İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Süper Kupa Real Madrid'in - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Süper Kupa Real Madrid'in

Cevap: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Maç Sonucu | 29 Ağustos

Real aldı ama o ne ezik bir futboldur.Ne zaman top messiye gelse sert faul yaptılar top messiye gelmese bile sert faul yapıyorlar adama hele o sergio ramos adama kaç kez vurdu kim bilir.Hakem real maçlarında adam gibi maç yönetse barca her maç fark atar ama hakemler sertliğe izin veriyor.

bence modric özilden iyi oyuncu ve realin ataklarini daha iyi yönlendirir.

Cevap: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | İkinci Yarı | 29 Ağustos

Şu takımda bi falcao olsaydı 5 olmuştu maç ama hale bak.

Kesinlikle öyle.. Falcao Madrid 'e ilaç olurdu.. Bitiricilik konusunda son dönemde gördüğüm en formda oyuncu.. Modric e verilen paranın üstüne kunularak Falcao 'ya verinseydi, kesinlikle takıma çok daha katkı sağlardı, en büyük zaaflarından birini kapatırdı hemde fazlasıyla..

Bu arada tarihi fark belki kaçtı,

Ama kupa kaçmadı..:ka21:

her ikisini de tutmuyorum ama her iki taraf da gol pozisyonuna girip kaçırdığında küfrediyorum.ben zevk almaya bakıyorum : )

Hayırlı olsun Real'e. gerçekten hak etti. özellikle ilk yarı çok sağlam oynadılar.. Barcelonaya gelirsek, tabi ki eksik oyuncuları var. Fabregas nerede onu bilmiyorum. cezalımı sakat mı oynatılmadı mı. dani alves yoktu. belki en çok alvesi aradılar bugün. Kadro tam olduktan sonra da böyle devam ederlerse işleri zor. Son bir not: Real bu sezon yine şampiyon olacak gibime geliyor..

Geçen maçtaki atarlanan barcalı gençleri göremiyorum. Pusuya yatmışlar herhalde :ays:

Maç bitmiş Casillas hala Higuain'i fırçalıyor o toplar nasıl kaçar diye :asd:

10 kisi deplasmanda bu kadar.Maldes kina yaksin.

Ben de Valdes faktörü ve Adriano faktörü olmasaydı gibi şeyler söyleyebilirim o zaman. :)

Maçtan önce yazdığıma baktım da Valdes yüzünden Real alacak kupayı demiştim. Ve netice olarak son dakikadaki saçmalaması kupayı Real'e getirdi. :asd: Valdes reyiz :ayatollah:

Maçtan önce yazdığıma baktım da Valdes yüzünden Real alacak kupayı demiştim. Ve netice olarak son dakikadaki saçmalaması kupayı Real'e getirdi. :asd: Valdes reyiz :ayatollah:

Öyle işte. Real'de Higuain varsa Barça'da Valdes var :asd:

Zevkli maçlardı ama :ka21: Barcelona'ya daha çok sempati duysam da pek umursamıyorum, keyif almak için izliyorum. Ama Barca 10 kişiye rağmen baya iyi oynadı.

Üst Alt