# İsmail Çipe - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Kötü bir hata yaptı ama methiyeler düzenler bir anda asmaya başlamış resmen. Muslera ne hatalar yaptı hala takımın as kalecisi.İsmail daha genç çalışır halleder eksikliklerini bazı şeyleri çok abartıyorsunuz.

Tek bir hatayla kaleci asacaksak Muslera yüz kere asılmıştı şimdiye. Önemli olan hata yapmayı alışkanlık haline getirmemek. Cenk Gönen her maç milyon tane hata yapıyordu geriliyordum. İsmail'in büyük bir yaptığı ilk hata yaptığı ilk maç oldu herhalde bu. Kalede İsmail'i görünce kesinlikle gerilmiyorum bana güven veriyor. O yüzden canı sağolsun bu maçlık. Zaten tur da gitmedi.

20504105.jpg
Eray sağolsun bütün yedek kalecilerimiz kovaymış gibi geliyor. Hele Cenk vardı bjkden gelen her maç içeri alıyordu istisnasız. İsmail duvar gibi.
Muslera out Çipe in
Akhisar maçında ilk 11 oynasın Muslera'ya da ihtar çekilsin artık..
Oynamaması için bi sebep yok

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hatay maçıyla beraber kaleyi alıp bir daha bırakmamalı.
Benim ahir ömründe Galatasaray formasıyla gördüğüm en potansiyelli yerli kaleci. Aykut'un bize şampiyonluk kazandıran Feldkamplı dönemini de gördüm ama Aykut'un ileriki yıllarda patlayacağı daha o zamanlardan belliydi. Ufuk'la çıktığımız korku tüneli, Eray'la kabir azabına döndü. İsmail'le çok uzun süre sonra bir ışık doğdu, inşallah potansiyelinin karşılığını performansıyla da verir. Kendisinin şu an için aklımda kalan en nitelikli özelliği ayaklarının şimdiden Muslera'dan iyi olması. Çok çalıştığı belli, Allah da yüzüne bakar inşallah.
Her türlü oynamalı.
Muslera eski Muslera değil.
4 milyon euro hak edecek bir performansı da yok.
Bu sezon bitmedi henüz ama bir iki maç alması lazım artık. Yoksa İsmail oynasın en azından gelişir.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Muslera kalede rakipsiz olmadığını anlaması açısından, muhtemel yabancı sınırlandırmasına karsı bir önlem açısından Ismail kaleye gecmeli..

Bu durum Muslera için de, takım için de daha iyi olacaktır.
Benfica macinda Muslera yine mal mal hareketler yaparsa Akhisar macinda bu kardesimize sans verelim.
Macaulay-Culkin-Home-Alone-the-good-son-my-girl-macaulay-culkin-31171548-675-1000.jpg

Ben yine arkasındayım bi tane hata yaptı diye adamı asıp kesecek değiliz. Muslera ne hatalar yaptı 1 senedir. Bırakalım biraz da bu adam hata yapsın. Sonunda yerli iyi bi kalecimiz olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1

Muslera önce derbide bizi yaktı, sonra üzerinden bir hafta geçmeden şampiyonlar ligi'nde Schalke deplasmanında yaktı. Göztepe deplasmanında yağmurlu zeminde çalım atacağım derken az kalsın yakıyordu orada olmadı ama Alanyaspor maçında yakmayı başardı.

İsmail süper ligde yavaş yavaş kaleyi devralmalı. Eğer o da bu şekilde hata yapmayı alışkanlık haline getirirse eleştiririz ama teneke kupası maçında yaptığı tek hata yüzünden alt yapıdan çıkan ve maaşı muhtemelen ortalama bir beyaz yakalı maaşı kadar olan kalecimizi yerden yere vurmam. Ki İsmail bizi yakmadı turu atladık mı atladık.

Üst Alt