İşte TOP 16 Rakiplerimiz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

Cevap: İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

Efes'in kadrosu CSKA'dan daha iyi bence.Kendi sahasında gruptan çıkma maçını CSKA'yla oynarsa rahat yener.

Yanına bile yaklaşamaz kadro bakımından CSKA'nın. Efes'in kadrosunda bir tek Vujacic ve Savanovic var bence. Ötekiler Avrupa'nın büyük kulüplerinde zor forma giyerler.

Cska maçlarını hesaba katmaya gerek yok, grup 4 maç üzerinden oynayacak. Adamlar, Kirilenko'suz bile rahat kazanıyorlar. İlk maçta Efes'i Sinan Erdem'de yenebilirsek önümüz açık. Çok kritik bir maçla başlıyoruz.

Efese karşı ligdeki maçta Barac+Kerem Tunçeri ekstranında ekstrasında oynadılar.Zaten onları bir daha görende olmadı.

4+5 numara alırsak şansımız var Efes karşısında.Efeste zaten 4 numarada tek adam var.5 numaraları yumuşak adamlar.

Sert 5 numara alabilirsek orayıda dengeliyoruz.

Olympiakosa bakarsak Spanoulisi mutlak durdurmamız gerekiyor.Birde onlara karşı 4 kısa oynayabiliriz.

4 numaralarız Printezis ve Hines kısa oyuncular.Hines 1.98,Printezis 2.03 boyunda.Ama koçları harika İvkovic bilmeyen yok.

2 transfer yapabilirsek ben Efes ve Olympiakos Abdi İpekçide yeniceğimize inanıyorum.3 deplasmandanda beklentim yok.

CSKAyı zaten analiz etmeye gerek yok yürüyüp gidecekler.:D

Tekrarlıyorum grubun kaderi iç saha galibiyetleri+averaj olacaktır.

Oktay Hoca inadından vazgeçmez transfer yapmazsak en fazla içeride Olympiakosu yenebiliriz.Onun dışı zor olur.

Vay vay vay. Şu konuşulanlara bakıp biz gruptan çıkıp final 4 a kalmışız gibi hissediyorum. :D

Olympiacos'u yenenler, Efes'i her iki maçta yenenler. Transferle uçanlar. :)

Hadi biz transfer yapıp güçleneceğiz, rakipler öylece bizim transferlere bakıp helal olsun adamlara deyip oturacakmı? :)

Efes yerine ülkersporu tercih ederdim açıkçası, ama o maçlara kalp dayanmazdı. Efes belli bir mantalitesi olan, sistemli oynamaya çalışan takım. Herne kadar Kerem'in eline bakıyor olsalar da, Ilievski'nin yerine adam alacaklar büyük olasılıkla. Artı Kerem Gönlüm de yavaş yavaş dönecek takıma. Efes'e karşı hep zorlanmışızdır, aksine ülkerspor ne oynadığı belli olmayan, bizim gibi sistemli takımlara karşı hep zorlanan, kişisel performanslara bakan takım.

Olympiacos son 5-6 senedir ilk defa yenildi bu sene İstanbul'da. Fazlasıyla Spanoulis'e bakıyorlar, ama tecrübe olarak uzun zamandır bu ligde oynayan takımdır. Artı başlarındaki koç Ivkovic, şimdiden her türlü tilkiliği düşünmeye başlamıştır.

CSKA'yi konuşmaya bile gerek yok.

Şimdi bizim en büyük kozumuz taraftar olarak görünüyor. Evet bu bir kozdur, ama bu aşamadaki takımlar bu atmosferlerde defalarca oynamış takımlar. İstersen 1 milyon kişi olarak başında bağır, aldırış etmeden oyununa bakarlar. Seyircimiz bizim takımı mücadele gücünü arttırır en çok. Yani bu seviyede kalıcı olmak istiyorsak seyircinin itelemesiyle oynamaktan vazgeçmemiz lazım. Siena, Barca gibi takımlar o atmosferden çıkabilmeyi başardı. Önemli olan bizim bu seviyeye yavaş yavaş gelebilmemiz.

Gruptan çıkabilirmiyiz? Neden olmasın.

Çıkamazmiyiz? O da olası, ama oturup dizlerimizi dövme sebebi değildir.

O yüzden şimdiden ahkam kesmek olmaz, maçlara göre grup şekillenmeye başlar, durumlar daha çok değişir.

1.Hafta Anadolu Efes ile Sinan Erdemde.

2.Hafta evimizde Olympiakos ile.

3.Hafta CSKA Moscow ile deplasman da.

Hayırlı olsun.BENCE İki Transfer yaparsak çıkma ihtimalimiz var yapmazsak zaten düşünecek,konuşulacak bi şey yok.Seneye ne yapabiliriz buna bakmaya başlarız.

Üst Alt