İstatistikler Şampiyonu Belirledi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu bir gerçek bizim bu sene ki performansımız yeterli değil.

Başakşehir daha organize o da kabul.

Normal olmayan, ittirildikçe, bu şekilde bazı yerlerde dillendirildikçe sürekli bir taraf haksızlığa karşı geliyor gibi pozisyona düşünce insanda karşı tarafı tebrik ve takdir edecek istek bırakmıyorlar.

Sürekli bir kargaşa ve kaos teşvik ediliyor. Nefret körükleniyor.

ŞAMPİYON OLUNUR VEYA OLUNMAZ ADALETLİ OLUNSUN. OLUNDUĞUNDA ŞAMPİYON FENERBAHÇE BİLE OLUYORSA BU SAÇMA MUHABBETLERİ BIRAKIP TEBRİK EDİP KENDİ SORUNLARIMIZA ODAKLANIP, NASIL DAHA İYİ OLURUZ ONU TARTIŞALIM.

Daha doğru yapılanma nasıl yapılır, nasıl rakibimizi geçecek planı yaparız onu tartışalım sadece. Ama olmuyor. Sürekli bir ama bırakıyorlar, içimiz soğumuyor.

Buna kontra olarak bize de yararı dokunmuştur geçmişte diyen çıkar ama benim yıllardır istediğim artık şu EYYAM işi bırakılsın. Telafi, eyyam, taraf tutma tedavülden kalksın.

Apo'nun başardığı iş övülmeye değer,senelerdir Başakşehir-İbb belli bir sistem içinde oynattı takımını

Fakat bize gelse 2 maç sonunda kovalım deneceği için takdir kazanması bir şeyi değiştirmeyecektir

Bu sene ilk önce forvet almayan yönetime yazar.

Sonra da Fener maçında olanlardan dolayı Terim'e yazar.

Diğer takımlar umrumda değil hepsine teker teker koyim.

Birileri ittirmese de biz geride onlar önde olurdu.

Abdullahın açıklamasının da yukarıda yazdığınla uzaktan yakından alakası yok. Sıkıldım şu tarz boş muhabbetlerden.

Farazileri konusarak bir yere varamayiz. Evet oz elestiriyi dogru yapmak da cok muhim ki bence hocanin israrla degisim sinyalleri vermesi bunu yaptigina isaret ediyor.

Zaten sordugum soruya evet diyerek cevap verememen bile her seyi acikliyor. Biz kotuyuz diye bunlar sikeyle sampiyon mu olsun yani? Biz kotuyuz diye hakkimizin yenmesi sikinti degil midir? Biz kotuyuz diye ortadaki durumu yok mu sayalim?

Gerçeklerle yüzleşme zamanı...Sezon başından beri tüm ögelerinin gösterdiği performans ve ortaya konan ''Arızalı'' fubolla, Galatasarayımızın ligi ikinci bitirmesi bile mucize gibi bir şeydir ki bu bile hala garanti değil. Rakip takımlar iyi durumda olsa ilk 5 dışında kalmamız kaçınılmazdı...

Bu noktada Fatih Hoca' nın kadrodan memnuniyetsizliğine ve ciddi bir değişim gerekliliğine dair açıklamalarını, sonraki sezonların kurtarılması anlamında çok olumlu ve önemli buluyorum. Umarım bu defa çok doğru hamleler yapılabilir de taraftarı olduğumuz takımın maçlarını izlemek eziyet yerine eskiden olduğu gibi keyfe dönüşür artık...

Kutlarım Gsc adına

tekme gifi ile ilgili görsel sonucu

@Ozan Puki kardesimin de belirttigi gibi basindaki bu algi bosuna degil. Bizi yaristan ne kadar erken koparirlarsa Medipol'u o kadar az hakemlerle ittirmeleri gerekecek. O yuzden bu niyetle hazirlanan haberlere itibar etmeyip, sansimiz bitene kadar elimizden geleni yapmak icin kenetlenmeliyiz

Eyyy inanmayan GSCliler, bari inanmiyorsunuz, susunuz. Gerekirse sezon sonu dalganizi gecersiniz, egonuzu tatmin edersiniz basarisizligimizi ongordugunuz icin
ii dedn kral

@Ozan Puki kardesimin de belirttigi gibi basindaki bu algi bosuna degil. Bizi yaristan ne kadar erken koparirlarsa Medipol'u o kadar az hakemlerle ittirmeleri gerekecek. O yuzden bu niyetle hazirlanan haberlere itibar etmeyip, sansimiz bitene kadar elimizden geleni yapmak icin kenetlenmeliyiz

Eyyy inanmayan GSCliler, bari inanmiyorsunuz, susunuz. Gerekirse sezon sonu dalganizi gecersiniz, egonuzu tatmin edersiniz basarisizligimizi ongordugunuz icin
@Ozan Puki yazmışsa güzel yazmıştır.Kesinlikle öyle bu açıdan hiç düşünmemiştim.
Biz de köküne kadar kovalayalım.Bu kansızların da bacakları titresin.Hoş titremez her türlü kazandırıyorlar ama biz yine de rahat vermeyelim şerefsizlere

Abdullah'a inanmıyorum. Herkesin kendi fikrine görüşüne saygı duymak lazım. İsteyen inanır beyan esastır der isteyen inanmaz.
Açıklamaların ikisi de Abdullah Avcı'ya ait, sen Abdullah'a inanmıyorsun ama ilk açıklamaya sinirlisin, ikinciye yalan diyorsun. Abdullah'a inanmıyorsan ilkine de inanmıyor olman lazım. İlkine inanıp ikinciye inanmıyorsan Abdullah'a inanmış oluyorsun bir noktada, o zaman sen yalan söylüyorsun Abdullah'a inanmıyorum diye.

Abdullah kim ayrıca? NE DİYON?

Açıklamaların ikisi de Abdullah Avcı'ya ait, sen Abdullah'a inanmıyorsun ama ilk açıklamaya sinirlisin, ikinciye yalan diyorsun. Abdullah'a inanmıyorsan ilkine de inanmıyor olman lazım. İlkine inanıp ikinciye inanmıyorsan Abdullah'a inanmış oluyorsun bir noktada, o zaman sen yalan söylüyorsun Abdullah'a inanmıyorum diye.

Abdullah kim ayrıca? NE DİYON?

Yahu Kmettin de buna cok laf etti yok futbol izlemeyin siz falana getirdi olayi ama ortada anlasilmayacak bir sey yok.

Abdullah got kalkikliginin ve yillarin ezikliginin verdigi gazla ilk aciklamayi yapiyor. Sonra hayvan gibi tepki yiyor. Akilli bir adam oldugu icin diyor ki ulan ben daha yillarca hocalik yapacagim bu duzen de boyle surmeyecek kopruleri yakmamak lazim cikip ilk soyledigi seyi yalanliyor.

Idrak etmesi guc bir senaryo degil. Komplo teorisi olacak kadar inanilmaz bir sey hic degil. Sen inaniyorsan Abdullah Avci'nin muthis haysiyetli, onurlu, lafinin arkasinda duran, rahatsiz edici laflar kullanmayacak bir adam olduguna, inanmaya devam edebilirsin pekala.

Üst Alt