İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü


Evet abilerim bu bölümü bitirip ileri seviyede ingilizce ve bilgisayar öğreniversem şirketlerde yönetici olarak dolgun maaşa iş bulur muyum ??
 
Cevap: İstanbul Ünİ. İngİlİzce İŞletme fakÜltesİİstanbul üniversitesinin işletmesi sanırım şu anda 4yada 5. sırada Türkiye'de fakat Avcılar Kampüsünde okumaya razı mısın?.. :D
 
Cevap: İstanbul Ünİ. İngİlİzce İŞletme fakÜltesİExpectation: Evet rahat bulursun.

Reality: Türkiye'de nah bulursun.Dolayısıyla ne olursa olsun hedefini yüksek tutmanı öneririm. Zaten İngilizce ve bilgisayar bilgisi çok ele düştü, herkes öğreniyor. Çince falan öğrenip ticarete atılsan belki daha iyi olur senin için. :)
 
Cevap: İstanbul Ünİ. İngİlİzce İŞletme fakÜltesİYani kimse iş vermeyecek mi bana istanbuldan yüksek neresi var tabi ki üniversite istanbulda olmak üzere b.içine giremiyorum 5000deyim sıralama olarak
 
Cevap: İstanbul Ünİ. İngİlİzce İŞletme fakÜltesİPortekizce-İspanyolca-Rusca-Çince öğrenmen lazım.Sokaktan geçen adam ingilizce biliyor artık.
 
Cevap: İstanbul Ünİ. İngİlİzce İŞletme fakÜltesİİspanyolca öğren sonra zaten çorap söküğü gibi otomatik Portekizce'de öğrenirsin. Kısaca Uluslararasi İlişkiler fln oku. İşletme klasik Türk mesleği. Üniversite okudum demek için okunan bir bölüm.
 
Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümüİngilizceyi ana dili gibi öğrenmekten bahsediyorum yalnız ben zaten ingilizce bölümünü düşünüyorum ayrıca bilgisayarı da program yazabilecek kadar öğrenmekten bahsediyorum exceli açıp tablo yapamak değil bu özelliklerle bile mi iş bulamam :)
 
Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümüİngilizceyi ana dili gibi öğrenmekten bahsediyorum yalnız ben zaten ingilizce bölümünü düşünüyorum ayrıca bilgisayarı da program yazabilecek kadar öğrenmekten bahsediyorum exceli açıp tablo yapamak değil bu özelliklerle bile mi iş bulamam :)

Sen kendini geliştirdiğin sürece her şartta iş bulursun olay sende bitiyor..
 
Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümüİstanbul Üniversitesi'nde 2 tane İşletme var.

Biri Beyazıt'ta.Diğeri Avcılar'da.

Beyazıt güzel yer,Avcılar'a yolun bile düşmesin.
 
Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme BölümüBilgisayar programlarını artık herkes biliyor, fazla bir geçerliliği yok yani. İngilizce konusuna da elzem olarak bakılıyor artık zaten, biraz farklı alanlara yönelmek gerek.
 
Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü:D okulu bitirdiğin anda seni yönetici yapacaklarını zannediyorsan hemen unut ve başka bölüm seç demek lazım sana. Bir defa b.içi mezunu bile okulu bitirince yönetici olamaz. ingilizce işletme olması avantajına. İyi derecede ingilizce bil, mutlaka staj yap( en az 3) hedefini önceden belirle(audit m istiyorsan yoksa banka müfettişi mi yoksa hesap uzmanımı vs) bu hedefe ilk sınıftan itibaren yönel. Benzer bir bölümün yine ingilizce eğitim veren son sınıf öğrencisinden nasihatlar sana. ;PAyrıca bilgisayar öğrenmek hiç bi işine yaramaz gibi. Yine seçeceğin alana bağlı değişir ama şu dönemde excelde formül yazamayanı dövüyorlar. onu bilgisayar bilmek diye de saymıyorum zaten. Beklentilerini ufak tut
 
Üst Alt