# İsmail Çipe - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Eray hiç güven vermiyor bana.Diğer ikisini anlatmaya gerek yok zaten.Biri kariyeri boyunca yedek olmuş kaleci diğeri her şut atıldığında dizinin üstüne oturan ilginç bir kaleci.Sene başında Sinan Bolat veya Tolga Zengin hamlesini keşke yapsaydı yönetim ve Terim.

Kesinlik en çok üzüldüğüm nokta bu. Hem Tolga hem de Sinan ikisi de alınabilirdi. Birçok lig maçında da rahatlıkla oynarlardı. Şu yabancı sınırı konusunda da rahatlardık biraz. Sinan Porto' da şans bulmuyor sanırım en azından yıl sonunda kadar kiralanabilir.

BSlv3ySIAAA1ALd.jpg:large

BRkSWcaCAAAn9b-.jpg:large

adama bok atmak yerine altyapiyi takip et de sen konu falan ac diyorum herif guzel bi is yapiyo

Yıllardır forumdayım bu adam her altyapı oyuncusuna süper yetenek der ama o adamdan da bi bok olmaz. Oyuncu hakkında bilgi verirken adam hızlıdır, iyi çalım atar gibisinden özelliklerini de saymaz. Çok iyi der geçer bu mu süper iş yapmak. İşkembe-i kübradan sallamak bildiğin.

Yıllardır forumdayım bu adam her altyapı oyuncusuna süper yetenek der ama o adamdan da bi bok olmaz. Oyuncu hakkında bilgi verirken adam hızlıdır, iyi çalım atar gibisinden özelliklerini de saymaz. Çok iyi der geçer bu mu süper iş yapmak. İşkembe-i kübradan sallamak bildiğin.

ben 2 yıldır forumdayım.ve övdüklerim de iyiydi.ama iyi olmak yetmez hayatta,kimsenin önüne altın tepside sunulmuyo şans.herkes kendi ekmeğini kendi kazanacak.o yüzden çalışmalı insan.

ama sen mantıksız konuştuğun için bişey diyemiyecem.elinde olsa sergen niye altına bez bağlamadan büyüttün diyecen bu çocukları.zaman kaybısın.

Altyapıdan oyuncuları sevmiyoruz ki biz. En çok sallanan adamlar Sabri, Aydın, Emre, hatta artık Semih. Ben hatırlıyorum Sabri ilk çıktığında yeni Emre B. deniyordu. Başta ortadan, sonra sağ açıktan yardırıyordu. Şimdi dalga konusu adam. Halbuki doğal pozisyonuyla alakasız pozisyonlarda bile ortalama verim alabiliyoruz.

Üst Alt