Işıl Alben | Genel Koordinatör - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işıl Alben | Genel Koordinatör

300.000 TL için Galatasaray'ı satan büyük kaptan peehhh yersen...Bir daha bir ömür kapıdan geçemeyeceksin...O 300 milyara kurban olayım hain turnusolü oldu...

Geçen sene 900.000 tl aldın doymadın mı zaten takım bütçesinin yarısını aldın bu sene bütçe daha da düştü ama gidip 1.250.000 tl istedin kimsin sen ya!!!

@Yasin Yıldırım yazmış zaten yazılması gerekeni;

" 1,25 m tl'den fazla istiyormuş parada anlaşamamışlar. Şimdi kulüp zor durumdaysa adı Metin Oktay olsun Işıl Alben olsun eğer kendilerine Galatasaraylı diyorlarsa (bence öyleler şüphesiz) fedakar olmak ve feragat etmek zorundalar. Hiçbir takım bir sezonluk bütçenin 3'te 2'sini bir oyuncuya vermez. Bu sezon amatör branşlarda feda sezonu oldu artık bunu herkes biliyor. Galatasaray'ın ekonomik şartlarında yolunacak kaz bulmak isteyenler Oktay hoca dahil istediği takıma gidebilir. "

Hepsi yalanci sahtekar galatasarayli, ulan ac falan mi kalacaksin.

Bir Metin Oktay degildir
Aynen ama esas acı olan ne biliyor musun bu cahillere gereğinden fazla değer veren bunların havalanmasına neden olan taraftar...Arda, ışıl, sinan, selçuk hepsi aynı terane...

Sanki gerçekten efsane görmedik...Bülent Korkmazlar, Ergün Penbeler, Suat Kayalar, Paidar Demirler, Şemsettin Başlar, Cüneyt Tanmanlar, Erhan Önallar bunlar benim izlediklerim...Yetişmediklerim de var Fatih Terimler, Yalçın Granitler, Metin Oktaylar vb...

Kendisine verilen parayı beğenmeyen yallah uzasın.Traş yapmasınlar sağda solda bizim adımızı anıp

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu bir meslek üstat...Ben galatasaray efsanesiyim...Aslında kestane ne var 900 milyar almışsın geçen sene bir de utanmadan bütçe düşerken 350 milyar arttırmak istiyorsun...Adı olsun diye sana 950 teklif ediyorlar 300 milyar için terk ediyorsun kulübünü hayır bir de gerçekten galatasaraylı aynı sinan gibi...Hadi sinan euroleague diyordu...Ulan ışıl zaten bizimle euroleague ve 2 de eurocup kazanmışsın daha ne yaşayacaksın? Resmen paraya sattı bizi sokaktaki taraftar olsa 900 alırken indirim yapar bırakın zam istemeyi 600e oynar...

Bu bir meslek üstat...Ben galatasaray efsanesiyim...Aslında kestane ne var 900 milyar almışsın geçen sene bir de utanmadan bütçe düşerken 350 milyar arttırmak istiyorsun...Adı olsun diye sana 950 teklif ediyorlar 300 milyar için terk ediyorsun kulübünü hayır bir de gerçekten galatasaraylı aynı sinan gibi...Hadi sinan euroleague diyordu...Ulan ışıl zaten bizimle euroleague ve 2 de eurocup kazanmışsın daha ne yaşayacaksın? Resmen paraya sattı bizi sokaktaki taraftar olsa 900 alırken indirim yapar bırakın zam istemeyi 600e oynar...
Yaşlandıkça zam istemekte yeni moda oldu herhalde.Beğenmeyen varsa kapının yerini biliyordur.O parayı kim verecek ona gitsin de bulsun

Basketbolda dönen rakamlar futbola oranla baya baya az. Yıllık çoğu 300 400 bin Euroya filan oynuyor. Yanlissa düzeltin beni. Bu bağlamda 300 bin TL büyük para.

Ustelik 300k verseler yapmayacağı şey nerdeyse olmayan adamlar 300k yi küçümsüyor burada.

