İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan

Servet'i bilmem ama Egemen'e ağır demen yanlış.Geçen sene pek izlemezdim Trabzon maçlarını fakat bu sene ağır bir hareketini görmedim.Terim vazgeçti Servet'ten Hiddink ne zaman vazgeçecek bilemem.

Egemende ağır dostum. Son maçlarınızı birkez daha izlersen daha iyi anlarsın. Ayrıca, evet Servet'te olunca kağnı oluyor.

Ya bırak git allah aşkına Sabri'nin orta sahada oynadığında takıma kattığı en ufak şey yok. Yok dinamizmmiş,presmiş falan bırakın bunları. Öyle deli dana gibi sağa sola koşuşturmakla olmaz o iş.

Neyi bırakıyorum. Çok şey katar gayette eğerki sen ondan Engin'in yaptıklarını istemezsen. Bizim ortasahamız kötü olduğu için söylüyorum bunu. Akşam görürsün ağır kalıyoruz. Sabri fetişisti değilim bende. O işi yapacak son adsam Okan idi. O gittiğinden beri Emre'de yaşlandığından ve eski formu olmadığı için ağır kalıyoruz. Birde arkalarında Aurelio-Selçuk Şahin gibi 2 hantal gereksiz oynayınca evlere şenlik. 4 lü ortasaha yap bak nasıl iş yapıyor.

Sabri'yi sağ bekten başka hiçbir mevkide futbolcu kategorisine almam. Koy sağ beke bindirsin dursun.

Sabri orta sahada oynarsa Selçuk kesinlikle yedek olur.Hiddink ve Oğuz'dan beklenecek bir hamle.

Gökhan Töre'nin ilk 11 de oynatılmamasını anlayamıyorum.Anlayan varsa beri gelsin.Bu Hiddink ve Oğuz denen dingil milli takımın içine ediyorlar.

Serdar Aziz'i ümit takıma gönder burada Giray'ı oynat, orta sahaya da Sabri'yi koy. E yuh artık.

Gökhan Gönül çok formsuz, sağ bekte Sabri en mantıklısı olur, orta sahada da Sabri'nin yerine Topal iyi olurdu , Giray da çok adam kaçırıyor tek tesellim Egemen'le oynamaya alışık olması belki birbirlerini tamamlarlar.Ben teknik ekibin ligde oyuncuların form durumunu takip ettiğini sanmıyorum, takımı biz değil Oğuz pardon Hiddink kuruyor yazık ki, mantıklı bir kadro beklemiyorum...

9 oyuncumuz sarı kart sınırında..

Emre Belözoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta, Kazım Kazım, Sabri Sarıoğlu, Arda Turan, Selçuk Şahin, Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop, yarınki maçta da sarı kart görmeleri halinde, rövanşta sahaya çıkamayacak.

kadro güzel

ama servet kendi takımında 20 yaşında gençten forma alamazken milli takımda ne arıyo

yine arkaya adam kaçıracak

yine bir sürü çalım yiyecek

neyse belki tecrübesi bi işe yarar

rakipten çıkan topla rakip arasına set kurarak bize bol bol aut kazandırır

İbrahim Seten

İlk 11 söyleymiş: Volkan, Gökhan Gönül, Giray, Egemen, Hakan Balta, Sabri, Selçuk, Emre, Hamit, Arda, Burak.

Hiddink cok akilli vallah.. Gecen sene türkiyenin altini üstüne getiren trabzonun oyuncularini koymus iyide yapmis bence. Defansta giray egemen orta sahada selcuk forvette ise Burak. Bakarsaniz giray ve egemen gecen sene en az gol yiyen defanslardandi.

Rakitic, Corluka, Maznukiç, Jelavic, Eduardo Rakipte sarı kart sınırında

bu kadroyu icerkenmi yapıyorlar. sabrinin orta sahada ne işi var. 10 mac oynasa anca 1 macda başarılı olur bu adam.

burda herkes giray oynarsa yandık diyorda. servet oynarsa ozaman görücem buradakileri:)

servet hata yapar gol yedirir ama giray bunları yapar üstüne takımı eksikde bırakır tam bir saatli bomba her hamlesi faul umarım hakem taviz verir biraz

serdar aziz ,ömer toprak gibi çok daha iyi isimler vardı o bölgede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt