İSK 1. Maç | Barcelona 1-3 Real Madrid | MS | 13 Ağustos | Tivibu Spor - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İSK 1. Maç | Barcelona 1-3 Real Madrid | MS | 13 Ağustos | Tivibu Spor

Ya bu takıma yakışacak oyuncular alın. Bizim Selçuk - Melo orta sahasını yenileyemedigimiz gibi bunlar da Xavi - İniesta sonrasını getiremediler. Messi, Suarez, Busquets harici world class adam yok takımda. İniesta da yaslandı.

Barcaya stoper, orta saha, sol forvet şart.

Realin son iki golünde kalecilerin yapacağı hiçbirşey yok. Topun gittiği yer ve açılar çok iyi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gol muazzam kapattığı köşe filan hikaye 10 numara topcu bu asensio
ayrıca barcelona neden kadroyu revize etmiyor?
rakitic selçuk inanın barca şubesi kız gibi değil bildiğin kız topcu realin geniş kadrosuna bile giremez..
iniesta yaşlandım ben eski ben değilim diye bağırıyor keza..
dembele +veratti +sevillanın insan yiyen önliberosu elzem olarak acil tarafından şart..
şu maç realin sahasında olsa en az 5 farklı yenilirdi barca..
reale gıcık olurdum eskiden ama adamlarda zidane var akıl var artık sadece saygı duyuyorum efsane yönetiliyorlar..
modric yokken bile ezdiler orta sahada modric+casemiro+isco ve kros muhteşem ötesi bir orta saha dünyadaki tek rakipleri bizim ndiaye+fernando+tolga+selçuklu orta saha kombini bunların :)

Abi adam kusursuz vurmuş ona lafımız yok da o adam öyle vurabildiği için o takımda oynuyor ve karşısındaki takım da elit ise ki öyle onun kalecisi de nasıl olursa olsun kapattığı köşeden gol yeme lüksü yok. Hadi parmak uçlarıyla dokunsa filan girse eyvallah diyeceğim de adam 0 reaksiyon. Sonuç itibariyle çok güzel bir gol izledik ama ben Barça taraftarı olsam kaleciye yükselirdim şu an.

yaw zaten müthiş bir kaleci değilki stegen ayağı iyi kaleci mantığıyla aldılar onu barçaya.. zamanında rüştü yerine valdesin oynaması sonra kaleyi yıllarca valdesin korumasıyla aynı mantık.. işte bu yüzden stegen den, muslera veya keylor navas vari kurtarışlar beklememek lazım.

Son düzenleme:
Abartmıyorum bizim Fer-Ndiaye orta sahası Barça'ya üstün gelir

Günümüz futbolunda her şeyin başı orta saha

Barça bu orta saha ile ilk 4'e zor girer

Üst Alt