# İsmail Çipe - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

dediğine kısmen katılmakla beraber şu şekilde kendi fikrimi ekliyeyim.

maça giden taraftar (benim bakış açım tabii )
1) coşar,coşturur
2) takımı ateşler, hakemi küfür manyağı eder korkutur
3) karşı takımı dağıtmaya ıslıklar
BUNLARDAN SONRA
4) yönetime tepki koyar gerekirse...
maç biter ondan sonra
5) kendi topçusuna tepkisini koyar...

bizim stattaki taraftar bambaşka şu an - gitmelerini takdir ederim ama TV de izler gibi maç izliyorlar.

gelelim Çipe'ye.

ulan her çkeilen şutta neredeyse olduğun yerde oturuşa çöküyorsun arkadaş ben anlamıyorum.
Kardeş artık sezon gitti hala 2 Pas atamayanlar var. Taraftar sonuna kadar haklı o futbolcular o taraftardan önce gidiyor evine.

Biz bu tepkilerin daha hiç geri sekmesi olmadı. Diğer türlü vasata alışıyoruz fenerden farkımız kalmıyor

Terim’i çok severim ama bu adamı gördükçe ve gol yedikçe hocanın sülalesine çok fena sövüyorum. Bu nasıl bir planlama allah cezanızı versin. Haftalardır transfer de yapılmıyor, resmen çin işkencesi gibi bitmiyor da bu çile..

Kardeş artık sezon gitti hala 2 Pas atamayanlar var. Taraftar sonuna kadar haklı o futbolcular o taraftardan önce gidiyor evine.

Biz bu tepkilerin daha hiç geri sekmesi olmadı. Diğer türlü vasata alışıyoruz fenerden farkımız kalmıyor
Esas oyun devam ederken ıslıklarsan Fener'den farkımız kalmaz...
Önce ateşle maçı , sonra tepkiyi göster.

Tepkide haksız demiyorum yanlış anlaşılmasın - doğru anda doğru şekilde tepkili olmalı. yoksa bugün izlediğimiz maçta nelsson ve kerem hariç tepkiyi haketmeyen adam var mıydı ki

Esas oyun devam ederken ıslıklarsan Fener'den farkımız kalmaz...
Önce ateşle maçı , sonra tepkiyi göster.

Tepkide haksız demiyorum yanlış anlaşılmasın - doğru anda doğru şekilde tepkili olmalı. yoksa bugün izlediğimiz maçta nelsson ve kerem hariç tepkiyi haketmeyen adam var mıydı ki
Galatasaray şu hattaysa taraftar ateşlemesine ihtiyaç yok ki futbolcu utanç duyup ilk 30 dakikada maçı bitirmeli. Sonra tepkide olmaz ama kimsede o kıpırdama yok.

Bak farkındaysan taraftar sabretti 40 dakika ses etmedi sonra başladı oda ilk İsmaildi sadece. Düşünsene Kasımpaşa’yla içeride oynuyorsun 17.takım 30 dakikada çözeceksin maçı ama yok yani 30 dakikada Kasımpaşa daha fazla pozisyona giriyor. Bu futbolcu ateşlenmez ki zaten ilk 30 dakika iyi destek vardı

Galatasaray şu hattaysa taraftar ateşlemesine ihtiyaç yok ki futbolcu utanç duyup ilk 30 dakikada maçı bitirmeli. Sonra tepkide olmaz ama kimsede o kıpırdama yok.

Bak farkındaysan taraftar sabretti 40 dakika ses etmedi sonra başladı oda ilk İsmaildi sadece. Düşünsene Kasımpaşa’yla içeride oynuyorsun 17.takım 30 dakikada çözeceksin maçı ama yok yani 30 dakikada Kasımpaşa daha fazla pozisyona giriyor. Bu futbolcu ateşlenmez ki zaten ilk 30 dakika iyi destek vardı

Ateşlemekten kastım hakeme oyna , ne bilim karşı takıma laf et bir şey ama senin dediğinde doğru...

o kadarlık doluluğu bile beklemiyordum açıkçası

Uğur Karakullukçu: "Fatih Öztürk, Metin Oktay heykeline bir şey yaptığı için mi yedek oturuyor? Fatih Öztürk, İsmail Çipe'yi kesemiyorsa, kaleci olmaması gerekiyor."

Şimdi şunu çok merak ediyorum taraftar İsmail Çipeyi yuhlayınca ne oldu? Burak Elmas eminim çok korkmuştur bu akşamdan itibaren Oblak ile görüşmelere başlamıştır!

Bu saatten sonra istediğinizi ıslıklayın istediğinizi istifaya çağırın, zerre umrumdaya adam değilim koskoca Galatasaray ı ne hale getirdiler tüm ümidim kırıldı artık hiç Galatasaray ı bu kadar çaresiz görmemiştim

Üst Alt