istanbul sıcağı vs izmir sıcağı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

istanbul sıcağı vs izmir sıcağı

bu aralar ankara'nın gözünü seveyim neredeyse her gün yağmur yağıyor. hava sıcaklığı ortalama 25-26 derece. bana sorsalar anca bu kadar olsun derdim yani.

tabii yarından itibaren durum değişmeye başlayacak gibi.

iskenderun'a, mersine'e, izmir'e filan hiç gelmemişsiniz belli. buralarda tek problem sıcak değil. klasik olacak ama, nem. banyoda kurulanırken terlediğiniz bir yer burası. :asd: yani İstanbul'a sıcak diyen varsa, 1 hafta gelsin burda yaşasın, evinde klima yoksa buzdolabına girmeye çalışır. 🤣
en basitinden, bugün tam 40 dereceydi. sınavdan eve 35 dk sürdü, bayılacaktım az kalsın. hala kendime gelemedim.

bu bölgedeki sıcakla yarışabilecek tek yerler urfa ve batman'dır. tamamen kuru sıcak. akşamları bile 1 gram esinti olmuyor. batman'da hele... duvarlardan gece alev çıkıyor yav. anlatılmaz yaşanır yani.

velhasıl, istanbul'da yaşayıp da sıcaktan şikayet edenleri gördükçe bazen komiğime gidiyor istemsiz. 🤣

iskenderun'a, mersine'e, izmir'e filan hiç gelmemişsiniz belli. buralarda tek problem sıcak değil. klasik olacak ama, nem. banyoda kurulanırken terlediğiniz bir yer burası. :asd: yani İstanbul'a sıcak diyen varsa, 1 hafta gelsin burda yaşasın, evinde klima yoksa buzdolabına girmeye çalışır. 🤣
en basitinden, bugün tam 40 dereceydi. sınavdan eve 35 dk sürdü, bayılacaktım az kalsın. hala kendime gelemedim.

bu bölgedeki sıcakla yarışabilecek tek yerler urfa ve batman'dır. tamamen kuru sıcak. akşamları bile 1 gram esinti olmuyor. batman'da hele... duvarlardan gece alev çıkıyor yav. anlatılmaz yaşanır yani.

velhasıl, istanbul'da yaşayıp da sıcaktan şikayet edenleri gördükçe bazen komiğime gidiyor istemsiz. 🤣
batmani nerden biliyorsun

mayis-ekim arasi buradan kacmak lazim. 40derecen dusmuyor hava. en az 4 kere dus aliyorum günde. yne mersinden iyidir burasi. 6 ay yasadim orada. okul kaydina gittigimde çimenlere yatip bayilmistim resmen nemden. igrenc bir havasi var nisandan kasima kadar
mersin hoş bir yer değil yav zaten. iskenderun her anlamda daha yaşanabilir bir şehir. kıyas kabul etmez yani. iskenderun'da yaşayıp mersin'e giden kim varsa zaten leş bir yer diyor.

Üst Alt