İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!


Yaklaşan seçimle beraber Ünal Aysal'ın başkanlık koltuğuna oturma ihtimali artarken, Aysal'ın ekibinin transfer çalışmalarına başladığı zaten biliniyor.Takımın direnci en düşük bölgelerinden biri olan kaleci konusuna gösterilen önem ise yavaş yavaş ortaya çıkıyor.Yakın tarihinde Taffarel ve Mondragon gibi iki önemli isim olsa da, uzun süredir kaleci problemi yaşayan Galatasaray cephesinde artık bu duruma son vermek için harekete geçildi.Zapata'nın gönderilmesine kesin gözüyle bakılırken önümüzdeki sezon kaleyi teslim alması muhtemel isimler Galatasaraylıları sevindirecek kalitede...Roma'nın kalecisi Doni, AZ Alkmaar'da oynayan ve Arjantin Milli Takımının kalecisi Romero ve Arsenal'in İspanyol file bekçisi Almunia'dan bir tanesinin Galatasaray ile anlaşması olası gözüküyor...DONİ KİMDİR?Brezilyalı file bekçisi ülkesinde Santos, Corinthians, Cruzeiro gibi büyük kulüplerde kalecilik yaparken 2005 yılından beri ise Roma'nın kalesini koruyordu. Geçtiğimiz sezon Roma'da yedek konumuna düşen Doni Brezilya Milli takımının da Julio Cesar'dan sonra ikinci kalecisi. 31 yaşındaki tecrübeli file bekçisi artık yeni bir takımda forma giymek istiyor.ROMERO KİMDİR?

Sergio Romero henüz 24 yaşında ve Arjantin Milli takımının da as kalecisi konumunda. 2007 yılından bu yana Hollanda ligi takımlarından AZ Alkmaar'ın kalesini koruyan Romero devre arasında da Galatasaray tarafından istenmişti ancak transferi gerçekleşmemişti. Romero listenin ikinci sırasında bulunuyor ve Doni'den sonraki isim olarak düşünülüyor.ALMUNİA KİMDİR?Manuel Almunia 34 yaşına geldi. İspanya La Liga'da Osasuna, Celta Vigo, Huelva, Albacete gibi takımların formasını giyen Almunia 2004 yılından bu yana tam 7 sezondur Arsenal'de forma giyiyor. Bazı sezonlarda as kaleci bazı sezonlarda ise yedek kaleci konumunda kalan Almunia son olarak kaleyi genç kaleci Szczesny'e kaptırdı. Almunia artık yedek kalmak istemiyor ve sezon sonu Arsenal'dan ayrılmak istiyor. Galatasaray'da ise Doni ve Romero'nun olmaması durumunda 3. sıradaki isim olarak bulunuyorMedyaspor
 
Cevap: İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!Yaklaşan seçimle beraber Ünal Aysal'ın başkanlık koltuğuna oturma ihtimali artarken, Aysal'ın ekibinin transfer çalışmalarına başladığı zaten biliniyor.Takımın direnci en düşük bölgelerinden biri olan kaleci konusuna gösterilen önem ise yavaş yavaş ortaya çıkıyor.Yakın tarihinde Taffarel ve Mondragon gibi iki önemli isim olsa da, uzun süredir kaleci problemi yaşayan Galatasaray cephesinde artık bu duruma son vermek için harekete geçildi.Zapata'nın gönderilmesine kesin gözüyle bakılırken önümüzdeki sezon kaleyi teslim alması muhtemel isimler Galatasaraylıları sevindirecek kalitede...Roma'nın kalecisi Doni, AZ Alkmaar'da oynayan ve Arjantin Milli Takımının kalecisi Romero ve Arsenal'in İspanyol file bekçisi Almunia'dan bir tanesinin Galatasaray ile anlaşması olası gözüküyor...DONİ KİMDİR?Brezilyalı file bekçisi ülkesinde Santos, Corinthians, Cruzeiro gibi büyük kulüplerde kalecilik yaparken 2005 yılından beri ise Roma'nın kalesini koruyordu. Geçtiğimiz sezon Roma'da yedek konumuna düşen Doni Brezilya Milli takımının da Julio Cesar'dan sonra ikinci kalecisi. 31 yaşındaki tecrübeli file bekçisi artık yeni bir takımda forma giymek istiyor.ROMERO KİMDİR?

Sergio Romero henüz 24 yaşında ve Arjantin Milli takımının da as kalecisi konumunda. 2007 yılından bu yana Hollanda ligi takımlarından AZ Alkmaar'ın kalesini koruyan Romero devre arasında da Galatasaray tarafından istenmişti ancak transferi gerçekleşmemişti. Romero listenin ikinci sırasında bulunuyor ve Doni'den sonraki isim olarak düşünülüyor.ALMUNİA KİMDİR?Manuel Almunia 34 yaşına geldi. İspanya La Liga'da Osasuna, Celta Vigo, Huelva, Albacete gibi takımların formasını giyen Almunia 2004 yılından bu yana tam 7 sezondur Arsenal'de forma giyiyor. Bazı sezonlarda as kaleci bazı sezonlarda ise yedek kaleci konumunda kalan Almunia son olarak kaleyi genç kaleci Szczesny'e kaptırdı. Almunia artık yedek kalmak istemiyor ve sezon sonu Arsenal'dan ayrılmak istiyor. Galatasaray'da ise Doni ve Romero'nun olmaması durumunda 3. sıradaki isim olarak bulunuyorMedyasporAlmunia kesinlikle olmaz ! alınırsa yine çok büyük hata yapılmış olur ya adamlar arsenalden alınmayacak tek futbolcuyu almazlar umarım..
 
Cevap: İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!Admin arkadaşlar burdamısınız.. sizinle birşey paylaşmak istiyorum.. Anlık ileti veya tel'den görüşebilirmiyiz..
 
Cevap: İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!Almunia ve Doni zaten takimlarinda yedekler. Doni 1.Kaleci sakatlandigi icin oynuyor.Bu ücünden birisini alacaklarsa kesinlikle Romero diyorum. Diger ikisine kesinlikle olmaz
 
Cevap: İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!3ü arasından tabiki Romero.Adaylar bunlar olmalı;Handanovic

Ochoa

Romero
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt