Işın Çelebi Aday Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi Aday Oldu!

bu yüzden işler sponsorlukla gidiyor zaten ahmed bey. fenerbahçe amatör branşların parasını dernekten mi karşılıyor sanıyorsunuz? galatasaray'a sponsor getirebilecek adam gelsin, herkes gerektiği yerden kendi cebinden vermek zorunda değil. ha 2015'teki gibi 10 milyon bütçeye 25 tane adam alıp sponsorun verdiği parayı futbolculara prim diye dağıtacaksan hiç yapma tabi, o ayrı mesele. ama işin kolayına düşüp bu branşlar kapatılsın demek saçmalıktan başka bir şey değil.
Bende onu yazmıştım zaten yukarıda Renktaş
Sponsor ne kadar veriyorsa onun içinde kalmalıyiz ve altyapı ile desteklemeli yüz

""Amatör branşlar bize yük bunu anlayın artık.
Ne kadar sponsorluk geliyorsa onu aşmadan amatör branşları gençler ile yürütmeliyiz"""

Bende onu yazmıştım zaten yukarıda Renktaş
Sponsor ne kadar veriyorsa onun içinde kalmalıyiz ve altyapı ile desteklemeli yüz

""Amatör branşlar bize yük bunu anlayın artık.
Ne kadar sponsorluk geliyorsa onu aşmadan amatör branşları gençler ile yürütmeliyiz"""

tamam işte amatör branşların derneğe bir zararı yok, çünkü normal şartta gideri sponsorluk kaleminden düşülür. fener her yıl 20 milyon euro para harcıyor baskete, noldu herifler diğer sene yatırımı mı kesti? bir sene ülker'i ikna ediyorlar, diğer sene koç cebinden, seneye kimseyi bulamazlarsa aydınlar'a yalanıp acıbadem'i kesesinden yerler. ha mustafa cengiz'in güzel teklifi vardı beceriksizliğini kabul edip. adam dedi ki biz bu amatör branşlara sponsor getiremiyoruz, dernekten ayrılsın, sadece isim hakkını kendimizde tutup özelleştirelim diye. liseciler 1-2 sosyal dinlenme tesisinden yoksun oluruz diye onu da reddettiler. ama ne kapanması bir çözüm, ne de satılması. galatasaray yöneticisi olacak adam 115 yıllık ''spor kulübü''nün amatör branşına 4 yılda 1 tane kendi yağında kavuracağı sponsor getiremiyorsa küme düşme maçlarını da anca tribünden izler tabii.

sponsor da bir şey vermiyor zaten. bu yıl sponsordan getirdiğin para 1.5 milyon, sezon içinde cebinden harcadığın 850.000. sezon içindeki seni kümede tutan hamleleri de cebinden para harcamasan yapamayacaktın yani. galatasaray'a bu paraya layık görmek zaten ben bu branşların varlığını kabul etmem demekle eşdeğerdir. bu parayı yalandan ortaya atana kadar çıkıp erkek gibi biz bu sene sadece yerli oyuncularla mücadele edeceğiz desen daha iyi, en azından 4 sene sonra maçlara ani katılım gösterip kendini sempatik göstermeye çalışmazsın.

Adnan Polat in desteklediği yönetim kazanırsa bir taşla bir sürü kuş vurariz.
1.Haldun Üstunel yönetime girer bu transfer ve takım için milad olacaktır.
2.Fatih hocayla çalışmaz Polat in kafasindaysa başkan da bu işe camianın kurtuluşu demektir..

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Galatasaray yöneticileri içinde, bildiğim en overrated adamdır kendisi. Çok sevdiğim, izlemekten en çok keyif aldığım Keita' da dahil olmak üzere, transfer ettiği futbolcuların tamamı, ya ederine, yahut ederinin üzerinde fiyata alınmıştır; parayı basıp futbolcu getirmekten daha kolay bir şey yok...Yönetime küsüp, sonra da ayrılmasının sebebi, kendisinin özetidir; Stoch transferinde FB devreye girince 1-2 milyon fazlası verilip alınmasına Polat izin vermedi diye...

Bir baskan adayi da cikip desinki Hoca konusunda calismalarimiz var Terimin sozlesmesi bitiyor biz kendisine tesekkur ediyoruz bodruma torun sevmeye gitsib genc basariya ac ekol bir hocayla yolumuza devam edecegiz uzak ara secimi kazanir ne terimmis yahu adam heryeri kontrolune almis

Galatasaray yöneticileri içinde, bildiğim en overrated adamdır kendisi. Çok sevdiğim, izlemekten en çok keyif aldığım Keita' da dahil olmak üzere, transfer ettiği futbolcuların tamamı, ya ederine, yahut ederinin üzerinde fiyata alınmıştır; parayı basıp futbolcu getirmekten daha kolay bir şey yok...Yönetime küsüp, sonra da ayrılmasının sebebi, kendisinin özetidir; Stoch transferinde FB devreye girince 1-2 milyon fazlası verilip alınmasına Polat izin vermedi diye...
Çok Zaman oldu detaylari hatırlamıyorum haksızlık etmişsin reise.
Hadi keita ederinden fazla maliyetle geldi.
Elano? Kewell? Dos Santos? Lincoln? Linderoth? Jo? Baros?
Bastı parayı aldı demek işin basiti Liverpool dan o yaşta baroşu sadece parayla ikna edemezsin.para zaten elzem bu adamlar profesyonel.bonservisi elinde kewel i, brezilya milli takım 11 oyuncusu elanoyu...
Haldun reis te olup ondan sonraki 15 yıl ki yöneticilerde olmayan neydi kalite vizyon diksiyon dil...
Bir Aysal dönemi bunu tekrar yaşadık Sneijder 28 yaşında bize geldi vizyon sayesinde.keza chealse yi Cl şampiyonu yaptiktan 6 ay sonra drogbayi da vizyon getirdi.son yillarda daha mert hakan , irfan can, Kaan Ayhan gibi ötü oklu adamları bile getiremiyoruz para tek başına yeterli değil yani.

