Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Cevap: Işın Çelebi şuanda Telegol'de | Kanaltürk Canlı

G.Saray' ın geldiği noktanın en güzel ispatıdır Işın Çelebi...Politikacı üslubü ile her şeye manevra yapıyor, meğer kulüp kimlere emanet edilmiş!

Bu programı kaç milyon kişi izliyor, çıkıp en fazla insana hitap edilecek program bu.

Bende sevmiyorum ama nihayetinde bu böyle.

beyler ben itidalli olmanızı öneriyorum örneğin ünal aysaldan anlık başarı beklemeliyiz kurumsallaşma beklemeliyiz.. turkiye ligi şampiyonluğu değil 5 yıl içinde avrupanın ilk 10 kulübü içinde olabileceğimiz ekonomik ve kurumsal yapı için mücadele etmeli ona göre adımlar atmalıyız.. BENİM BİR HAYALİM VAR... bir gün Avrupanın En iyi oyuncularının Oynamayı Hayal Ettiği kulüp olabilmek.. (işte başkan adayından beklediğim cümle budur )

G.Saray' ın geleceği zerre kadar umrunda değil bunların, hala seçimi erteletmek için kamuoyu yaratmaya çabalıyorlar...Takım ne halde, seneye nasıl düzelir IŞIN amca anlatsana??

Stad yapılmadan önce ışın çelebiyi yere göğe sığdıramayanlar şimdi yerin dibine sokuyor.

G.Saray' ın geleceği zerre kadar umrunda değil bunların, hala seçimi erteletmek için kamuoyu yaratmaya çabalıyorlar...Takım ne halde, seneye nasıl düzelir IŞIN amca anlatsana??

galatasarayın içindeki fenerbahçeliler.. işte karşınızda ışın çelebi...

Onlar beyaz Türk,biz zenciyiz Ha?

Çelebi karar ver, zenci misin? beyaz mı?

Sen GRİsin GRİ. Politikacı grisi.

Sıkıştığı her yerde "ııııı" "eeee" diyor zavallı, ayıptır yahu ayıptır...

Isin Celebenin de birseyden caktigi yok.

Sirf kendini düsünmüyorsa ne olayim.

benim icime korku düstü valla: bu adamlar secimi yaptirmayacaklar gibi geliyor.

secimide gavur edip isi salataya cevirecekler...

cözüm bulmamiz lazim diyerek bir dolap ceviriyorlar!

''Mahkeme kararı'' lafından başka bir şey yok. ''Saygı duymalıyız'' boşa çıkmış oralara.

beyler konuyla alakasız ama twitterda ftw1905'in yazdıgına gore bgn hasan sas "luce'nin gelmesi gerets'e gore daha muhtemel" demiş trt'de mi ne bi programda.. o da izlememiş sanırım.. dogru mu diye burda sormak istedim bununla ilgili bişi bilen var mı??

Telegol Adnan Polat başkan olsun diye herşeyi yapıyor..Yahu Aday olmayacam dedi hala aklını karıştırıyorlar.

Üst Alt