İsrail, Türk gemisine saldırdı - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail, Türk gemisine saldırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsrail, Türk gemisine saldırdı

yanlış anlamayın bu yazdığımı da,israil gemi gönderilirse vurulacak diye defalarca söylememişmiydi,bu kanı bozuk şerefsizlerin bunu yapacağı belliydi,neden zamanında önlem alınmaz arkadaş,takviye birlikle gönder gemiyi b.k mu var ne olacak?

Olur mu öyle şey. İsrail zamanında mısırla savaşırken kendi müttefiki olan amerikanın gemilerini vurup batırmıştı. Bizi mi indiremicek orda. Gerçekci olmak lazım. Artı adamlar savaş halinde. Şimdi sorarım size. Mesela biz suriye ile savaş halindeyiz. Ve yunanistan suriyeye yardım gemisi gönderiyor. Siz o gemileri elini kolunu sallaya sallaya geçirtirmisiniz suriyeye? Ve o gemilere operasyon düzenleyecek olsanız 10 tane asker mi indirirsiniz. Yoksa koskoca bir deniz filosuyla etrafını mı çevirirsiniz?

İnternet alemlerinde falan bizim millet bas bas bağırıyor. Yok israili haritadan sileriz, yok israili tükürüğümüzle boğarız falan! Gülüyorum yaaa. Adamlar hala kurtuluş savaşının etkisinden çıkamamışlar. Tıpkı bizim UEFA kupasının etkisinden çıkamadığımız gibi. Gerçekci olun gerçekci. İsrail'i küçümsemeyin. Sadece bir iş adamının telefonuyla adamlar parasının sadece 100 milyar dolarını çekip isviçrede ki bankalara yatırırsa bu ülkede yer yerinde oynar. Tabiri caize ülke ekonomisi çöker ve millet açlıktan kıvranır. Geçti kurtuluş zamanı devri. Uyanın arkadaşlar.

Değerli arkadaşlar kimsenin günahını almak istemeyiz ancak mantık çerçevesinde düşünürsek

Irakda Türkmenlere yapılanlar,Çindeki Türkmenlere yapılanlar,Rusyadaki Çeçenlere yapılanlar'a ses çıkarmayanlar neden Gazze avukatı kesildiler bunu düsünebiliyor insan tam danısıklı dövüs gibi duruyor Amerika'da ki İsrail'siz bir Ortadoğu isteyen kesimmidir başka birşeymi bilemeyiz ancak gerçekten Irak Çin ve Ruslarda o insanlara kral gibi davranmıyorlar sanırım

birinden baslamak gerekridi bence dogrusunu secmisiz dis politika olarak

artik Amerikanin gozundede bolgedeki en dominant ulke oluyoruz

baska guvenecek dali yok kimsenin o bolgede

Israili bunlara maruz birakmak aslinda koltugu ele almak manasina geliyor ortadoguda

Karizmasını artırdı mı ne karizması beyfendi 10 kişi ölmüş ne diyorsunuz koskoca bir Cumhuriyet'in gemisine dalıp insanları katlettiler

oradaki insanlar ölümü göze alarak gitti bu 1, 2 eğer büyük devlet olacaksan bağımsız bir ülke olacaksan bu tür bedelleri maalesef ödeyeceksin eğer israil zulmü bitecekse bunun akabinde tabiki pkk terörü, israilin taşeronu olduğu için gerekirse bende canımı feda ederim şu an yapıcak birşey yok ama bu birşeyler olmayacağı anlamına gelmez,derin devlet muhabbetlerine girmek istemiyorum ama mutlaka birşeyler oluyordur ve olacaktırda, artık bağ koptu sindire sindirede öldürücü vuruşu yapacaktır Türkiye elbet bir gün.

oradaki insanlar ölümü göze alarak gitti bu 1, 2 eğer büyük devlet olacaksan bağımsız bir ülke olacaksan bu tür bedelleri maalesef ödeyeceksin eğer israil zulmü bitecekse bunun akabinde tabiki pkk terörü, israilin taşeronu olduğu için gerekirse bende canımı feda ederim şu an yapıcak birşey yok ama bu birşeyler olmayacağı anlamına gelmez,derin devlet muhabbetlerine girmek istemiyorum ama mutlaka birşeyler oluyordur ve olacaktırda, artık bağ koptu sindire sindirede öldürücü vuruşu yapacaktır Türkiye elbet bir gün.

Artık ölümle bedel ödeme devri bitti.. Uyanın lütfen..

