İsmail Kartal: "İstanbul'da bu turu geçebileceğimizi düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Kartal: "İstanbul'da bu turu geçebileceğimizi düşünüyorum"

Bizim maça kesinlikle sakat oyuncularının çokluğundan çıkmadilar. Net korktular..protesto etmişlerde, duruş göstermişler de hepsi hikaye..iyi makyajladilar böyle popülist söylemlerle...İsmail kartal aslında bugünkü maç sonu açıklamasında itiraf etmiş oldu sakatlıkları kamuoyu ve taraftar bilmiyor ben biliyorum diye..super kupa maçına çıkmama sebebinin altında yatan gerçek nedeni itiraf etmiş oldu...utanmaz bir takım her yönden..

"Deplasman"(türkiyede deplasman oynamiyorlar, tribün sikesi yapiliyor) da daha iyi bir karnesi olan takim, evinde berbat oynayan bir takim olan sikeciler evinde olimpiyakosu yenemez gibi

Açıklamalara, sakatlıklarına falan bakıyorum zaten baştan anlamsız gelen Süper Kupa maçına çıkmama kararının gerekçesi ortaya çıkıyor. Önde pres yapmayı bilmeyen Oly bile 55 dakikada 3 tane attı o şekilde. Bizim gibi bu işi Avrupa seviyesinde iyi yaptığını gösteren bir takımla maç yapsalar 15 dakikada 3'lük olurlarmış. Uzun lafın kısası korkup kaçmışlar.

Turu geçemezsiniz maalesef ismail kartal. Bugün şanslı olmasanız kötü olmpiakostan 5 yiycektiniz. İstanbulda sana kötü sürpriz var maaleef. Rakibin kötüde olsa tam bir deplasman takımı :)

Yunan ligini takip ediyorum. Paok harici diğer takımlar oyun olarak biz ve fenerden aşağı seviye. Bugün olympiacos 3-0 yapınca bayağı şaşırmıştım ama Fenerbahçe orta sahada as oyunculara dönünce 3-2 yapmış maçı. Olymapicos'un burada işi zor. Tur atlamak istiyorsa olymapicos ilk golü bulmak zorunda.

Yunan ligini takip ediyorum. Paok harici diğer takımlar oyun olarak biz ve fenerden aşağı seviye. Bugün olympiacos 3-0 yapınca bayağı şaşırmıştım ama Fenerbahçe orta sahada as oyunculara dönünce 3-2 yapmış maçı. Olymapicos'un burada işi zor. Tur atlamak istiyorsa olymapicos ilk golü bulmak zorunda.

Neden renkdas ?

Süper Kupa macina bundan dolayi cikamadikar, oyunculari heralde sakat oldu icin dinlendirdiler, eksik kadro ile bize karsi fsrk yiyeceklerdi , önceden tff den ceza konusunda pazarlik yapip sonra U19 gönderdiler ama ne oldu, oly macini alamayio insallah sakat olsnlar iyice yipranmistir da lig macinda tökezlersiniz

Üst Alt