# İsmail Çipe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Eray hiç güven vermiyor bana.Diğer ikisini anlatmaya gerek yok zaten.Biri kariyeri boyunca yedek olmuş kaleci diğeri her şut atıldığında dizinin üstüne oturan ilginç bir kaleci.Sene başında Sinan Bolat veya Tolga Zengin hamlesini keşke yapsaydı yönetim ve Terim.

tolga imkansiz. sinan da öyle. her ikiside yedek kalecilik icin gelmezlerdi. no way. tolga zaten sevdigi ve kaptan oldugu trabzondan yedek kalmamak icin ayrilmis bir kaleci.

bu ikisinden ahric tercübeli bir süper lig kaleci ala bilirdik. aklima simdi isim gelmiyor acikcasi. belki genclerbirliginin kaleci ola bilirdi.

tolga imkansiz. sinan da öyle. her ikiside yedek kalecilik icin gelmezlerdi. no way. tolga zaten sevdigi ve kaptan oldugu trabzondan yedek kalmamak icin ayrilmis bir kaleci.

bu ikisinden ahric tercübeli bir süper lig kaleci ala bilirdik. aklima simdi isim gelmiyor acikcasi. belki genclerbirliginin kaleci ola bilirdi.

Sinan Porto'da yedek kaleci. :dispirited:

Kendimizi kandırmayalım zorunlu olmadıkça hiç biri oynayamıyor.Sakatlıkların olduğu dönemde Semih Hamburg maçında oynatılsaydı bugün çok farklı şeyler olabilirdi ama Kewell'ı tercih etti Bülent Korkmaz.Semih ilk 11 de forma şansı bulmaya yine sakatlıktan doğan bir zorunluluktan dolayı başladı.Örneğin Mertan hazırlık maçında oynatıldı ve bence beğenildide ama sonra yüzüne bakan olmadı.

Bir maça bakıp değerlendirmek de ne kadar mantıklı? Önemli olan devamlılık. Sonuçta bu adamlar alt yapıda takip ediliyorlardır. Bu adam o günden sonra üzerine koyabildi mi? Çok sıkı bir şekilde çalıştı mı? A2 maçlarında ne yaptı bunları biliyor muyuz? Fatih Hoca geldikten bir süre sonra alt yapıyı tüm yaş gruplarında yenilememiz lazım gibisinden bir şey söylemişti (oyuncu bazında). Demekki çok göze batan bir yetenek yoktu.

herşeyde bi hayır varsa da uzun zamandır görmedik.bu çocuk hayrımız olsun.kayseride semih kayanın ortaya çıkması gibi.:)

u19 cl'de 4 gol yemiş izlemedim maçları. bu arada ne biçim 95 doğumlu benden yaşlı görünüyor :)

genelde böyle olur

önemli bi maç öncesi önemli adam sakatlanırsa

forumdan genç bi arkadaş altyapıda falanca futbolcu var o oynasın der.

dünyanın en çok gelecek vaad eden kalecisi de olsa oynamasın.

Türkiye şartlarında kariyeri başlamadan bitebilir yoksa.

Üst Alt