İşte Galatasaray'ın 1.5 Milyarlık Dev Projesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Galatasaray'ın 1.5 Milyarlık Dev Projesi!

Bu arazilerin değerlendirilmesi iyide kim inanıyor bunun klübe maksimum fayda ile olacağına. Yine birilerine peşkeş çekilecek birilerinin cebi dolarken takım yine devlet yardımıyla ayakta kalıyor havası yaratılacak. Üstüne elindeki değerlerde yok olacak. Dursun gibi kendine uygun kıyafet almayı bile beceremeyen birinin bunları yapacağına inanmak aptallık.

Dursun kendi otelleri için peşkeş çekmiyorsa bende birşey bilmiyorum o sümsük galatasaray için olsa kılını kıpırdatmaz.. Dursun değil proje cin ali bile çizemez.

Geldiginden beri kulubu 200 milyon lira zarara soktuktan sonra 1.5 milyar liralik projem var olayi havada kaliyor kusura bakmayin. Don almasini beceremeyen adama milyar liralik arsa emanet edilmez

Dursun'a kesinlikle güvenmiyorum. Hem Riva hem Florya arazilerinin toplam değerinin 1,5 milyar TL olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Emlak uzmanı değilim elbet lakin senelerdir her kesimin altın araziler diye bahsettiği, değerine paha biçemediği bu araziler toplamda 400-500 milyon dolar gibi bir rakama kesinlikle bırakılamaz. Bunu yapan benim gözümde haindir. İşin içinde dursun ve ülkeyi felaketine sürükleyen o malum şizofren varsa ben o projeye güvenmem. Bir de açıklamada teşekkür etmişler. Bırak o bize teşekkür etsin. Reyizin gönlü olsun diye utanmasalar arazileri bedavaya bırakacak haysiyetsizler. Borçlarımızı kapatması bir yana bir de artı olarak kasaya en az 200-300 milyon dolar para kalması lazım.

Sonuç olarak o araziler kesinlikle değerlendirilmelidir, kulübün artık bu borç sarmalı ile mücadele edebilecek gücü kalmadı eyvallah ama bu arazileri değerlendirecek yönetim bu yönetim değil, başkan bu başkan değil.

Maşallah Taraftar'ların hepsinde Oxford/Cambridge den Master leri var ekonomi, muhasebe, yatırım bankacılığı ve gayrimenkul bilim gibi dallar da.

Şehir plancısı ve gayrimenkul değerleme uzmanıyım. Arsa ve gayrimenkullerin değer tespitini yapan kişi yani. Bi oxford mezunu değiliz tabiki Arif'cim.

Son düzenleme:
Guvene guvenin . Dedikleri 3 asagi 5 yukari dogru fiyatlar . 300 milyon dolar civari bir para riva icin .. fazla ucmaya gerek yok , pahasi ederi bu

florya ise tam metre karesi belli olsun kendi arazimizin , imar orani netlessin , o zaman ona da deger bicilir . rivayi konusuyorsak , ederi TL uzerinden 1 milyar TL nin biraz altinda .

Guvene guvenin . Dedikleri 3 asagi 5 yukari dogru fiyatlar . 300 milyon dolar civari bir para riva icin .. fazla ucmaya gerek yok , pahasi ederi bu

florya ise tam metre karesi belli olsun kendi arazimizin , imar orani netlessin , o zaman ona da deger bicilir . rivayi konusuyorsak , ederi TL uzerinden 1 milyar TL nin biraz altinda .

Milyar dolarlardan bahsediliyordu Riva için

auction.jpg

Üst Alt