İşte Beşiktaş'ın Stad İçin Devletten Aldığı Yardım Parası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın Stad İçin Devletten Aldığı Yardım Parası!

Birde utanmaz fiko hic yardim almadik diyordu 50 milyon cikti, birde yardim aldik deseydin acaba rakam ne olacakti

Spor Toto devletin değil mi zaten?

Ona bakarsak Türk Telekom da devletin ama özelleştirilmiş. Spor Toto'nun statüsünü bilmiyorum. Devlet tek elden yönetilmiyor ki. Hepsinin ayrı mevzuatı/yönetmeliği var.

Ama şunu biliyorum devlet kimseye öyle kolay kolay zırnık koklatmaz. Biz mesela dışarıdan bakınca bedavadan stat almış gibi duruyoruz ama aslında devlet üst hakkı bizde olan inanılmaz değerli bir araziyi aldı ve orayı hayvani rakamlara ihalelere verdi.

Son düzenleme:
Ona bakarsak Türk Telekom da devletin ama özelleştirilmiş. Spor Toto'nun statüsünü bilmiyorum. Devlet tek elden yönetilmiyor ki. Hepsinin ayrı mevzuatı/yönetmeliği var.

Ama şunu biliyorum devlet kimseye öyle kolay kolay zırnık koklatmaz. Biz mesela dışarıdan bakınca bedavadan stat almış gibi duruyoruz ama aslında devlet üst hakkı bizde olan inanılmaz değerli bir araziyi aldı ve orayı hayvani rakamlara ihalelere verdi.

Kazık yedik diyebilir miyiz

Karşılığını fazlasıyla verdiğimiz hatta kazıklandığımız stad için devlet yaptı algısı oluşturuldu.Biz de fiko gibi yalayıp gerçekten devlete yaptırsaydık en azından.

Son düzenleme:
Bizimki win-win durumu lakin devlet bizden kat be kat kârlı çıktı.

Kirayi odeyemiyorduk, zor durumdaydik iyi oldu cikmamiz ama daha fazlasini talep etmeliydik. Bize her yonuyle eksiksiz stad vermeliydiler. Bizim zugurt halimizden iyi faydalandilar. Bildigim kadariyla cati davasi devam ediyor hala

Besiktasi durumu bizim o dönemki durumdan farkı olduğunu dusunmuyorum. Borçları olmuş 1milyar lira tüm borçlar döviz cinsinden. O borc futbol kazancıyla kapanmaz.
Sponsorluk anlaşması gereği stat gelirlerinin büyük kısmından mahrum olacaklarını düşünüyorum(anlaşma ayrıntılarını tam bilmiyoruz) dünyanın hiçbir yerinde stat insaatini sırf stat ismi olsun diye yüklü miktarda yatırım yapacak, sınırsız internet ağı yatırımı yapacak falan bu gibi anlaşmayı sırf isim hakkı için yapacağını dusunmuyorum. Sonuçta besiktasi eti budu nedir ki.
Böyle keriz firmalar varken aziz gibi bir adam misal boş durur mu çoktan diktirmisti stat.

Beşiktaş uzun vadede zararlı çıkacak gibi bir his doğdu bende işleri bi ters gittiğinde çarşı pazar karışık o borç 1.5 olarak döner gelir.

Akıllı stat hibrit çim olaylarını da efsane abartti fiko hıyarı ikisi çok zor bir yatırım degil. Önümüzdeki dönemde 4.5g olaylarıyla beraber turk telefondan böyle bir hamle beklemiyor degilim. Başımızda az akıllı adam olsa neler yaptırır neler.
Saglam sponsorlarla catıyı kapat-cepheyi yaptir(led panelli dış cephe muazzam olur)-turktelekomla anlas internet isini. Hibrit çim işi de zor bir olay degil. Yani ovulecek şeyler değil bunlar 2 hareketle her stada yaparsın.

Birde o kadar övüp tribün ısıtması konusuna gelince deniz seviyesinin altındayiz niye ususunler ki ergenligine girebilen bir ergen fiko

Üst Alt