sadece para değil renktas bence schalke başkanı zamanında şöyle demişti

“‪Bizim Lincoln’ü satma gibi bir niyetimiz yoktu ancak Haldun Üstünel geldi ve zorla randevu aldı, 2 saat görüştük. ‬
‪İnanılmaz bir diksiyonu ve ikna kabiliyeti vardı. 5 milyon gibi komik bir fiyata Lincolnü sattım. Ertesi gün uyandığımda “ben ne yaptım” dedim.‬”

Çok Zaman oldu detaylari hatırlamıyorum haksızlık etmişsin reise.
Hadi keita ederinden fazla maliyetle geldi.
Elano? Kewell? Dos Santos? Lincoln? Linderoth? Jo? Baros?
Bastı parayı aldı demek işin basiti Liverpool dan o yaşta baroşu sadece parayla ikna edemezsin.para zaten elzem bu adamlar profesyonel.bonservisi elinde kewel i, brezilya milli takım 11 oyuncusu elanoyu...
Haldun reis te olup ondan sonraki 15 yıl ki yöneticilerde olmayan neydi kalite vizyon diksiyon dil...
Bir Aysal dönemi bunu tekrar yaşadık Sneijder 28 yaşında bize geldi vizyon sayesinde.keza chealse yi Cl şampiyonu yaptiktan 6 ay sonra drogbayi da vizyon getirdi.son yillarda daha mert hakan , irfan can, Kaan Ayhan gibi ötü oklu adamları bile getiremiyoruz para tek başına yeterli değil yani.

Money talks...O isimlerden, başından itibaren en doğru transfer Keita idi zaten. Elano için eski hocası Luce uyarıda bulundu aslında, üzerine gidilince inkar etmek zorunda kaldı adam; baştan sorulsa talip bile olmadan vazgeçilmesi gerekirdi, belli ki sorulmamış. Saydığın isimlerden hiçbirisine bizim verdiğimiz paraları verecek kulüp çıkmadığı için transferleri mümkün oldu. Katkıları da ortada. Stoch transfer edilemedi diye karalar bağlamış mıydın?!..

sadece para değil renktas bence schalke başkanı zamanında şöyle demişti

“‪Bizim Lincoln’ü satma gibi bir niyetimiz yoktu ancak Haldun Üstünel geldi ve zorla randevu aldı, 2 saat görüştük. ‬
‪İnanılmaz bir diksiyonu ve ikna kabiliyeti vardı. 5 milyon gibi komik bir fiyata Lincolnü sattım. Ertesi gün uyandığımda “ben ne yaptım” dedim.‬”
Gassing!..

Money talks...O isimlerden, başından itibaren en doğru transfer Keita idi zaten. Elano için eski hocası Luce uyarıda bulundu aslında, üzerine gidilince inkar etmek zorunda kaldı adam; baştan sorulsa talip bile olmadan vazgeçilmesi gerekirdi, belli ki sorulmamış. Saydığın isimlerden hiçbirisine bizim verdiğimiz paraları verecek kulüp çıkmadığı için transferleri mümkün oldu. Katkıları da ortada. Stoch transfer edilemedi diye karalar bağlamış mıydın?!..
Dediğin gibi büyük paralarla getirilmedi eski zaman yanlış anımsıyorsun yada fb li arkadaşlarin algısına inanmıssin.stoch mitoh ne alaka adam Polat in vizyonsuzluguna ortak olmayıp gitti arda istiyor diye serdar Özkan i layık görmüştü bize Polat düşün.
Dursun un yaptığı gibi fegh e 4.5 yıllık belh 4 milyon durumu yoktu asla.inşallah reis transferin başına gelir de bu sözlerin aklına gelip hicap duyarsın.
Transferi Haldun reis bir sanata dönüştürüyordu.basin roma da x futbolcuyla masada pazarlıkta sanarken gece 2 de nondayla Fransa da imza atıyordu reis.

Dediğin gibi büyük paralarla getirilmedi eski zaman yanlış anımsıyorsun yada fb li arkadaşlarin algısına inanmıssin.stoch mitoh ne alaka adam Polat in vizyonsuzluguna ortak olmayıp gitti arda istiyor diye serdar Özkan i layık görmüştü bize Polat düşün.
Dursun un yaptığı gibi fegh e 4.5 yıllık belh 4 milyon durumu yoktu asla.inşallah reis transferin başına gelir de bu sözlerin aklına gelip hicap duyarsın.
Transferi Haldun reis bir sanata dönüştürüyordu.basin roma da x futbolcuyla masada pazarlıkta sanarken gece 2 de nondayla Fransa da imza atıyordu reis.

Direkt alaka...Eski zaman diye hatırlamadığını söyleyen sensin. Ben ayrıntılarıyla hatırlıyorum, basında çok yazıldı-çizildi, burada da konuşuldu. Serdar Özkan gibi beleşten hallice transferler Haldun sonrasına ait, evet. Tabi paralar suyunu çekince...

Ha, Nonda en ucuz transferlerden biriydi ve buraya tam bir 'enkaz' halinde geldi; iki dizi de bitik haldeydi. Kendisini çok severdim, o haliyle bile gayet iyi katkı sağladı. Tam sağlıklı halde olaydı, 30 yaşında Türkiye' ye ancak tatile gelirdi zaten...

Üst Alt