Ulan hayatınız boyunca calissaniz bir arada göremezsiniz, gelmiş burda tatava yapıyorsunuz.

İyi yapmış. Kacsin kurtarsın kendini.
Ben olsam ben de aynısını yapardım net.

Yaşlandıkça zam istemekte yeni moda oldu herhalde.Beğenmeyen varsa kapının yerini biliyordur.O parayı kim verecek ona gitsin de bulsun

Yok ki zaten rusyadan maaşına indirim istedikleri için döndü...YDÜ de kapandı...Ya fenere gidecek ya da çok daha azına hatay-mersin yahut yurtdışı...İşte dediğim gibi havalanmış indirmek lazımdı...İndirdi Arslan Mahmut Recevik :tbr:Keşke fenere gitse de sinan gibi geleceğini tamamen karartsa zira bu tipler böyle konformisttir...Gelsin trilyonlar öyle herkes galatasaraylı olur...Çok sevindim maskesinin düşmesine...Böyle takiyyecileri hiç sevmem darısı selçüke...Neslihan da allahtan voleybolu bıraktı yıllarca ben galatasaraylıyım de kocan bizden ekmek yesin ama gelip elini taşın altına koyma posan çıkıp yuvam dediğin eczacıbaşı seni kovunca gel 1 trilyon da emekli formatında galatasaraydan kapıp jübile yap hem de şampiyonlar ligi final fourunda...Ohhh ne ala memleket...Onun aldığı paraya Nedim Hoca erkek takımı kurup feneri deplasmanda madara etti...

Yok ki zaten rusyadan maaşına indirim istedikleri için döndü...YDÜ de kapandı...Ya fenere gidecek ya da çok daha azına hatay-mersin yahut yurtdışı...İşte dediğim gibi havalanmış indirmek lazımdı...İndirdi Arslan Mahmut Recevik :tbr:Keşke fenere gitse de sinan gibi geleceğini tamamen karartsa zira bu tipler böyle konformisttir...Gelsin trilyonlar öyle herkes galatasaraylı olur...Çok sevindim maskesinin düşmesine...Böyle takiyyecileri hiç sevmem darısı selçüke...Neslihan da allahtan voleybolu bıraktı yıllarca ben galatasaraylıyım de kocan bizden ekmek yesin ama gelip elini taşın altına koyma posan çıkıp yuvam dediğin eczacıbaşı seni kovunca gel 1 trilyon da emekli formatında galatasaraydan kapıp jübile yap hem de şampiyonlar ligi final fourunda...Ohhh ne ala memleket...Onun aldığı paraya Nedim Hoca erkek takımı kurup feneri deplasmanda madara etti...
Hayırdır abi. Arslan falan Hainlere arslan demek ne zaman moda oldu Yakışmıyor

Basketbolda dönen rakamlar futbola oranla baya baya az. Yıllık çoğu 300 400 bin Euroya filan oynuyor. Yanlissa düzeltin beni. Bu bağlamda 300 bin TL büyük para.

Ustelik 300k verseler yapmayacağı şey nerdeyse olmayan adamlar 300k yi küçümsüyor burada.

Ulan hayatınız boyunca calissaniz bir arada göremezsiniz, gelmiş burda tatava yapıyorsunuz.

İyi yapmış. Kacsin kurtarsın kendini.
Ben olsam ben de aynısını yapardım net.
Git bir yüzünü yıka...300 milyar çok diye bıraksın diyoruz zaten :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: O para bizim için çok onun için az olmalı yeterince hak etmediği paraları aldı...OA bana bak;

31888474_203621303769328_7846482247052951552_n.jpg

Niye hain mahmut ağabey? Bu çıkarcı hedonistlere cimbombomun parasını yedirmediği için mi?
Basket şubesindeki 3 mahlukatta haindir Aksini idda eden de onun işbirlikçileridir Can Topsakal Bir Ömer Yalçınkaya İki Ömer Cansever Üç Mahmut Recevik Dört Sen anladın Ergin hoca dönemini de hatırlatmayim istersen neler yaptıklarını hocaya

Üst Alt