İstatistikler Şampiyonu Belirledi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu Kmettin de buna cok laf etti yok futbol izlemeyin siz falana getirdi olayi ama ortada anlasilmayacak bir sey yok.

Abdullah got kalkikliginin ve yillarin ezikliginin verdigi gazla ilk aciklamayi yapiyor. Sonra hayvan gibi tepki yiyor. Akilli bir adam oldugu icin diyor ki ulan ben daha yillarca hocalik yapacagim bu duzen de boyle surmeyecek kopruleri yakmamak lazim cikip ilk soyledigi seyi yalanliyor.

Idrak etmesi guc bir senaryo degil. Komplo teorisi olacak kadar inanilmaz bir sey hic degil. Sen inaniyorsan Abdullah Avci'nin muthis haysiyetli, onurlu, lafinin arkasinda duran, rahatsiz edici laflar kullanmayacak bir adam olduguna, inanmaya devam edebilirsin pekala.
Yav sen ne diyon allasen?

Benim bir şeye inandığım yok, mantık yürütüyorum. İlk açıklamayı da ağzından duymadım zaten. Ağzından duymadığım açıklamaya inanıp ağzından duyduğuma inanmamak salak olduğumu gösterir. Ha sen diyorsan ki ağzından çıktığına dair video var, getir koy buraya eyvallah diyeyim. Benim lafı bir yere getirdiğim de yok, söylediği saçma çelişkiye dem vurdum sadece.

Genel olarak fikrimi sormak istersen söyleyeyim konuyla ilgili. Apo'nun ne dediği zerre umrumda değil, o lafı söylediyse de umrumda değil, söylemediyse de. Söyleyince "yavşağa bak" demedim, yalanlayınca "helal olsun" demedim. O lafı söylediyse hoşuma bile gider, işimize yarayacak bir ukalalık çünkü.

Şampiyonluğu hak etmedik doğru ya doğru 2.'lik bizim için daha adil gibi duruyor. Koca bir ilk devreyi forvetsiz oynamanın ceremesini çekiyoruz. Gomis'i sattığımızda şampiyonluğu da satmış olduk. Gomis'in satılması doğruydu yanlıştı tartışılır lakin yerine adam alınmaması asıl skandal nokta. Umarım gelecek sezon da orta saha eksikliğinin ceremesini çekmeyiz. Şimdiden çalışmalara başlanmalı Haziran hamleleri için.

Şampiyonluğu hak etmedik doğru ya doğru 2.'lik bizim için daha adil gibi duruyor. Koca bir ilk devreyi forvetsiz oynamanın ceremesini çekiyoruz. Umarım gelecek sezon da orta saha eksikliğinin ceremesini çekmeyiz. Şimdiden çalışmalara başlanmalı Haziran hamleleri için.

Biz haketmedik de akbil mi haketti bizden çalınan puanlar akbile hediye edilen puanlar ligin sonucunu belirledi oynadıkları top şampiyon olacak seviyede değil zerre hakketmiyorlar.

Biz haketmedik de akbil mi haketti bizden çalınan puanlar akbile hediye edilen puanlar ligin sonucunu belirledi oynadıkları top şampiyon olacak seviyede değil zerre hakketmiyorlar.
Orası öyle, Hakemler dışında diğer takımlar da Başakşehir'i destekledi. Biz şampiyon olamıyorsak Galatasaray'da olmasın, Galatasaray şampiyon olacağına Başakşehir şampiyon olsun diyen görsel ve yazılı medya, başta Beşiktaş ve Fenerbahçe takımları ile birlikte Galatasaray'a geldi mi canla başla mücadele eden, Galatasaray'dan puan alabilmek adına af edersin bir taraflarını yırtan Anadolu takımları söz konusu Başakşehir oldu mu maçı bırakmalar, -12 derecede gece saat 7'de maç oyamakta ısrar eden takımlar Başakşehir maçlarını sıcak havalara denk getiren federasyon, say say bitmez. Bu ülkede hak eden değil zaten çoğunluk tarafından istenen kazanır.

