İsrail, Türk gemisine saldırdı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail, Türk gemisine saldırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsrail, Türk gemisine saldırdı

Berk seninki tüm Türk dünyasından bizi sorumlu tutmaya benziyor.. Özbeklerden Kazaklara Türkmenistandan Tacikistana..

Şimdi Birleşik Arap Emirliklerinin Zengin Şeyhleriyle bu mazlum Filistinlileri nası bi Irkçılık anlayışıyla aynı kefeye koyarsın..

Herşeyi geçtim ortada bi insanlık ayıbı var..

Her gün bombayla uyanmak ayrı bişey.. Kıt kanaat da olsa bağımsız bir ülkede yaşamak ayrı.. Karıştırmayalım...

bomba olayında tamamen haklısın babacım...

benim demek istediğim kendi vatandaşlarına yardım edemeyen bir ülkeyiz maalesef, tamamen insani olarak ''Filistin'' olayına bakmıyorlar bazıları maalesef...

Bazıları rant peşinde bu olaydan, şirin gözükme peşinde...

Sen anladın abi rahat konuşamıyorum orta yerde..

İnsani olaylarda samimiyet çok önemli, birine bir bağış yapıyorsan onu kimseye belli etmeden yaparsın, bütün dünya önünde ben bunların abisiyim diye bağırırsan sen gittiğin yerlerde, böyle senin insanlarından intikam alırlar maalesef, biz de kendimizi böyle aciz hissederiz =(

Ulan zamanında acıdık adamları koruduk. keşke kurutsaydık şunları ya. adamların lübnanda iki askeri öldü fetettiler.

İsrail Türk çatışması kızışıcak bakın görün. Ahır zamanı işte.

baba kişisel olarak algılama bunu, bir soru soracağim;

Filistinde insanlık vahşeti var, ve bunu kınıyoruz değil mi?

Peki bu insanlık vahşeti eğer 2. Dünya Savaşını okuduysan orada da vardı, hatta onları odalara kapatıp topluca öldürüyorlardı en iğrenç şekilde..

şimdi sorum şu ki;

ölenler Müslüman olunca insanlık vahşeti, Yahudi olunca başka mı oluyor?

böyle ise, Allah'ın gözünde ateist bir insanın hayatının bile en az diğeri kadar değerli olduğunuzu hatırlamanızı dilerim..

Orta doğu'da sözü geçen bir devlet olmak için 1. dünya savaşında bizi arkamızdan vuran araplara yardım edeceğimize, bu ülkede 27 yıldır kanayan yara haline gelen pkk ve kürt-türk ayrımının önüne geçmeleri gerekirdi. Biz, Türkler yoksula, zor durumda olan halklara, savaş mağdurlarını yardım etmeyi o kadar çok seviyoruz ki Güzel Ülkemizde aylık 600 lirayla yetinmeye çalışan aileleri görmezden geliyoruz.

Aslında çok şey söylemek istiyorum ama ceza almaktan ve bu topikin kapanmasından korkuyorum.

Bu duruma getiren herkese Helal OLSUN, canı gönülden saygılarımı sunmayı bir borç bilirim

can ı gönülden katılıyorum

bomba olayında tamamen haklısın babacım...

benim demek istediğim kendi vatandaşlarına yardım edemeyen bir ülkeyiz maalesef, tamamen insani olarak ''Filistin'' olayına bakmıyorlar bazıları maalesef...

Bazıları rant peşinde bu olaydan, şirin gözükme peşinde...

Sen anladın abi rahat konuşamıyorum orta yerde..

İnsani olaylarda samimiyet çok önemli, birine bir bağış yapıyorsan onu kimseye belli etmeden yaparsın, bütün dünya önünde ben bunların abisiyim diye bağırırsan sen gittiğin yerlerde, böyle senin insanlarından intikam alırlar maalesef, biz de kendimizi böyle aciz hissederiz =(

Rant beklentileri varsa Allah cezalarını versin de ortada şöyle bi durum var bu İsrail köpeğini kimse durduramıyor.. Kimse ulan arkadaş sen napıyorsun demiyor.. Ses getirecek organizasyonlar tepkiler verilmeliydi.. Bu da o amaçla farklı ülkelerden 600 gönüllünün katıldığı bi organizasyondu.. Ama karşılığı İsraile yakışan şekilde oldu... Hala biz babayız biz kralız diyorlar.. Benim zoruma bunlar gidiyor.. Susmamalıyız, Filistin İsrailin emellerinin sadece bir parçası.. Adamlar dünyaya meydan okuyor ve biz farklı şeylerden konuşuyoruz hala... :(

Cumhuriyet kurulduğunda Ata'mızın hiç bir ülke liderinin ayağına gitmeyip ne kadar güclü olduğunu bir kez daha göstermiştir.(ki bütün liderler Ata'mızın ayağına gelmiştir).

