İsrail, Türk gemisine saldırdı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail, Türk gemisine saldırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsrail, Türk gemisine saldırdı

Yunanlılar 1 kız çocuğu vuruldu diye 4 ay ülkeyi birbirine katar. Bizim ülkede hergün bir kişi öldürülür polis tarafından, gazeteler bile yazmaz. Ankara'da eylemdeyim saat 12:30'da.

1 ayda 35 kişi saldırılar sonucu öldü bu ülkede.Peki bu 1 ayda başbakan ne yaptı en son Bobonun yanında eşim bjk li diyordu gülüyordu keyfi gıcırdı.

yaww ne bu artistlik ne savaşı hükümet değil bizim gençlik dilinde delikanlı bildiğin koyunuz bi yunan gencinin yaptığına bak kırgız gençliğine bak hükümet deviyor gençler.

İsrail'e savaş açmak Güven, Özveri, Tecrübe ister. Neden mi? Kullandığın bilgisayarın işlemcisini üreten ülke onlar. 1 düğmeyle bütün bilgisayar sistemin çöker. Kendi tanklarımızda bizi vurur. Bu devirde de silahla çatışma diye birşey yok. Anlayacağınız İsrail'le savaşmak öyle call of duty oynamaya benzemez.

Kendi ulusumuzu Araplardan ayıran bi özellik olmasını istemiyorsak yardımı durduralım evet.. Onlar gibi davranalım bizde.. Kimliğimizden Türklüğümüzden ödün verelim..

Kendi ulusumuzu israillilerden ayıran bi özellik olmasını da istemiyorsak zulme dur demeyelim evet bırakalım; vursunlar... Hatta yardım edelim.. Türklüğümüzden kimliğimizden ödün verelim..

Başka ülkelerin tarihini okumaktan kendi tarihimizi es geçmişiz yazık :(

Dedelerinin yaptığını torunlarından çıkarmakta neyin nesi...

Umrunda değilse yazmazsın olur biter...:)

Hani bişi demiyeyim diyorum susayım diyorum ama zorla konuş diyorsunuz...

Babacım ben de senin kadar insanım benim de içim sızlıyor o görüntüleri görünce..

Ama şöyle düşün, biz işimize gelince bu Hrıstiyanlar zamanında Haçlı Seferleri yapmışar demiyormuyuz?

Veya en basitinden İstanbul'un kurtuluşunu her sene kutlamıyormuyuz?

Biz de dedelerinin yaptıklarını onlara mal etmiyormuyuz?

valla savaş olursa sadece akp liler savaşsın hiç çekemem savaş felan hem eylem delikanlılarımı gerçek delikanlılarmı görmek isterim.

0000107209.jpg

Başbakanı bende sevmem ama onu karıştırmayın şimdi. Konu kilitlenir, ceza alırsınız boş yere.

Önce İskenderun'da ki saldırı şimdide bu. İkiside eş zamanlı tesadüf olamazlar.

Ben savaşalım demiyorum ama bu sefer bir karşılık vermek zorundayız 1 değil 2 değil kaç sefer bu soysuzlar bizi kışkırttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt