# İsmail Çipe - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Dun kalede bir ''kaleci'' olsaydi 1-2 almistik maci sadece dun ile degil ciktigi her macta hic bir varlik gostermeyip her topa iceri alan bir adam var kalede.

Orta saha forvet filandan once ilk once kaleci almak zorundayiz mecburiyetindeyiz

Galatasaray tarihinin en kotu kalecisi suan kalede dolaysiyla herseyden once kaleci transferi sart, aksi takdirde 4 atsak bile 5 yiyecegimiz maclar olacaktir ve sonu hic iyi olamayan yere dogru gideriz.

Dün görevini kalede aslanlar gibi yapmistir. En azindan bir kac tane top tuttu. Bir kac kere de heralde heybetinden korkup kötü vurdular bos kalenin önünde... Ismail zaten mac icinde max bukadar kalecilik yapar.

Hatay´dan bukadar atak yenmemeliydi... Kalede 1.90 boyunda, carrefour´da kasirer olarak calisan bir beyden hallice bir kaleci varken hele ki...

Sokaktan 1.90 boyunda bir tane adam getirsek en kötü bu kadar kalecilik yapar .Birde ne kadar doğru bilmiyorum u.karakullukçu musleranın yedeğini belirlediğini iddia ediyor doğruysa bu mahalle takımı gibi yönetildiğimizi gösterir

Bunu kim bu kadar tuttu takımda ona bakmak lazım antrenörü kim ne ışık görmüş bunda.
İkinci kalecini Giresun a ver kalecisiz kal çok güzel plan .3 sağ bekin olur birinin bir gözü yok diğeri Amerikalı diğeri kronik sakat defansta yedek oyuncun gecen sene şampiyonluğu bjk ye hediye eden orta sahadan dönme Alpaslan forvetin cagne Halil Muhammed bu takım şampiyon olacakmış lig başında bunu planlamislar.

Ismail - Okan meselesinden ötürü bile Terimin kovulmasi dogru hatta gec kalinmis bi karar oldugunu gösteriyor.

Arkadas bu ismaili hangi vasifla koca kulüpte yillardir tuttunuz??

Terime olan kinim nefretim gün gectikce azalacagina, cogaliyor... Her gol yedigimizde evin icinde GOOL Fatih Terim diye sinir krizi geciriyorum

Üst Alt