Şimdi gemimize saldırı yapılıyor,bakalım sonuç ne olacaktır.

Evet gemiye saldırı bana göre bir savaş sebebidir.Şimdi herkes diyecek küçücük yer İstanbul kadar bi yer bile değil yerle bir ederiz.Ama bu kadar kolay olmadığı açık ve net.Evet muhteşem kuvvetli bir orduya sahibiz.Bunu kimse inkar edemez.Ama olay İsrail ise bütün silahlarımızı aldığımız ülkelerden biriyse,sizin ne kadar stratejiniz ne kadar askeri düşünceniz yüksek ve iyi olursa olsun bombaları silahları yapanlar hiç bir çıkar beklemeden yapan gönlünü vatanına vermiş evlatlarınız değil ise bir yere kadar savaşabilirsiniz.Keşke zamanında silah bomba üreten fabrikalarımız dışarıdan daha ucuz alınıyor diye (dışarıdan ucuz alınmıyordu) kapatılmasaydı.Şimdi çok farklı konumlardaydık.

bir de anlamadığım şey şu;

10 tane vatandaşımız ölmüş, israil konsolosluğuna tepki koymaya gidiliyor ki güzel gidilmeli!

ama adamların elinde filistin bayrağı var...

bir tane TÜRK bayrağı yok...

ölenler TÜRK!!

Orta doğu'da sözü geçen bir devlet olmak için 1. dünya savaşında bizi arkamızdan vuran araplara yardım edeceğimize, bu ülkede 27 yıldır kanayan yara haline gelen pkk ve kürt-türk ayrımının önüne geçmeleri gerekirdi. Biz, Türkler yoksula, zor durumda olan halklara, savaş mağdurlarını yardım etmeyi o kadar çok seviyoruz ki Güzel Ülkemizde aylık 600 lirayla yetinmeye çalışan aileleri görmezden geliyoruz.

Aslında çok şey söylemek istiyorum ama ceza almaktan ve bu topikin kapanmasından korkuyorum.

Bu duruma getiren herkese Helal OLSUN, canı gönülden saygılarımı sunmayı bir borç bilirim

Başımızdaki pkk belası ve asgari ücretle geçinmeye çalışan insanların varoluşu şimdiye kadar izlenilen devlet politikası ile ilgili bir durumdur. Bu konu da yanlışlar yapılmıştır veya yapılmamamıştır bu tartışılır. Yardıma muhtaç insanlara yapılan bu yardım devlet destekli değil tamamen bir sivil toplum örgütünün başlattığı bir hamledir.

Bunlar bu Cürreti nerden buluyor Dünyanın gıkı cıkmıyor. Gereken yapılmalı hala sakin olun söyle olun böyle olun cagrıları yapılıyor Bizim insanlarımızın hayatı bizim namusumuzdur buna göz yumulursa türklügümden utanırım.

renktaslarim sakin olalim, ortadogu'da donen cok buyuk dolaplar var, bu sadece Israel-Turkiye-Filistin olayi degil, araplarin konuya sessiz kalmasindaki en buyuk nedenlerden biridir bu.. Amerika Iran'a saldirmak icin hazir kita bekliyor, o yuzden iranin israel'e saldirmasi icin irani kiskirtmaya calisiyorlar amac biz degil, nukleer guce sahip irani bitirmek..

İsrail devletinin varolma sebebi Hitler'dir. Saçmalamayın artık.

Çok doğrudur. Eğer merak eden varsa tarih kitapları yerine kitabevlerinde satılan, bizim cahil gençlerimizin okumaya üşendiği kitapları alıp okumanızı tavsiye ederim.

Bu haberde tam olarak anlayamadığım konu; saldırılan gemi Türk gemisi mi? yoksa başka ülkelere mi ait?

Eğer başka ülkeye ait ise; Öldürülen vatandaşlarımız için kan paraları alınıp, diğer devletlerden de israili kınamaları istenmelidir. Bundan başka bir çözüm olabilir mi?

Bu işi savaşa götürmeye çalışanlar, artık savaşların sırt sırta dağlarda yapılmadığını bilmeliler.

bana bir açıklayın abi ölenler Türk olmasına rağmen neden herkes filistin bayrağı taşıyor da TÜRK bayrağı taşımıyor...

çıldıracağım...

Bu zaten saçmalığın daniskasıdır bana Filisten tamam haksızlığa uğruyor yardım götürdük buraya kadar tamam ama dediğin gibi ölen TÜRK kendi bayrağımız olmalı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt