İşte Yeni Sezon Formalarımız! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Cevap: İşte Yeni Sezon Formalarımız!

asd2h.png
wzxc.png
asdeef.png

------

PES 2012 ye uyarladım ve hazırladım...

Yanlışlar olabilir...

Görüntü bu şekilde...

( Kısıtlı resimlerle )

bac59flc4b1ksc4b1z-22.png

Formalar bu sekilde cikarsa yeminle 3unude alirim ama ilk kirmiziyi alirim :D

Gayet guzeller,superler abimin dugununude parcalayi giyer giderim allahima :asd:

Bu son resimdeki parçalının renginden bahsediyorum, belki resimden kaynaklanıyordun ama bu rek tonu kırmızıdan çok pembe tonu gibi geldi bana.

di-2QH7.jpg

di-1MCJ.png

hocam gösterdiğin ikinci forma resmi değil.nasıl gözükecek diye ben deneme tasarımı yaptım.çıkacak forma ilk resimdeki gibidir.renk konusunda parçalıda için rahat olsun.100. yıldan beri hangi sarı kırmızı tonda,renkte parçalı giyiyorsak o tonda çıkacak.benim yaptığım tasarımda resmi renkleri kullandım ama tabi çalıştığım resim veya kullanılan monitörün farklılıkları renklerin daha farklı bir şekilde gözükmesine yol açabiliyor.mesela evde monitörden baktığımda renkler daha sıcak gözükürken laptop ekranında baktığımda renk daha soğuk gözüküyor.benim monitörede kırmızı gözüken renk sizinkisinde pembeye yakın gözükebilir.o yüzden formaları değerlendirirken tasarımları değil de gerçek resimleri referans alın

resimlerdeki taraftar formasi..

oyuncularin giyeceyi formada, T-band, yanlarda havalandirma icin delikler ve slim fit laser kesim olacak

yani oyuncularin üstüne cuk oturacak..

gsstoreda taraftar formasi 119tl satilir

nikefootball.com'da futbolcu formalarida satilir 250-300lt arasi

Cuss amma abarttin. Futbolcu formasi max 70euro dur herzaman.

1- Kırmızı

2- Parçalı

3- Beyaz

şeklinde olmuş bence. Keşke yine sarı forma çıksa bizi çok büyük gösteriyordu.

Bazı yorumlara bakıyorum; o iğrenç, bu iğrenç, görende arkadaşları, Armaniden, D&G 'den başka bir şey giymez zanneder :Z2:

Formalar guzel ama parcalinin arkasinin da duz kirmizi degil on tarafin tam tersi sari kirmizi parcali olmasi gerekiyor. Umarim bu forma ŞL'de giyilen formadir ve ligde arkasi parcali versiyon kullanilir. Zira arkasi da parcali olan tam parcali formayi 7 sulaleme de alirim.

Üst Alt