Haber - İsmail Kartal: "Puan farkının açıldığını düşünmüyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Puan farkının açıldığını düşünmüyorum"

Adamın mantığı şu yönde arkadaşlar.

Fb, Sivas'a giderken puan farkı 5 iken şuan 4. Yani puan farkı artmamış aksine indirmiş adam! Matematik yalan söylemez.

Puan farkının açıldığını düşünmüyorum. 5 maçın 5'ini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz.

cgxwd8h.gif

"sampiyonluga gitmesek karar normal ama sampiyonluk yarisinda olunca anormal."

Kafaya bak :asd:

İsmail Kartal: "Şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı maçın son anlarında böyle bir penaltı verilmez. Biz izledik, baktık. Gerçekten çok ağır bir karar. Bunun nasıl olduğunu anlamış değiliz."

"sampiyonluga gitmesek karar normal ama sampiyonluk yarisinda olunca anormal."

Kafaya bak :asd:

İsmail Kartal: "Şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı maçın son anlarında böyle bir penaltı verilmez. Biz izledik, baktık. Gerçekten çok ağır bir karar. Bunun nasıl olduğunu anlamış değiliz."
olm ne yiyip ne içiyorlar çok net penaltı yaw.

sana yemin ederim yerli hakem var da olsa bu pozisyon için izlemeye bile çağırmazlardı

çok net penaltı pozisyon kaleciye bakarak yorum yapıyorlar ya da mallar.

bence ikinci seçenek

Kafası gelmemiş daha çok üstüne gitmeyin. Ha şey dicem 1923 öncesi kupalara noldu hahahahsjzjsjsnsnnsmzmxmd

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulan biraz iq su olan insan penaltı pozisyonun hic konusmaz 2 tane hamle var penaltılık hatta dijuku denen herif kart yemeli arkadan tekme atmış

Trendyol Süper Lig'de Sivasspor'la deplasmanda 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal mücadeleyi değerlendirdi.

İsmail Kartal:

"Sonuçta buraya 3 puan almak için geldik. Rakibimizin de son haftalarda bir çıkışı olduğunu ve iyi savunma yaptığını biliyorduk. Kapanan savunmaya karşı zorlandık ama 2 gol atmayı başardık. İstediğimiz sonucu alamadık ama oyuncularıma güveniyorum."

"Puan farkının açıldığını düşünmüyorum. 5 maçın 5'ini de kazanıp şampiyon olmayı hedefliyoruz. Son dakika verilen penaltıyla maçın bitmesi bizi üzdü. Dışardan destek aldığımız arkadaşların yorumlarına göre; verilen kararın şampiyonluğa oynayan bir takım için ağır bir karar olduğunu düşünüyoruz."

Bak bak bak. Şampiyonluğa oynayan takım için ağır karar ha. Ne tür şer yuvasısınız.

Şampiyonluğa oynayan takım için ağır karar ne lan mal herif

Aynı pozisyon sivas hatay maçında olsa verilmesi daha mı kolay o zaman hoşaf

Takıma göre mi karar verecekler

Üst Alt