Olur mu öyle şey. İsrail zamanında mısırla savaşırken kendi müttefiki olan amerikanın gemilerini vurup batırmıştı. Bizi mi indiremicek orda. Gerçekci olmak lazım. Artı adamlar savaş halinde. Şimdi sorarım size. Mesela biz suriye ile savaş halindeyiz. Ve yunanistan suriyeye yardım gemisi gönderiyor. Siz o gemileri elini kolunu sallaya sallaya geçirtirmisiniz suriyeye? Ve o gemilere operasyon düzenleyecek olsanız 10 tane asker mi indirirsiniz. Yoksa koskoca bir deniz filosuyla etrafını mı çevirirsiniz?

İnternet alemlerinde falan bizim millet bas bas bağırıyor. Yok israili haritadan sileriz, yok israili tükürüğümüzle boğarız falan! Gülüyorum yaaa. Adamlar hala kurtuluş savaşının etkisinden çıkamamışlar. Tıpkı bizim UEFA kupasının etkisinden çıkamadığımız gibi. Gerçekci olun gerçekci. İsrail'i küçümsemeyin. Sadece bir iş adamının telefonuyla adamlar parasının sadece 100 milyar dolarını çekip isviçrede ki bankalara yatırırsa bu ülkede yer yerinde oynar. Tabiri caize ülke ekonomisi çöker ve millet açlıktan kıvranır. Geçti kurtuluş zamanı devri. Uyanın arkadaşlar.

Arkada kalmasın..

bak zamanında mısırla savaşırken diyorsun;),devir değişti artık,savaş falan kolay değil öyle, savaşa girelim falan demiyorum ben,ama yanında takviye birlik varken vurmaya cesaret edemeyeceklerini düşünüyorum öyle bişeyi göze almazlardı bence,çünkü bu düpedüz savaş ilanı olurdu.

Ne "One Minute" kirizi,ne Brezilya ve İran'la yapılan uranyum takasları,ne alçak koltuk olayı,ne de o geminin Gazze'ye doğru gitmesi birbirinden ayırt edilemez. Uluslararası güç çekişmesine döndü olay. Savaş çıkmaz ama çok bedeller ödenecek. Türkiye bölgesel güç olmak ve Ortadoğunun yeni liderliğine soyunmak için İsrail'i alt etmeli.Bu yüzden de İsrail'i her noktada sıkıştırmak istiyor. O gemi Gazze'ye girebilseydi Türkiye dediğini yaptıracaktı bir manada. Çünkü her ne kadar sivil insiyatif kullanılmış olsa da gemi için Tükiye'nin insiyatifi var. Ama Türkiye ve dünya şunu öngöremedi belki de : İsrail'in manyak bir devlet olması.Bu kadar ölçüsüz davranış biçimi kimsenin aklına gelmedi.İsrail "ben jandarmayım,sana ne oluyor;haddini bil!" hallerinde.Bu yüzden de ölçüsüz ve hunharca hareket etti. Eğer Dünyayı arkasına almaz ise Türkiye sıkıntı yaşayabilir.Çünkü Türkiye'de maşa olarak kullanabileceği pkk denen bir bela var...Aynı zamanda finans piyasası, askeri teçhizat anlaşmaları gibi gibi....

Ne oldu bittimi şu anda İsrail terörü? Ne öldürücü vuruşu arkadaşım bakın ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ KULLANDIGI SİLAHLARI İSRAİL'DEN SATIN ALMAKTADIR'' acık net yahu daha kendi silahını üretemiyorsun arabanı üretemiyorsun

vay vay vay ne kadar buyutuyormusuz gozumuzde meger

iclerinde yasamasak bilmeyiz belki.

Tayyip akilli adam, hem istedigi yolda yavasca ilerliyor planli sekilde, hem ic islerinde kemik oylarini saglamlastiriyor, hem oyle bir konuyla gundeme geliyorki muhalefet sesini cikaramiyor

sonundada basarili olursa orta doguya baris getirdim diyip payini alacak

Dinci degilim ama akilli dinci lideri, aptal herhangi bir lidere tercih ederim

Tam olarak belli değil ama İsrail bu sefer yaş tahtaya bastı gibi. Tüm dünya bu adamların yaptığı vahşeti canlı izledi. Onlarca ülkenin temsilcisi o gemideydi. Her ne kadar Yahudiler tüm dünya ekonomisini elinde tutsa da bu sefer kolay kolay destek bulamaz tüm ülkelerden. Amerika bile bazı konularda adamlarla ters düşmeye başladı. Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Bekleyip, göreceğiz bakalım.

