeri mahvolur.
fenerde irfanı alacak para var mıymış

Vasat kelimesinin vücut bulmuş hali. Milli takımda Yusuf Yazıcı varken bu herifi oynatan Şenol Güneş'e de ayrı bir parantez açmak lazım.
İnşallah FB'ye gider. Hatta umarım Visca ile birlikte paket olarak giderler de şöyle 2.5M'dan 5'er senelik sözleşme yaparlar.

EalS6i1WkA415gX

:asd:

Üst Alt