Işıl Alben | Genel Koordinatör - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işıl Alben | Genel Koordinatör

İşte bu hainliği ortaya çıktı terbiyesizin darısı çakma kaptanlardan selçük inana...Tek tek hepinizden kurtulacağız...GALATASARAY KİN'DİR!!!

Gitme ihtimali olan veya gidenlere hain diyorsun, teker teker bütün sosyal medya ve forumlardan şutlandın ama sende.

Ya hain başkasıysa. Değerlerine sahip çıkmamaksa hainlik. Geçelim bu edebiyatları o yüzden. Galatasaray tarihinin en değerli ve öz evlatlarından biridir Işıl. Ne Selçuk ile ne de Arda gibi çakmalar ile aynı cümlede geçmeli. Kariyerini burada kazanmış, parayı hiç ön plana çıkarmamış 5 katını verenlere bizi sevenleri üzmeyelim restini şu ortamda çekmiştir. İçerik ile ilgili detayları bilmeden, galeyana getirici yorumlar yapmak büyük bir gaflet olur.

Gitme ihtimali olan veya gidenlere hain diyorsun, teker teker bütün sosyal medya ve forumlardan şutlandın ama sende.

Ya hain başkasıysa. Değerlerine sahip çıkmamaksa hainlik. Geçelim bu edebiyatları o yüzden. Galatasaray tarihinin en değerli ve öz evlatlarından biridir Işıl. Ne Selçuk ile ne de Arda gibi çakmalar ile aynı cümlede geçmeli. Kariyerini burada kazanmış, parayı hiç ön plana çıkarmamış 5 katını verenlere bizi sevenleri üzmeyelim restini şu ortamda çekmiştir. İçerik ile ilgili detayları bilmeden, galeyana getirici yorumlar yapmak büyük bir gaflet olur.
Maddi detayları verdim...Kendi iradesiyle ayrılan evet haindir...Hele ki bu maddiyata dayanıyorsa...

Bir sezonda 5 defa Fenerbahçeyi yenmesi 20 yıl sonra şubeye kupa getirmesi Hakemlere yaptıkları haksızlık için sövmesi. Efsanevi bir Euroleague sezonu. Fenere baş kaldıracak nadir adamlardandı bizim bozuntu herifler yolladı sene sonu görüşeceğim hepsiyle Yazdıklarım yeter sana diye tahmin ediyorum :)

Hangi sezon olmus bu

.
368d6ddb80013b4e9a394aaacbe756b3.jpg

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çoook Özür benim aklımda play of sezonu 4-3 olarak kalmış. 7sene geçince unutuyor insan neyse kastettiğim şeyi siz anladınız Bundan sonra polemiğe girsekte ikimizin tavrı değişmeyecek.
Hürmetler

Cin gibi bırakır mı yağlı kazığı...Aklını başına devşirip indirim yapmış iki üç kuruş için yaygara koparan bir yeniçeri...Daha iliğimizi sömürecek...

Üst Alt