Islam Slimani Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islam Slimani Fenerbahçe'de

Biri hayrina Van persie ve Nani konularini da uplayabilirse o zaman ayni yorumlari paylasan arkadaslar ile simdikileri gormek eglenceli olurdu

Guli ve valbuşu gördük benfica top göstermedi bunlara rodri tek başına hepsini öper arap topçular kafası eserse oynuyorlar feguli gibi çıkar slimani de öyle aman aman abartılacak yanı yok.

geçen sene yedekten 16 maça girebilmiş 1 gol bulabilmiş. Araptan futbolcu olmuyor işte zorlamanın anlamı yok.
tipik öküz forvettir kendisi.
yani koy sırta iki defans taşıyarak kaleye gider ama bitiricliği gomis kadar iyi değil.
sonuç şikeciler kendilerine zarar verdi:
1-mesleğine çok saygılı biri gibi durmuyor bir süre sonra RVP gibi yatabilir
2-soldado oynamadan form tutmaz.
3-jhansen bundan daha uygun olurdu fener için
4-şikecilerin tipik huyudur 2 milyon euro veriyoruz derler de odasında masasının üstüne kulübün anahtarını bırakmışlardır.

Bir transferle feneri yine şampiyon yaptınız.

Bir trilyon defosu var takımın.
Bu arada Ayew sakat sakat imzalamış diyorlar.

Gscimbom Mobile

Slimani Sportingdeki gibi değil. Bak mesela Bas Dost gelseydi net diyorum 30 golü vardı burda. Ama Slimani o kadar atamaz. Orda çöp Soldadonun oynadığını düşünürsek kağıt üstünde iyi transfer ancak Slimanı 2 yıldır kayıplarda. Ek olarak oyun için kaybolan Guiliano ve Valbuena sorunları var. Kanatların ve beklerinde iyi orta açması gerekiyor Slimaninin başarılı olması için. Bekleyip görecez

sakatlıktan ötürü 2017de 14 maç ,2018 de 13 maç kaçırmış.GS sözlükte gördüm bunu.2 senedir zaten pek ortada yok.ama slimaniyi beslersen verim alırsın.bilhassa kanatlardan...peki fenerbahce bunu yapabilecek mi?bilemiyorum.gulliano ve valbuenanın hali ortada.ayew fizik olarak bitik,geldi sakatlandı.slimaniyi beslersen katkı alırsın.

abartılacak bi transfer değil.çok maaş verdilerse şu durumda kendi sorunları.bizim ihtiyacımız olan bi forvet değil slimani.gomis var zaten.bize ihenachio tarzı biri lazım.

Üst Alt