İşte TOP 16 Rakiplerimiz ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

Cevap: İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

Çekilebilecek güzel kuralardan biri ancak yine de gruptan çıkma ihtimali çok az . Herkes olimpiakosu küçümsüyor da adamlar liginde lider . Yunan takımları sonradan açılır özellikle pana ( fener için kötü bu ) . Efes ise çok daha tecrübeli bir takım . İki maçta da efesi yenmek çok iyimser bir yaklaşım . Tahminen 1 - 5 olur veya 2-4 . Farkettiyseniz cskadan hiç bahsetmedim onlar başka bişey çünkü :D Efesin son maçta cskayla içerde oynaması da bir avantaj . Muhtemelen 5 te 5 ile gelecekler istanbula . İkili hatta üçlü averaja kalabilir maçlar her sayı her fark çok önemli

Fener için ise çekilebilecek zor kuralardan biri . Daha kötüsü unics yerine efes , milano yerine de galatasaray çekmek olurdu . Bunun haricinde arap atı gibi sonradan açılan pana var bence direk 1. olur . Unics ve milanodan daha iyi bir takım fener ama ne yapacağı da belli olmuyor . Kazan ve milano geçilmeyecek takımlar değil ve büyük ihtimal top 8 olur ama orada iş biter . Çünkü Barcelonanın olduğu yerde maalesef hayaller bitiyor :D

Kura her ne kadar fena değilse de özetle transfer yapmamız şart, yoksa gruptan çıkmamız daha zor. Mahmudi reisin bu inadını umarım yöneticiler kırdırır, o da farkındadır gerçi heralde bu kapasiteyle işimizin artık bu raddede zor olduğunun. Ama inanın bir kaç yerinde takviyeyle her ne kadar gruptakilerin maçları da şekillendirse de bu gruptan çıkmak fantezi olmazdı. İlk maç çok kritik o yüzden. Sinan Erdem'de umarım galibiyetle başlarız.

Sonuncu bile olsak Top 16'da takımımız, ben gurur duyuyorum şahsen. 3 sene önce rüyamda görsem inanmazdım.

Bana kalırsa kura çok iyi Efesi ilk maçta seyircimizinde katkısıyla yenme şansımız var Olimpiakosta 2 önemli isim yok ayrıcana Vujacic ceza alabilir neyse ilk 2 maçta 2 de 2 yaparsak kesin çıkarız efes bize kendi sahamızda verir maçı Olimpiakosla yenişirlerse karşılıklı 2. çıkarız ama transfer şart birde taraftar ama bu takıma güvenin Olimpiakos'u yenmek mucize değil kendi sahamızda fikstürümüzde çok iyi bence ama dediğim gibi 2 de 2 yaparsak kesin çıkarız bu yazımı unutmayın bence 2 de 2 yapacaz ve imkansızı başarıp çıkacaz çünkü bizim adımız GALATASARAY!!!!

iyi kura cektik bence cska bu grubu 1. bitirir olimpyakos ekonomik girdabın içinde eskisi gibi degiller efes zaten turkiyeden rakibimiz onlarla maclarımız her zaman kafa kafaya geçiyor tahminim 2 efes galibiyeti içerde olimpiyakos galibiyeti ile gruptan cıkabiliriz su an yapılması gereken ilk transfer bence top 8 şansımız varken TELOTOVİÇ TELOTOVİÇ TELOTOVİÇ. hadi buyuk başkan göreyim seni.

bır uzun adam almamız lazım,3 numara ıyı bı skorer de yanına eklenebılırse cıkma sansımız cok yuksek olur,uzun alsak dahı zorlarız,umarım transfer yapar yonetımımız.

bir süpriz yapar bu guruptan cıkarsak şampiyon olmuş kadar sevincem valla. ama transfer şart

Üst Alt