GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

Bu kadar iddialı konuşup böyle şey gibi ortada kalmasının nedeni başkan Burak Elmas.
Ünal Aysal gibi lider ruhlu olsaydı şu ana kadar en az 5 tane ilk 11 adamı kadroya katılmıştı.
Hatırlayın Aysal zamanı elmander tak diye gelmişti.
Yüzde 99 Terim istemem demiştir ama işine bak hoca aldım oynatacaksın boş yapma demiştir.
Şimdi günümüze baktığımızda böylesine donanımli ve 1 yıldır hazırlanan yönetimin hiç bir futbolcu ile anlaşmama ihtimali var mı?
Elbette yok.terim begenmiyor daha doğrusu begense bile kendi önerdiği bulduğu adamları transfer ettirmek için çabalıyor.29 yaşındaki rumene 5 milyon Euro verdirip aldırmak en büyük öncelikli çabası.yonetime zerre kızmıyorum çok donanımlı bir ekip ama lider olmayan teknik direktörünün hık deyicisi bir başkana sahip olduğu için başarısızlık olup gidecek bir yönetim olduğu da aşikar.
Transferi Terime bırakmak intihardır.dunyada en kötü transfer yapan bu kariyerde başka teknik adam yoktur.70 adam aldırıp 65 i ni zararla elden çıkardik hala akillanmayip hem de tam yetki vermek akıl tutulmasıdır.
Tek adam olduğu için fikirlere kapalıdır sevdiği menejerleri zengin etmiştir hatta şu an yönetim transfer yapmıyorsa Terim'in istediği menejerin oyuncusu olmadığı içindir.basarilar kazandırdı efsane seviyoruz tamam.ama gerçekten miadını doldurdu hoca.yasi ilerledikçe hiç cekilmez oluyor.
Bu dakikadan sonra terimi savunmanin ama yol yabtı cılardan farkı yoktur.
Tamamen dibe vurup iliklerine kadar başarısız olacağımız bir sezon olacağı için zerre umudum yok.gorunen köy kılavuz istemez başımızda akıl değil inat var.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu cümleyi kurmayacaktınız, kurduysanız yapacaktınız. Transferlerin kolay olmadığının farkındayım ve acımasız eleştirileri ben doğru bulmuyorum ama bu cümleyi kurduktan sonra psv, kuramadığın takımı rahatça yenerse o koltuktan inmen gerekir.

"Amerikalı gibi düşün, Japon gibi planla, Türk gibi başla, Alman gibi sürdür, İngiliz gibi bitir" diye bir söz vardır.

Elmas başkan her şey oldu da bir tek Türk olamadı.

Bu kadar safça hiç önü arkası düşünülmeden açıklama yapılmaz.Bunlar kendini amatör kümede herhangi bir kulüptemi sanıyor? yönettiği kulübün büyüklüğünün farkındamı değiller? 30 milyon taraftarı beklentiye sokacak açıklamayı yapıyorsan gerekeni de yapacaksın.yapamıyorsan ne işin var orada?

Bu kadar iddialı konuşup böyle şey gibi ortada kalmasının nedeni başkan Burak Elmas.
Ünal Aysal gibi lider ruhlu olsaydı şu ana kadar en az 5 tane ilk 11 adamı kadroya katılmıştı.
Yüzde 99 Terim istemem demiştir ama işine bak hoca aldım oynatacaksın boş yapma demiştir.
Şimdi günümüze baktığımızda böylesine donanımli ve 1 yıldır hazırlanan yönetimin hiç bir futbolcu ile anlaşmama ihtimali var mı?
Elbette yok.terim begenmiyor daha doğrusu begense bile kendi önerdiği bulduğu adamları transfer ettirmek için çabalıyor.29 yaşındaki rumene 5 milyon Euro verdirip aldırmak en büyük öncelikli çabası.yonetime zerre kızmıyorum çok donanımlı bir ekip ama lider olmayan teknik direktörünün hık deyicisi bir başkana sahip olduğu için başarısızlık olup gidecek bir yönetim olduğu da aşikar.
Transferi Terime bırakmak intihardır.dunyada en kötü transfer yapan bu kariyerde başka teknik adam yoktur.70 adam aldırıp 65 i ni zararla elden çıkardik hala akillanmayip hem de tam yetki vermek akıl tutulmasıdır.
Tek adam olduğu için fikirlere kapalıdır sevdiği menejerleri zengin etmiştir hatta şu an yönetim transfer yapmıyorsa Terim'in istediği menejerin oyuncusu olmadığı içindir.basarilar kazandırdı efsane seviyoruz tamam.ama gerçekten miadını doldurdu hoca.yasi ilerledikçe hiç cekilmez oluyor.
Tamamen dibe vurup iliklerine kadar başarısız olacağımız bir sezon olacağı için zerre umudum yok.gorunen köy kılavuz istemez başımızda akıl değil inat var.

Katılıyorum. Transfer Terim'e bırakılmamalı takımı çöp etti.

babanın tekkesı değil ki burası kafana göre transfer yapacaksın tabıı kı td kımse ona soracaksın. Oyle klup mu yonetilir sizin yonetiminiz bakkal yonetimi.

Psv karsisina M.Cengizin biraktigi kadrodan cok daha zayif kadro ile cikilmasi, 10 gunde tum transferler ve sponsor tamam yalani ve "seffaf olucaz" deyip ilk icraatlari fener gibi oyuncu maliyetlerini saklamak ve talanin yolunu acmak olan bir yonetim bana gore en az dursun kadar potansiyel tehlike demektir.

Belli ki uzerinde kafa yorup tek yaptiklari hazirlik "calismis gibi gorunmek icin yalan senaryolari" olusturmakmis.

Bu adami erkenden indirmemiz gerekebilir taraftarlar olarak.

Bunlar hiç siyaset bilmiyor. Kısa vadeli net vaatler verilir mi? 20 yıllık bir siyasi örnek var karşılarında. İnsan birazcık örnek alır.

Seçim günü ekseri çoğunluk liselilere karşı kazanılmış zaferden bahsediyordu. Yönetim hakkında yorum yaparken her zaman beklemeyi tercih ettim, Gsc'ye de bunu öneriyorum. Yalnız bu yaşlı başkan "liselilerin başkanıdır, kötüdür" algısı için herkesin bir kez daha düşünmesi gerekecek sanırım. Gidişat onu gösteriyor.

Üst Alt