# İsmail Çipe - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

oynamadigi surece nasil gelistirecegiz ben merak ediyorum bu herifler yedek kulubesinde yatiyorlar surekli. Fatih konusunda onyargiliydim ama su anda ismail gibi yetenekli kalecilerimizi kulubeye hapsetmek yerine oynama garantisiyle kuluplere ucretsiz kiralamamiz gerekiyor onlar yerine de 30 yas ustu tecrubeye sahip ucuz kaleciler yedekte durmali.

Begendigim bir genc. Ama gozu kapali Musleranin veliahti olabilir diyebilecekmiyim? Sanmiyorum. Belliki Musleradan sonra post-Mondragon sendromu yasayacagiz

Gol olmayan golü yediği için eleştirilen bir kaleci ilk defa görüyorum.
Top yarım metre dışarıdan çevrilmiş.Ne yapsaydı yani, o topu uçarak kornere mi atsaydı?

2013 yılındaki Orduspor maçında Muslera’nın degaj yaparken Selçuk’a çarptırıp yedirdiğini gol bundan 10 kez daha komik.Peki o zaman niye Muslera’yı biletini kesip göndermedik?Üstelik o buz gibi goldü.
Bu gol bile değil.

2013 yılındaki Orduspor maçında Muslera’nın degaj yaparken Selçuk’a çarptırıp yedirdiğini gol bundan 10 kez daha komik.Peki o zaman niye Muslera’yı biletini kesip göndermedik?Üstelik o buz gibi goldü.
Bu gol bile değil.

Saatte 1,5 metre hızla gelen bir topu yerde sıçma pozisyonunda beklerken bacak arasından kaçırmak baya komik açıkçası. En son böyle gol yiyen kaleci şu an huzurevinde falandır.

:asd:
Umursamıyorsa çekilsin kaleden. Hayır zaten topun önünden çekilse top kaleye girmiyordu, adam 3 direğin arasına yönelmeyen topu gol yaptı:asd:
Ya ben İsmail’i savunmak için yazmıyorum.Bu arkadaştan kaleci falan olmaz.Ayı Volkan’ın değişik bir versiyonu.Ancak bu tip pozisyonlar olabiliyor.Her kalecinin başına gelebilir.
Bir de bu topun hızının saatte 1,5 metre olduğunu nasıl tespit ettin?:asd:

Üst Alt