GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

Burda elmascılar saldırıyordu bana vizyoner Başkan Burak Elmas diye vizyona bak Necati Selçuk yardımcı arda akbaba transfer ne değişti aynı tas aynı hamam Abdurrahim i Başkan yapsan aynı şeyi yapardı
Daha yapmadıkları transferden, sponsor anlaşmasından bahsetmiyoruz bile! Şimdiye kadar yaptıkları yapacaklarının teminatı değildir umarım. Net kötü başladılar.

haha.jpg

Biz bu seneki cl eleme maçlarından bahsettiğini düşünüyorduk ki adam gelecek yılki cl eleme maçlarından bahsediyormuş. Yüklenmeyin adama yalanı yok.

"Bizim temel hedefimiz Avrupa'da her sezon başarılı olacak bir Galatasaray oluşturmak temel hedefimiz. Kısa vadede, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız. Bizi bu hazırlığı çok öncesinden yaptık. Galatasaray'ın kaybedecek 1 günü bile yok. Ajax, her sezon 30 milyon Euro bütçeyle Şampiyonlar Ligi oynuyorsa biz de bunu yapacağız. Yapmak zorundayız. Futbol takımıyla ilgili operasyonel hataya izin vermeyeceğiz. Uzun vadede altyapımızı geliştirmek için Sportif AŞ bütçesinin asgari yüzde 10'unu altyapıya ayıracağız. Transfer planlamamızı yaparken, tamamen oyuncunun geleceğine yatırım yapacağız. Latin Amerika dahil çok büyük bir futbolcu ağına ulaştık. Getireceğimiz oyuncularla ilgili hazırlığımız yapıldı. Bazıları ile müzakereler yapıldı. Diğerleriyle ise çok kısa sürede sonuca ulaşırız"

UTANMAZ YALANCI. DAHA AĞIR SÖZLER SÖYLEYECEĞİM AMA BUNUN İÇİN BAN YEMEK İSTEMİYORUM

"Bizim temel hedefimiz Avrupa'da her sezon başarılı olacak bir Galatasaray oluşturmak temel hedefimiz. Kısa vadede, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız. Bizi bu hazırlığı çok öncesinden yaptık. Galatasaray'ın kaybedecek 1 günü bile yok. Ajax, her sezon 30 milyon Euro bütçeyle Şampiyonlar Ligi oynuyorsa biz de bunu yapacağız. Yapmak zorundayız. Futbol takımıyla ilgili operasyonel hataya izin vermeyeceğiz. Uzun vadede altyapımızı geliştirmek için Sportif AŞ bütçesinin asgari yüzde 10'unu altyapıya ayıracağız. Transfer planlamamızı yaparken, tamamen oyuncunun geleceğine yatırım yapacağız. Latin Amerika dahil çok büyük bir futbolcu ağına ulaştık. Getireceğimiz oyuncularla ilgili hazırlığımız yapıldı. Bazıları ile müzakereler yapıldı. Diğerleriyle ise çok kısa sürede sonuca ulaşırız"

UTANMAZ YALANCI. DAHA AĞIR SÖZLER SÖYLEYECEĞİM AMA BUNUN İÇİN BAN YEMEK İSTEMİYORUM
Bu kadar dürüstünü daha önce görmemiştim.
Takım kuruldu.
Geleceğin süper starlarından
arda, ekre akbaba ile 1 er milyon eurodan sözleşmeler yapıldı.
Ömer ve diğer emre ile kadro sağlama alındı. 1,5 milyon euro maaş ile bu ikiliyi nasıl ikna ettiler hala şaşkınım.
Ajax modeli (check)
30 milyon euroluk maaştan 5-10 milyon euro tasarruf yapacaklar gibi onu da transfere ayırırlar inşallah

Üst Alt