Işın Çelebi Aday Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi Aday Oldu!

Cengiz o kadar iyi yönetti ki basket takimi sidik zoruyla ligde kaldi. 2 senedir ligde sefilleri oynuyoruz.

Yani bu pandemiye kadar her donem kar eden, en azindan alp yalman sonrasi ust uste kar aciklayan baska baskan var mi?

Iyi kadrolar da kurdu. Son donem teknik adamin sin kullanim tarihi gelmeseydi en az 3 sampiyonluk olacakti.

Baskette evet sacmaladilar ama ona bakmasi gereken adami dogru secemedi diyelim.

Açıkçası bizleri heyecanlandıracak listeyi Işın Çelebi yapacak gibi duruyor.

Hakan Üstünberk, Haldun Üstünel, Yiğit Şardan olursa kazanır seçimi.

Tecrübeli iş bilen bir liste olur.

Yani bu pandemiye kadar her donem kar eden, en azindan alp yalman sonrasi ust uste kar aciklayan baska baskan var mi?

Iyi kadrolar da kurdu. Son donem teknik adamin sin kullanim tarihi gelmeseydi en az 3 sampiyonluk olacakti.

Baskette evet sacmaladilar ama ona bakmasi gereken adami dogru secemedi diyelim.
Dernek üzeri + cl den dolayi muazzam göz boyama o kar isi

Normal kar etmesi. Transfer yapmaz ama satarsan kar edersin. Görüyoruz şimdi. stad gelirleri de yok satacak oyuncuda yok. Aslında var ama bunlarda satma kabiliyeti yok. Piyasası olan adamları da komik rakamlara gönderdiler. Fernando olsun, Gomis olsun ya da Rodriguez. Fener’in 2-3 kat paraya oyuncu itelediği takımlara sen gol kralını bedavaya gönderdin. Aman ne başarı. Yetmedi, yerini dolduramadın, bu takım Eren Derdiyok denilen futbolumcusuyla CL’de mücadele etti. Adam sakatım diye maça çıkmadı, bizde Sinan Gümüş gol atsın diye totem yaptık.

Hafızaları tazelemek istedim. Yani göründüğü gibi + zarar bunun adı. 10 kazanacakken 5 kazanmışız gibi. Sonra Falcao ve Diagne gibi fiyaskolar var. Öyle böyle değil hemde. Onyekuru’nun şampiyonluk yarışının en önemli kısmında yakınına çağırılması ve bunu dahi becerememelerini saymıyorum. En son da, her ne kadar sevmesem de, Belhanda kombisi tuz biber oldu. En zayıf yerimiz orta sahamız ve sen kovdun. Şampiyonluk şansımız çok daha güçlüyken hemde. Belki TS maçında sana galibiyeti getirirdi ya da önceki maçlarda. Valla Terim yine iyi dayanıyor burada bir de Genç Alman istiyorlar. 2 dk durmaz o hocalar böyle tiplerle. Bunun neresi kar şimdi ?

Bak savunulmayan haklarımıza, bu yüzden konuşmak zorunda kalıp ceza almış ve dengesi bozulmuş teknik isimlere girmiyorum bile. En yapmaları gereken idaridir mali bunun sonucu olur. Aysal’ın doğru felsefesi bu idi. Doğru yönet, para zaten gelecektir, sonuçtur çünkü. Futbolda başarı = para. Bjk bu sene CL katılırsa, büyük ihtimal onlar gidecek, 40-45m Euro potansiyel kazanma ihtimalleri var. Şa piyonluk geliri vs girmedim daha. Yani sen yaptığın saçma tercihlerle, yönetememekle, buralara kadar getirdin olayı. Gittin oyuncu kovdun hemde 2 kez. Biri gol kralı olmuş isim diğeri elindeki birkaç potansiyeli belli oyuncudan biri hemde zor günde bu zayıf kadro yapısında. Transferi Albayrak’a emanet edip kar etmiş olsun ne olur olmasan ne olur. Ne oyuncu satarlar ne de bitirirler.

Son düzenleme:
Basket'e 10-15 milyon Euro harcayıp Fener'e şampiyonluk yolunda göstermelik rakip olup, kulübü zarara sokmaliydi oysa!!

Amatör branşlar bize yük bunu anlayın artık.
Ne kadar sponsorluk geliyorsa onu aşmadan amatör branşları gençler ile yürütmeliyiz
Kapatalım daha iyi ozaman. Tepeye oynamayan Galatasaray mi olur

Illa 15 harcanmasında 6 7 harcansin

Üst Alt