Haber - İsmail Kartal: "Puan farkının açıldığını düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Puan farkının açıldığını düşünmüyorum"

1713815828381.png

Trendyol Süper Lig'de Sivasspor'la deplasmanda 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal mücadeleyi değerlendirdi.

İsmail Kartal:

"Sonuçta buraya 3 puan almak için geldik. Rakibimizin de son haftalarda bir çıkışı olduğunu ve iyi savunma yaptığını biliyorduk. Kapanan savunmaya karşı zorlandık ama 2 gol atmayı başardık. İstediğimiz sonucu alamadık ama oyuncularıma güveniyorum."

"Puan farkının açıldığını düşünmüyorum. 5 maçın 5'ini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz. Son dakika verilen penaltıyla maçın bitmesi bizi üzdü. Dışardan destek aldığımız arkadaşların yorumlarına göre; verilen kararın şampiyonluğa oynayan bir takım için ağır bir karar olduğunu düşünüyoruz."

İsmail Kartal: "Buraya 3 puan almak için geldik. Çok disiplinli, iyi savunma yapan bir takım olduğunu biliyorduk. kapanan savunmaya karşı zorlandık ama 2 gol atmayı başardık. Maç berabere bitti. oyuncularıma güveniyorum. Önümüzde 5 maç var. Maçın son anlarda penaltıyla bitmesi bizi üzdü. Pozisyonu baştan sona incelediğimizde şampiyonluğa oynayan bir takım için ağır bir karar olduğunu düşünüyorum. Biz pes etmedik, sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Puan farkıyla alakalı bir şey konuşmuyoruz, puan farkının açıldığını da düşünmüyoruz. 5 maçın beşini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz."

aha delirdi ...

gitti gitti buda gitti.

sonunda biri eşek şakası yapacak ,kağıttan "8de kapanır 18de" okuyacak

Üst Alt