İşte Karşınızda iPhone 7! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Karşınızda iPhone 7!

CrxQKtsXgAU9UDB.jpg

CrxQKteWgAAopB-.jpg

CrxQKtdW8AAJCwD.jpg

Siyah karizma olmuş. Toz ve suya dayanıklı olması da çok güzel. Ha android sever olarak bana hiç hitap etmiyor ama hayranları için biçilmiş kaftan olabilir. 6 ya göre daha çok yenilik var en azından. Ben bu sene dedim 6 yı ısıp koyarlar iyi bari biraz daha iyi olmuş.

Aman ne büyük iş 12 mp kamera çok lazımdı ya

Lansman'da şuan 20 dakikadır görüntü kalitesinden bahsediliyor

Sanırım bazı şeyleri anlamak için yeterlidir

Dikkatle takip ediyorum , onemli degisiklikler var , kamerayi onemsemiyor insanlar ama adim adim ayak uydurunca fark hissedilmiyor belki , 2-3 atlayarak alanlar cok fark edeceklerdir

su gecirmezlik , kablosuz kulakliklar , a10

bu tip telefonlari cikar cikmaz ilk versiyondan almak da her zaman jailbreak acisindan avantaj oldugundan olabildigince erken edinmenizi oneririm

Şu telefonun 6s'den fazlası ne acaba ? Yok denecek kadar az. Eskiden Andorid'lere göre daha stabil, daha az sorun veriyor diye tercih edilirdi, ama Android destekli telefonlar bu açığı kapattı artık en az iPhone kadar akıcılar.

Huawei P9 kullanıyorum. Mis gibi telefon. Kamerası falan müthiş, fiyatı da diğer yeni çıkan telefonlara göre uygun. Tavsiye derim, ama arkadaşlara falan iki hava atacağım derseniz o zaman iPhone alın havasını yapın neye yarayacaksa. Seneye de 2 özellik daha koyarlar iPhone 8 çıkarırlar.

yeninin ne fazlasi var demek ? eskiden sadece yeni raki vardi , simdi 10 tane farkli raki yok mu , musterisi olusmadi mi ? birbirleri ile ayni degiller cunku

sadece tombul sise efes vardi, tuborg vardi , bugun neden bomonti su bu var ?

her sene model yenilersen arabalar arasinda da asiri farklar bulamazsin ama hic yenilemezsen 1995 model arabayla 2016 da gezersin

kimin hangi SIKLIKta yenileyecegi istek ve butcesine bagli olmakla beraber yeniyi almak eskiden elbette bazi artilar sunacaktir

Şu telefonun 6s'den fazlası ne acaba ? Yok denecek kadar az. Eskiden Andorid'lere göre daha stabil, daha az sorun veriyor diye tercih edilirdi, ama Android destekli telefonlar bu açığı kapattı artık en az iPhone kadar akıcılar.

Huawei P9 kullanıyorum. Mis gibi telefon. Kamerası falan müthiş, fiyatı da diğer yeni çıkan telefonlara göre uygun. Tavsiye derim, ama arkadaşlara falan iki hava atacağım derseniz o zaman iPhone alın havasını yapın neye yarayacaksa. Seneye de 2 özellik daha koyarlar iPhone 8 çıkarırlar.

Tam yazacaktim suraya Androidci bir arkadas gelse de güzel bir kavga izlesek diye. Yasin sende bunun isigini görüyorum, yürü be aslanim.

Bu arada hediye etseler ancak alirim Iphone'u. Iphone tam bir statü sembolü haline geldi. Insanlar telefon almak icin degil de Iphone sahibi olmak icin aliyor telefonu. Cok sacma. Ayligindan fazla para ödüyor millet bir telefona.

Kulaklık girişinin kalkması kötü olmuş.bir de earpods denilen kablosuz kulaklık çıkarmışlar ki tam bir para tuzağı

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Üst Alt