Islam Slimani Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islam Slimani Fenerbahçe'de

DkRR7eTWsAA2_Sh.jpg

Bin tane boş yorum var.

Adamın kariyeri DK 2014 ile başladı, 2016daki kariyer sezonu ile sona erdi.

İki senedir yokları oynuyor. Kiralandığı Newcastle'da bile beğenilmedi.

Bir de Ayew denmiş geçwn yıl izlemesem neyse diyeceğim de yürüyecek hali yoktu adamın.

Bir oynasın o zaman yapılır yorumlar, o kadar da büyük bir oyuncu almadılar orası kesin.

4.25 kiralama bedeli 4.5 maaş ise bu euro kurlarında facia demek.

İyi oyuncu kiralıyorlar.

Biz beceremiyoruz bu işi, çok açık.
Bin tane boş yorum var.

Adamın kariyeri DK 2014 ile başladı, 2016daki kariyer sezonu ile sona erdi.

İki senedir yokları oynuyor. Kiralandığı Newcastle'da bile beğenilmedi.

Bir de Ayew denmiş geçwn yıl izlemesem neyse diyeceğim de yürüyecek hali yoktu adamın.

Bir oynasın o zaman yapılır yorumlar, o kadar da büyük bir oyuncu almadılar orası kesin.

4.25 kiralama bedeli 4.5 maaş ise bu euro kurlarında facia demek.

Naber Keramettinciğim! Keyifler inşallah tıkırındadır.

İlkinde "iyi oyuncu kiralıyor" diyorsun.

Az önce de "o kadar da büyük bir oyuncu almadılar orası kesin. 4.25 kiralama bedeli 4.5 maaş ise bu euro kurlarında facia demek. "

bu ne!
Oyuncu kiralama işini iyi yapıyorlar dedim en başta, sonrasında ise bedelleri okudum oha dedim. 1 yıllık bedele 4 yıllık oyuncu alırsın çünkü.

O kadar da iyi bir oyuncu değil onda da yanlış bir ifade yok, Bas Dost daha çok gol atardı mesela, Slimani'nin zirve yaptığı dönemi izlemiş olarak yapıyorum bu yorumu da.

Rvp geldiğinde böyle olacağını yazanlar da olmuştu. Adam fazla nazik bi adam çünkü. İngiltere'de Rvp'yi barındırmakla ilgili önemli tartışmalar oldu zamanında. Alex Ferguson olaya el atınca tartışmaz oldular.

Ama bu adam hayvan. Rvp gibi sakatlığa yatkın bi adam da değil, üstüne oyun kurmazsan kullanamayacağın bi adam da.
Bu transfer kesin bitti mi bilmiyorum ama büyük iş. Umarım bozulur da, yine Soldado gibi bi müzmin sakat alırlar.

Cok eskiden forumdakilerin cogu hayatta degilken fb pingel diye bursadan bir adam almisti . Hem de ligde kendini ispat etmisti kendini

Cok katki verir ve aynen boyle boga gibi dendi durdu , adam daha lig baslamadan sakatlandi ve gram katki vermeden cekti gitti

Buradan suna variyorum . Bir transfer geldi abad olduk diye bir sey yoktur , bizim icin olmadigi gibi fb icin de kimse icin yoktur

Vitor zamani fb sinin transferleri kesin sampiyonluk deniyordu , almadiklari adam kalmadi

Sampiyon olamadilar ve sampiyonlar ligi geliri olmadigi icin bugunku borcun onemli bir kismi oradan miras kaldi

Oyuncu kiralama işini iyi yapıyorlar dedim en başta, sonrasında ise bedelleri okudum oha dedim. 1 yıllık bedele 4 yıllık oyuncu alırsın çünkü.

O kadar da iyi bir oyuncu değil onda da yanlış bir ifade yok, Bas Dost daha çok gol atardı mesela, Slimani'nin zirve yaptığı dönemi izlemiş olarak yapıyorum bu yorumu da.

Ben sözcükleri okurum. Niyet okumam. Başka işim yok "Keramettin Bey şöyle böyle demiştir" diye mi düşüneceğim! O zaman ilk mesajda adamlar oyuncu kiralamasını iyi biliyor demeliydin. Hoş o da pek değerli bir açıklama olmaz Ayew Slimani dışında kimi kiraladılar! Dediğin gibi kiraya dünya para vermişler.

Cok eskiden forumdakilerin cogu hayatta degilken fb pingel diye bursadan bir adam almisti . Hem de ligde kendini ispat etmisti kendini

Cok katki verir ve aynen boyle boga gibi dendi durdu , adam daha lig baslamadan sakatlandi ve gram katki vermeden cekti gitti

Buradan suna variyorum . Bir transfer geldi abad olduk diye bir sey yoktur , bizim icin olmadigi gibi fb icin de kimse icin yoktur

Vitor zamani fb sinin transferleri kesin sampiyonluk deniyordu , almadiklari adam kalmadi

Sampiyon olamadilar ve sampiyonlar ligi geliri olmadigi icin bugunku borcun onemli bir kismi oradan miras kaldi

Sakatlanacağının garantisi varmış gibi konuşuyorsun, farkındasın değil mi? :)

Senin eşşeğin kancık olsun. Yeğlerim tabii ki.:hat:

menajerler zaten öneriyo bu oyuncuları.getirmek zor değil.slimani 4 milyondan fazla alacakmış.2 senedir ortada yok bu adam bi de.iyi beslemen gerekiyor gol atması için.ayew 3,5 milyon falan alacak galiba.slimani fiyat açısından kazık olmuş...fenerli ergenler bu oyuncuları getirmek için bu kadar para verirsin demiş,aziz zamanında 6 milyona naniyi aldıklarını,2 sezon önce preimer ligden lensi kiraladıklarını unutmasın camışlar.

gomis 3.3,feghouli 3.8 alıyor bu arada.

Oyuncuyu hiç izlemedim ama şunu biliyorum ki araplara güven olmaz.

Git kuzeyden al bir oyuncu arkana yaslan, adamlarda iş ahlakı var ve ne zaman görev versen elinden geleni yapıyor.

Heleki o konuşulan paralar doğruysa her türlü kazık olmuş.

Ben sözcükleri okurum. Niyet okumam. Başka işim yok "Keramettin Bey şöyle böyle demiştir" diye mi düşüneceğim! O zaman ilk mesajda adamlar oyuncu kiralamasını iyi biliyor demeliydin. Hoş o da pek değerli bir açıklama olmaz Ayew Slimani dışında kimi kiraladılar! Dediğin gibi kiraya dünya para vermişler.
Fener kalitesine göre kötü adamlar değiller düşüşte olsalar da.

Bir de ne olursa olsun 2 tane ilk 11 oyuncusu kiralamak iyi iş. Ha o paralara mantıksız ama.

Bize de 8 numara ve stoper elzem ama hala beceremedik.

Üst Alt