İşte Karşınızda iPhone 7! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Karşınızda iPhone 7!

4'ü, 5'i ve 6plus'ı ilk çıktıklarında aldım ancak bunu almayacağım sanırım. Renk dışında hemen hemen aynı gibi.

Bir de normalde 2 senede 1 asıl model yenilemesini yapıyorlar, bu sefer asıl yenileme 3 senede 1 olacak diyenler var. Aslı var mıdır bilemedim.

Bu "asil model yenileme" lafi bir mit tamamen .. kim icin hangi ozelligin onemli oldugu ile kendi atfettigi bir sey bu .. her modelde yeni bir islemci , yeni bir kamera , yeni kapasite ve renkler geliyor

su gecirmezlik eklenmis , pil omru biraz artmis , kulaklik girisi yok olmus , kablosuz kendi kulakligi cikmis

yani telefon bu , ne bekleniyor "asil degisim" denecek ?

su an tek bir asil degisim olabilir , iphone larda android kullanimi belki cok marjinal olabilir , onun disinda elbette var olan ozelliklerin gelistirilmesi seklinde degisiklikler olacak

teknoloji henuz tamamen saydam vs cihazlara izin vermiyor , ya da veriyorsa da bekletiliyor .. bunlar da gelecektir zamanla

Samsung daki note 7 batarya rezaleti olmasa Apple nal toplardi ama bence telefon gayet iyi .yine milyonlar satacaktir

Bu imzayı görme yetkiniz bulunmuyor, forum yöneticisiyle iletişim kurunuz.(vBulletin 4.2.2)

Şu telefonun 6s'den fazlası ne acaba ? Yok denecek kadar az. Eskiden Andorid'lere göre daha stabil, daha az sorun veriyor diye tercih edilirdi, ama Android destekli telefonlar bu açığı kapattı artık en az iPhone kadar akıcılar.

Huawei P9 kullanıyorum. Mis gibi telefon. Kamerası falan müthiş, fiyatı da diğer yeni çıkan telefonlara göre uygun. Tavsiye derim, ama arkadaşlara falan iki hava atacağım derseniz o zaman iPhone alın havasını yapın neye yarayacaksa. Seneye de 2 özellik daha koyarlar iPhone 8 çıkarırlar.
Sorma. Tutturmuşlar bir android kasıyor belli süre sonra. Bok atmak başka bişi değil bana göre. Adamlar 5.0 dan sonra acayip stabil hale getirdiler cihazı.

bakalım normal kullanıcı için bile günü çıkarabilen pil koymuşmu yüzyılın uyanıgı elmacılar :)

adamların yaptıgı cihaz kusursuz bencede ama pil konusunda resmen dalga geçiyorlar

Ses kalitesi iyiyse alırım ben bu WiFi kulakliklardan

Bu imzayı görme yetkiniz bulunmuyor, forum yöneticisiyle iletişim kurunuz.(vBulletin 4.2.2)

Samsung daki note 7 batarya rezaleti olmasa Apple nal toplardi ama bence telefon gayet iyi .yine milyonlar satacaktir

Tabi ki satilir abi, insanlarin büyük bir bölümü Iphone'u tlefonun özelliklerin yüzünden degil de sirf ismi yüzünden aliyor.

Enayi cok, milyonlari da kazanirlar milyarlari da.

Parası bol olan alır ona bi şey demem de her sene bi model yenilemek çok gereksiz yaw.Kamerası iyimiş,su geçirmezmiş bilmem ne yahu telefonu aldığımdan beri toplasan 20-25 tane foto çekmişimdir denizle,suyla falan da işim gücüm yok toplasan 10 kere kullanmayacağım abuk subuk ekstralar için ne diye 4bin lira vereyim şu telefona?

Dikkatle takip ediyorum , onemli degisiklikler var , kamerayi onemsemiyor insanlar ama adim adim ayak uydurunca fark hissedilmiyor belki , 2-3 atlayarak alanlar cok fark edeceklerdir

su gecirmezlik , kablosuz kulakliklar , a10

bu tip telefonlari cikar cikmaz ilk versiyondan almak da her zaman jailbreak acisindan avantaj oldugundan olabildigince erken edinmenizi oneririm
Kaç tane alıyoruz reyiz hem siyahını hem gold'unu almayı planlıyorum kıyafetime göre kullanırım artık.

İsteyen istediğini alır herkes kendi parasıyla alıyor, başkasının parasıyla değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaç tane alıyoruz reyiz hem siyahını hem gold'unu almayı planlıyorum kıyafetime göre kullanırım artık.

Mesajimda alayci tavirla cevap vermeyi gerektiren ne var ? Ben telefonumu her sene yenilerim , olabilecek en dusuk fiyat neyse de o ulkeden alir getiririm , amerikadan getirme sansi olmayanlar bosna , dubai gibi ulkelerden "hemen hemen" ayni fiyata edinebilirler

Aldiginiz bu telefonu 1 sene sonra yurt ici piyasaya cok buyuk kayip yasamadan satabilirsiniz , bayii degil elden satarsaniz daha da az zarar edersiniz

kabaca senede 1.000 TL kadar bir model yenileme ucreti odemis olursunuz , cazip gelenler bu yontemi deneyebilirler

Hızlı şarj koymamışlar yine. Kulaklık girişini çıkarıp kablosuz kulaklık koymuşlar 500 lira fiyatı var tek iyi yanı su geçirmezlik olmuş batarya kısmında da pek bi iyileştirme yok ön kamera hala rakiplerine göre kötü ama siyah 7 plus çok hoş olmuş tasarım olarak

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iki tane yoruma alisamadim , "ne farki var ki eskisinden" lafi , bir de "jailbreak yapinca ne oluyor" ... ornegin arenadan ciktigimda arabada ligtvdeki videonun acilmamasindan yakinan arkadasim varken ben arka koltukta o jb sayesinde izleyebiliyor oluyorum , basit bir ornek . bu konuya egilsem 10 tane herkesin hosuna gidebilecek detay bulurum jb ile alakali ,jb siz bu cihazlari kullanmak onemli yuzdede eksik faydalanmak manasina geliyor

eskiden farki da , elbette her sene yenilediginde atiyorum 10% farkettirir elbet ,ama neden daha iyi resim cekebilmek , daha kaliteli bir hoparlorden muzik dinlemek istemeyeyim ?

veya sadece iphone degil , cogu insan telefonu uyumlu ama sim kartini degistirmeyip 3G kullaniyor halen ,soruyorum , ne yapacagim LTE yi diyor , mantigi bu

daha yeniye ,daha hizliya , daha guzele sahip olmak neden elestiriliyor ? sadece para icin mi , bu kadar mi onemli yani maddi portresi ?

Üst Alt