Ne oldu bittimi şu anda İsrail terörü? Ne öldürücü vuruşu arkadaşım bakın ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ KULLANDIGI SİLAHLARI İSRAİL'DEN SATIN ALMAKTADIR'' acık net yahu daha kendi silahını üretemeden yok İsraili söyle yok ederiz böyle yok ederiz nereye ediyorsun savaş kolay birşeymidir

napalım kardeşim o zaman git bi silah fabrikası kur sen sağla silahları bize, bundan 10 yıl önce bırak israile kafa tutmayı kılını kıpırtamıyodun, değişen şeyler var artık Türkiye'de, bu olaylar hükümet üstü olaylar terör her zaman vardı israilin zulmü her zaman vardı hangi dönemde bu tür meydan okumalar oldu peki, demekki birşeyler değişiyor bizede bekleyip sonucu görmek düşer. ha birde Türkiye bazı silahlarını israilden temin edebilir ama Türkiye'nin gerçek gücünü kimse bilmez bu ülkeyle uğraşanın çocuğu olmaz.

Ne oldu bittimi şu anda İsrail terörü? Ne öldürücü vuruşu arkadaşım bakın ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ KULLANDIGI SİLAHLARI İSRAİL'DEN SATIN ALMAKTADIR'' acık net yahu daha kendi silahını üretemiyorsun arabanı üretemiyorsun

israilden silah almasak oluruz falanmi saniyorsun kardesim?

dunyada baska silah yapan yokmu?

en iyi fiyati onlar veriyor ve bize yakinlar diye aliyoruzz

kendinizi bu kadar kucuk gormeyin

dis politika isi menfaat isi

sen onlardan silah almiyorsun diye kim zarar gorur bir dusun bence

Evet işin o noktası öyle doğrudur fakat Türkiye de Arabistan falan değil.72 milyonluk, G-20 üyesi,Avrupa'nın 7. büyük ekonomisi bir NATO gücünden bahsediyoruz Bunu da gözardı etmemek gerekiyor. Zaten bu bilindiğinden dolayı Türkiye Araplara göre daha ciddi bir yapı olarak görülüyor.Yapılan ithalat ve ihracat verilerine baktım İsrail ile.Yaptığımız ihracat,ithalatımızdan daha fazla. Fakat yüksek teknolojik üsürnlerde maalesef iyi değiliz...

bu ülkenin lideri kim :D

R.Tayyip.. Ama halkın gözünde..

israilden silah almasak oluruz falanmi saniyorsun kardesim?

dunyada baska silah yapan yokmu?

en iyi fiyati onlar veriyor ve bize yakinlar diye aliyoruzz

kendinizi bu kadar kucuk gormeyin

dis politika isi menfaat isi

sen onlardan silah almiyorsun diye kim zarar gorur bir dusun bence

Yav kardeşim düz mantık gitmeyin dikine ya. Bizim uçaklarımızın sinyalizasyon sistemlerini kim yaptı? İsrail.. İyi o zaman o uçakları düşürmeleri çok sürmez. ayrıca silah üretmek herkesin harcı değildir. Silah demek para demektir ve bunların toplamı güç eder. Sana bunu yaptırmazlar. Çünkü ekonomik olarak kurtulamayacağın bir şekilde mahkumsuz onların eline.

amerikada bile adamlar kendi ayagina kursun SIKTI diyor akli basinda insanlar ama bizim halkimiz sirf din laiklik endiseleri yuzunden dogru hareketleri yanlis gosterme pesinde

yazik vallahi

keske tepki icin senelerce beklmeseydik

demekki baska silah alacak yerler bulduk Israil avucunu yalasin, tek dostlarinida kaybederler, e amerika zaten kendi boguluyor ugrasmak istemiyor

tam zamaninda cikis yaptik yeterki geri adim atmadan ama daha fazla agresiflesmeden yurutelim bu isi

Evet işin o noktası öyle doğrudur fakat Türkiye de Arabistan falan değil.72 milyonluk, G-20 üyesi,Avrupa'nın 7. büyük ekonomisi bir NATO gücünden bahsediyoruz Bunu da gözardı etmemek gerekiyor. Zaten bu bilindiğinden dolayı Türkiye Araplara göre daha ciddi bir yapı olarak görülüyor.Yapılan ithalat ve ihracat verilerine baktım İsrail ile.Yaptığımız ihracat,ithalatımızdan daha fazla. Fakat yüksek teknolojik üsürnlerde maalesef iyi değiliz...

Kardeş İsrail Türkiyenin bilmem kaçta biri ama gemiye saldırabiliyor yani sayı işini geç bir nükleer o sayıyı onda bire indirir NATO'ya Kore Savaşına piyon olarak sokularak alındıgımızı biliyorsundur sanırım işte Arapcı bir politika izlemesi hükümetin biraz sacma geliyor altından tuvalete s.cıyor birisi diğeri ekmek bulamıyor böyle insanlardan bahsediyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt