İsmail Kartal: "İstanbul'da bu turu geçebileceğimizi düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Kartal: "İstanbul'da bu turu geçebileceğimizi düşünüyorum"

İsmail Kartal: "Oyuna çok iyi başladık. İlk 6-7 dakikada 2 net pozisyonumuz vardı. Değerlendiremedik. İlk yarının sonunda tekrar oyun kontrolü bizde olmasına rağmen basit goller yedik. Soyunma odasında bazı konuşmalar yaptık. 3. yediğimiz yine basit bir gol. Buna rağmen oyunu bırakmadık. Risk alarak değişiklikler yaptık. 3-3 veya hatta 4-3 maçı da kazanabilirdik. İstanbul'da taraftarlarımızın önünde bu turu geçebileceğimizi düşünüyorum."

İsmail Kartal: "Bazı sakat oyuncularım var. Taraftarlarımız, kamuoyu bunları bilmiyor. Oyuncularımla yaşayan benim. %100 hazır değiller. Parça parça önümüzdeki maçlara en ideal şekilde sakatlanmadan sezonu bitirebilmek adına plan yaptık. Yoğun fikstürümüz var. 3 günde 1 maç oynuyoruz. 60. dakikada risk aldım. Mecburdum. Bu bölümden sonra ortaya koyduğumuz reaksiyon güzeldi."

İsmail Kartal: "Oosterwolde'de inşallah büyük bir şey yoktur. Kontrollerden sonra belli olacak. Tadic'te bir şey yok. Hasarlı bir şekilde maçı tamamladık. Gönül ister ki oyuncularım maçları sağlıklı şekilde bitirsin. Maalesef şanssızlık yaşıyoruz. İnşallah bu maçta bunu sonlandırmış oluruz."

Yunan gazeteci'den İsmail Kartal'a: "Söylediklerinize göre sanki Fenerbahçe'den başka kimseyi izlemedik ama Olympiakos da bayağı gol kaçırdı ve 4-0, 5-0 da yapabilirdi. Ancak gereksiz bir penaltıyla sizi oyuna ortak etti. Düşünceleriniz kibirli olabilir mi?"

İsmail Kartal: "Olympiakos iyi bir takım. İyi oyuncuları, ateşli bir taraftarı var. Biz de büyük bir camiayız. Maça daha iyi başladık. Burada yaptıklarımızı anlatmak benim en doğal hakkım. Onların da pozisyonları var ama 3-0'dan sonra maçı 4-3 bile kazanabilirdik. Maçtan önce Yunan basını bana sorduğunda 'Maçın favorisi yok' demiştim. Yine aynı şeyi söylüyorum. 3-0'dan sonra maçı 3-2 bitirebildiğimiz için çok mutluyum. Turu geçeceğimize inanıyorum."

Senin Ligi'nde şampiyonluğa oynayan takım 3 günde 1 Maç yapmanın zorluğundan bahsedip Maç'a kendilerin U 19 takımıyla Maç'a çıkmalarının ardından attığımız Gol için yaşı ufak çocukların psikolojisiyle ilgili konuşarak açıklama yapmalarını görünce tabii ki Lig'in yayıncısı da sponsoru da fazla para vermek istemez.Milletin 19 yaşında ki oyuncusu Şampiyonlar Ligi'nde takımını sırtlıyo falan filan yav :D

Senin Ligi'nde şampiyonluğa oynayan takım 3 günde 1 Maç yapmanın zorluğundan bahsedip Maç'a kendilerin U 19 takımıyla Maç'a çıkmalarının ardından attığımız Gol için yaşı ufak çocukların psikolojisiyle ilgili konuşarak açıklama yapmalarını görünce tabii ki Lig'in yayıncısı da sponsoru da fazla para vermek istemez.Milletin 19 yaşında ki oyuncusu Şampiyonlar Ligi'nde takımını sırtlıyo falan filan yav :D
images (3).jpeg

İsmail Kartal: "Bazı sakat oyuncularım var. Taraftarlarımız, kamuoyu bunları bilmiyor. Oyuncularımla yaşayan benim. %100 hazır değiller. Parça parça önümüzdeki maçlara en ideal şekilde sakatlanmadan sezonu bitirebilmek adına plan yaptık.
O plan da GS maçına çıkmamaktı.

Herkes kalbinin ekmeğini yer. İnşallah sen de kalbinin ekmeğini yersin.

Üst Alt