Yav sen ne diyon allasen?

Benim bir şeye inandığım yok, mantık yürütüyorum. İlk açıklamayı da ağzından duymadım zaten. Ağzından duymadığım açıklamaya inanıp ağzından duyduğuma inanmamak salak olduğumu gösterir. Ha sen diyorsan ki ağzından çıktığına dair video var, getir koy buraya eyvallah diyeyim. Benim lafı bir yere getirdiğim de yok, söylediği saçma çelişkiye dem vurdum sadece.

Genel olarak fikrimi sormak istersen söyleyeyim konuyla ilgili. Apo'nun ne dediği zerre umrumda değil, o lafı söylediyse de umrumda değil, söylemediyse de. Söyleyince "yavşağa bak" demedim, yalanlayınca "helal olsun" demedim. O lafı söylediyse hoşuma bile gider, işimize yarayacak bir ukalalık çünkü.

Abdullah Avci'nin gercekten soylemedigi bir seyi yazabilecek bir gazeteci yok ulkemizde.

Bana salak demeye ise hic gerek yok. Ben de sana desem bu is nereye varir?

Sana salak demedim de neyse.

İlk cümlenden sonra cevap vermeye gerek biri olmadığına kanaat getirdim. O yüzden kapatıyorum bu konuyu burada.

Bana salak diyemezsin zaten, forum kurallarina aykiri. Gel gor ki "Ağzından duymadığım açıklamaya inanıp ağzından duyduğuma inanmamak salak olduğumu gösterir." demissin, ki ben dahil birkac kisi tam olarak agzindan duymadigimiz aciklamaya inanip agzindan duyduguna inanmamayi seciyoruz. Bu secimi de rasyonel sekilde temellendiriyoruz.

Ilk cumleden konusulmayacak biri olduguma nasil vardigini anlamak isterim. Ulkemizdeki faal gazetecilerin hepsinin belirli bir siyasi odagin gudumu altinda oldugunu reddetmiyorsundur herhalde? Abdullah Avci'nin bu siyasi odakla olan iliskisi dusunulunce makul bir dusunce degil mi?

Bana salak diyemezsin zaten, forum kurallarina aykiri. Gel gor ki "Ağzından duymadığım açıklamaya inanıp ağzından duyduğuma inanmamak salak olduğumu gösterir." demissin, ki ben dahil birkac kisi tam olarak agzindan duymadigimiz aciklamaya inanip agzindan duyduguna inanmamayi seciyoruz. Bu secimi de rasyonel sekilde temellendiriyoruz.

Ilk cumleden konusulmayacak biri olduguma nasil vardigini anlamak isterim. Ulkemizdeki faal gazetecilerin hepsinin belirli bir siyasi odagin gudumu altinda oldugunu reddetmiyorsundur herhalde? Abdullah Avci'nin bu siyasi odakla olan iliskisi dusunulunce makul bir dusunce degil mi?
Değil.

İlk paragrafa gelince de "salak olduğumu gösterir" demişim. Fikrimce o tavır salaklığın göstergesidir, kimsenin salak olduğunu düşünmüyorum burada ama sen inatla benim salaklık göstergesi dediğim şeyi yapmayı tercih ediyorsan bilemem.

Dediğim gibi, fikrimce salak olmayı gösteriyor, ister inanırsın ister inanmazsın.

Değil.

İlk paragrafa gelince de "salak olduğumu gösterir" demişim. Fikrimce o tavır salaklığın göstergesidir, kimsenin salak olduğunu düşünmüyorum burada ama sen inatla benim salaklık göstergesi dediğim şeyi yapmayı tercih ediyorsan bilemem.

Dediğim gibi, fikrimce salak olmayı gösteriyor, ister inanırsın ister inanmazsın.

Iyi forumlar

Üst Alt