istanbul sıcağı vs izmir sıcağı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

istanbul sıcağı vs izmir sıcağı

dünden beri nefes alamıyorum, klimasız ortamda duramıyorum.

izmir'in sıcağı bir başkadır derdim ama istanbul dün itibariyle fikirlerimi gözden geçirmeme sebep oldu. 32 dereceyi görüp üstüne nem eklenince fenalık geçiriyorum

şu anda izmir’i göremediğin için öyledir. izmir daha beterdir, ben de izmir’de değilim şu anda ama istanbul’dan beter olduğuna eminim.

Son düzenleme:
şu anda izmir’i göremediğin için öyledir. izmir daha beterdir, ben de izmir’de değilim şu anda ama istanbul’dan beter olduğuna eminim.
izmir'in sıcağını da çok yaşadım ben, derdim ki istanbul'da hiç olmadı bu kadar. biraz eser hafif nem olur ama bu kadar boğmaz.

dün ve bugün aynı izmir'de yaşadığım ortamı yaşıyorum. nefes alamıyorum, oturduğum yerde sucuk gibi oluyorum. nem dibine dibine vurdu, arabayla giderken bile camlardan sıcak esiyo. dedim ki tamam istanbul'a geçmiş olsun

ekoloji iyice bozuldu, son yıllardaki gibi doğru dürüst bahar olmadan soğuk havadan sıcak havaya sert geçiş yaptık. akşam dönüşte 1.5 litreye çıkardığım su ucu ucuna yetti.

istanbul'un sıcağında nüfus ve kontrolsüz yapılaşmanın da payı çok yüksek diyorlar. hasılı yapay bir sıcaklık da diyebiliriz.

izmir'de 1 ay kalmıştım 2010 yazında. aman allahım bu nasıl bir sıcaktır demiştim. ad'nin deyimiyle donun kıçına yapışır durduk yerde. izmir öyleyse adana nasıldır allah bilir.

kuru sıcak urfada da var izmirin kötü yanı antalya mersin gibi nem çok fazla yapış yapış oluyorsun nefes alamıyorsun

istanbul bize göre buzdolabı sayılır :D

15 dakika önce çanakkale’de de yanıyorduk şimdi fırtına çıktı, acayip bir rüzgar var. hava kapandı da biraz.

Üst Alt