İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Süper Kupa Real Madrid'in - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Süper Kupa Real Madrid'in

Cevap: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Maç Sonucu | 29 Ağustos

madrid falcaoyu yada cavaniyi niye almiyor anlamiyorum

bu arada hem song, hem modric baya iyi girdiler oyuna, ikiside süper transfer.

bu takimlar ne olur bizim gruplara dusmesin bu iki takim, abi adamlar 2 saniye nefes almiyorlar, yok böyle bir tempo

Bu macta real iyiydi.ilk 30 dakikada 3-4 olup kopacak maci higuainin s.cmasyla sikintiya girdi.Neyse uzatmanin anlami yok super kupa REAL'in

Ayrica Mourinho kariyerine yeni bir kupa daha ekledi. Buyuksun reis :tiphat:

Hala Madrid

Ynt: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Maç Sonucu | 29 Ağustos

10Kişilik barcelona da top ne zaman messinin ayağına gelse realli futbolcular titriyorlardı.kaide barcelonanın yenmesiydi ama istisnai bir durum yaşandı bugün.istisnalar kaideyi bozmaz deyip çekilelim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: Ynt: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Maç Sonucu | 29 Ağustos

10Kişilik barcelona da top ne zaman messinin ayağına gelse realli futbolcular titriyorlardı.kaide barcelonanın yenmesiydi ama istisnai bir durum yaşandı bugün.istisnalar kaideyi bozmaz deyip çekilelim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Güldüm abi bol bol kusura bakma :asd::asd::asd::asd::asd:

Cevap: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | Süper Kupa Real Madrid'in

547325_472972779399619_137124677_n.jpg

Kaptan :tiphat:

valdes kalede,mascherano stoper oynadıgı sürece barça daha cok sıkıntı çeker.

Hayırlı olsun Real'e. gerçekten hak etti. özellikle ilk yarı çok sağlam oynadılar.. Barcelonaya gelirsek, tabi ki eksik oyuncuları var. Fabregas nerede onu bilmiyorum. cezalımı sakat mı oynatılmadı mı. dani alves yoktu. belki en çok alvesi aradılar bugün. Kadro tam olduktan sonra da böyle devam ederlerse işleri zor. Son bir not: Real bu sezon yine şampiyon olacak gibime geliyor..

madrid de aynı fb balı var.3 maçını seyrettim realin rezalet oynuyorlar.bu kupa valdez in hediyesi.10 kişilik barca nerdeyse kupayı alacaktı.

madrid de aynı fb balı var.3 maçını seyrettim realin rezalet oynuyorlar.bu kupa valdez in hediyesi.10 kişilik barca nerdeyse kupayı alacaktı.

Real Madrid bu maçta Barcelona'yı ezdi, yanlış maç mı izledin abi? Real'de Falcao tarzı bir santrafor olsaydı, 5-1 fln biterdi maç.

Cevap: İSK Rövanş Maçı | Real Madrid 2-1 Barcelona | İkinci Yarı | 29 Ağustos

Tarihi fark kaçtı. Hemde öyle böyle değil.

Şimdi bala bir gol atarlar deliye çevirirler adamı.

ben başka maçmı seyrettim acaba?2. yarı 80 e kadar madridin pozisyonu barca nın 3 tane net pozisyonu var.tarihi farkı barca ilk maçta kaçırdı

Real Madrid bu maçta Barcelona'yı ezdi, yanlış maç mı izledin abi? Real'de Falcao tarzı bir santrafor olsaydı, 5-1 fln biterdi maç.

2.yarıyı bir daha seyret emre.80 den sonra khedira ve higuan nın pozisyonları var.barca da 3 tane net kaçırdı.birde barca 10 kişi oynadı.

Barcelona ilk yarım saat çok bocaladı Madrid bu süreçte bir çok pozisyon kaçırdı ama devamı gelmedi kalan sürede sürekli olarak Barcelona üstünlüğü vardı 10 kişi kalmalarına rağmen. Real üstlerine gitse daha da gol bulabilirdi belki ama bayağı toparlandılar hele ikinci yarı Pique Ronaldo'ya top göstermedi.

Sonuç olarak iki takım da hazır değil Barca çok gereksiz açıklar veriyor sezon başından beri buna çare bulmaları lazım Madrid ise laubali oynuyor.

Kupayı Barca'nın alamamasının da en büyük sorumlusu açık ara Victor Valdes, kaleci farkı çok önemli iki takım arasındaki geçen maç 4-1 bitecekken bir anda 3-2 bitti.

barca nın tek sorunu mascerano-valdez..

real her zaman barça'ya karşı eziktir. barça futbol mantığı ve oyun tarzı açısından real'den 10 gömlek üstündür. bu maçta kısmi üstünlük göstermeleri kendilerini şaşırtmasın :)

Üst Alt