irfan can kahveci - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gerçekten buna verecek kadar bütçemiz varsa, neden buna verelim anlamıyorum. Ben olsam senede 10 gol 10 asist yapabilecek sağlam bir kanat alırım o paraya.

Atıyorum 10Milyon Euro varsa Braga'dan Ricardo Horta gelsin. Ben niye İrfan'ı alayım ki

10-15 bonservis bedeli olan adami nereye aliyorsunuz? konusulmasi bile sacma. arda-caner-emre colak-semih gibi cetecileri alip transfer dönemini kapatacaklar. 3-4 tane ici gecmis, piyasa degeri yüksek yabanci kiralanir ve biter.

Bu herif için 8-10 milyon civarı para isterler.Hele ki şampiyon olup şampiyonlar ligine giderlerse bize gelmek istemeyebilir sonuçta şampiyonlar liginde oynamak ister.Ayrıca çok da süper bi adam olduğunu düşünmüyorum.Feyk atıp çalım denemesi yapıp topu geri çekmekten başka çok bi ekstrası yok.Arada savunma arkası toplar atıyor o kadar.Bunları yapması için 8-10 milyon bonservis verilmesinden taraf değilim.Zaten o parayı nerden bulup da verecez orası da meçhul.Kısacası hiç gerek yok kalsın olduğu yerde.O paraları veren bi enayi bulurlarsa da direk göndersinler zaten.Fenerbahçe olabilir bu enayi misal.

Bu herif için 8-10 milyon civarı para isterler.Hele ki şampiyon olup şampiyonlar ligine giderlerse bize gelmek istemeyebilir sonuçta şampiyonlar liginde oynamak ister.Ayrıca çok da süper bi adam olduğunu düşünmüyorum.Feyk atıp çalım denemesi yapıp topu geri çekmekten başka çok bi ekstrası yok.Arada savunma arkası toplar atıyor o kadar.Bunları yapması için 8-10 milyon bonservis verilmesinden taraf değilim.Zaten o parayı nerden bulup da verecez orası da meçhul.Kısacası hiç gerek yok kalsın olduğu yerde.O paraları veren bi enayi bulurlarsa da direk göndersinler zaten.Fenerbahçe olabilir bu enayi misal.
35lik sakatlara bayilacagimiza bunlara bayilip enayi olalim. her turlu enayi oluyoruz zaten bari boyle olsun

35lik sakatlara bayilacagimiza bunlara bayilip enayi olalim. her turlu enayi oluyoruz zaten bari boyle olsun
35lik sakatlara bayılalım demiyorum.Paran varsa git Seri için uğraş.Yerli olması dışında başka bi avantajı yok İrfanın.Benim görüşüm bu tabi.Ayrıca Başakşehir keriz mi sözleşmesi devam eden adamı ufak rakamlara versin.Bu herife vereceğin bonservis parası yerine Mert Hakan için kullanabilirdik misal.İkisi de bizim istediğimiz tarzda oyuncular değil bence.Seriyi alabilirsek orta sahada oyun kurma işini her türlü hallederiz.Bize lazım olan oyuncular 2 kanat ve forvet arkasında olup gol katkısı yapabilecek oyuncular.

Burda yine cop cekiliyor ama daha once de yazdigim gibi iyi bonservis kaldircaklar bundan
İspanya'ya itelerler anca diğer liglere giderse iş yapmaz.
Okay gibi 11 oynabilcegi bi takima gitmeli
Sonrasinda sicrama yapmak icin ugrasmali

Milli takimin os a ihtiyaci var

Evet tahmin ettiğimiz gibi iyi paraya gidecek
Sevilla diyorlar Rakitic-İrfan-Fernando :D

Üst Alt