İşte yeni formalarımız - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte yeni formalarımız

Cevap: İşte yeni formalarımız

Bugun satışa çıktı ve hemen gittim bakırköydeki storedan arslanlı formayı aldım 3 lira zam gelmiş formalarımıza sağlık olsun ama çok değişik birşey oldu.Ben numarar olarak 27 yazdırmak istedim oradakı adam denedi numaraları arkaya sığıdıramadı sonra floryadaki mağazayı aradı onlarda biz daha numaralı sastış yapmadık dediler en sonunda bana 10 numara yapalım o fona sığıyor dediler bende tama dedim.Bu garip ama gerçek olay.27 arka fona sığmadı.Yada sığıdıramadılar:).Ama arslan forma güzel olmuş bence.Somonu şimdilik almayı düşünmüyorum.

hocam isim yazmıyorlarmı 3 formayada bu yıl

Parçalı geçen sezonun aynısı, öyle de olmalı zaten. En güzel forma yine parçalı. Kulübe katkı açısından Arslan Forma'yı alırım fakat maçlara Parçalı ile giderim.

Unutmuşum bu arada, geçen sezonun son çıkan formasını. Cesaret'in de hakkını vermeliyim, Parçalı kadar güzel. Parçalı ve Cesaret maçlarda vazgeçilmezim.

Bu isim olayını Arslanlı veya Mercan formalardan biri ile sahaya çıkana kadar anlamamız zor olacak galiba. Numaralar o kadar büyük olursa ismi de o kalkan çerçevesinin dışına yazarlarsa isimler şortun içinde kalacak herhalde.

Parçalı Forma'nın tanıtım filmini en az 10 kere izledim galiba. Gerçekten müthiş yapmışlar.

valla iyi gibiler ya krem rengindeki ve pempedeki aslan motifleri dehşet. yıllardır hayalini kurduğum cinsten.özellikle krem harika.bu arada bu ilk mesajım aslanlar herkeze merhaba :)

hersey guzel ama ben sahsen aslan figurunu direk ortaya koymazdim daha yandan gelen birsey yada pencesi yelesi simetrik olmayan birsey yapardim

ama genede guzeller

çok beğendim formaları.önceki sayfalarda arkadaşlar pembe forma koymuş formamızın onunla alakası yok.element uydurmayın.mercan rengi forma bukadar açık ve net o renge pembe diyen bence doktora gitsin hemen.ben en çok numara olayını beğendim bence çok güzel olmuş çerçeve içinde kocaman.ben siparişimi verdim.2 formamda gelecek inşallah haftabaşına kadar.

Taraftar ( Rep ) formalar ne zaman satışa çıkar . yakında satışa çıkarsa 2 sindende alacağım , yoksa aslan figürlüyü alacağım .

Birazdan gidip kız kardeşim ve kız arkadaşım için somon,kendim için de krem rengi formamı alacağım..Suadiye veya Göztepe GS Store'da 10.00-10.30 arası sizlerleyim :D :D

Öncelikle formları çok beğendiğimi belirteyim.

Somon formada logonun iki kenarındaki aslan figürü kabartmalar çok şık olmuş. Bana göre bu tasarımın resmileştirilmesi ve resmi logomuz haline gelmesi hoş bir değişiklik olacaktır. Bir ekleme; forma siyah şortlarla müthiş uyumlu olmuş.

Krem forma çok özgün daha önce hiç karşılaşılmamış biçimde baskılı t-shirt havası verilmiş yalnızca maç seyrederken ya da galibiyet kutlamaları dışında günlük hayatta da rahatça kullanılabilir gayet şık.

Bu üçlüden tek eleştirim parçalıya olacak. Bence küçük şık değişiklikler yapılmalıydı. Geçen seneki formanın tamamen aynısı olması biraz hayal kırıklığı yarattı.

Bunların dışında 2 kelimeyle anlatmam gerekirse müthiş ötesi. Storlara saldıralım...:)

Üst Alt