İşte yeni formalarımız - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte yeni formalarımız

Cevap: İşte yeni formalarımız

b9846-4.jpg

b9846-5.jpg

arkadaslar bu ne ya ? ıkısı arasında ucurum var.

Kuzene forma siparişi verdim gitti aldı store da izdaham varmış millet mercana yükleniyormuş hadi rekor:D

Gerçekten gerek formaların şıklığı gerekse tanıtımı bakımından yeni bir ilke imza atılmıştır. Emeği geçen herkese HELAL OLSUN...

şu formalar niye bu kadar pahalı anlamam isim+numara 104 tl ye geliyor 50 tl yap herkes 2-3 tane alsın

ya taraftar forması ve futbolcu forması diye ayrılcak mı yine ?

futbolcu formaları pahalı da...

Formalar gerçekten pahalı ama heryerde bu fiyat.Ancak somonu mutlaka almam lazım bence gerçekten harika.

Formalar da harika, tanıtım da. Geçen sene parçalı almıştım, bu sezon aslan ve mercan alacağım.

Somonun şortu da harikaymış.Ondan da almak istiyorum.Tasarımlar harika valla, bence bu sene satışlar patlamalı.Burada görev bizlere düşüyor :)

Somon yada Mercan forma fikri pek mantıkı gelmiyordu ama olayın ekonomik boyutu ve formanın tasarımını görünce beğenmemek elde değil.

Favorim Aslanlı forma.

Artık bu sene ellerimizi cebimize atalım...

Güzel deyip beğenmekle olmuyor renkdaşlar :) Bakın bizim burdaki gsstore kapandı. Sanırım fazla satış yapamadılar. Artık internetten almak zorundayım.

Evinin yakınlarında gsstore olanlar kıymetini bilsinler :)

arkadaşlar 3 tane aldım.2 mercan, 1 adetde arslan....yanlız şunu söleyeyim arslanın kremle,bejle alakası yok bildiğiniz mat altın sarısı ve gerçekden harika yani pc'de gördüklerimiz ile alakası yok ve bence muhteşem...aynı şekilde mercanda gerçekden harika yapanların eline emeğine sağlık...bu arada cevahir AVM deki satış danışmanı arkadaş benim her bi pembe forma dememe ısrarla ''mercan'' demesi çok hoşuma gitti.

Üst Alt