İşte Yeni Sezon Formalarımız! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Cevap: İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Of be çok iyi olmuş formalar.Parçalının sırtı düz olmayaydı iyiydi ama.Onun dışında mükemmel olmuşlar.Renkler de Ali Sami Yen in tanımladığı renkler.Cırtlak sarı-kırmızı değil yani.Beyaz formanın arkasındaki galatlar arması detayı ve "İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray" yazması da çok iyi olmuş.Kırmızı forma da yakında sızar heralde.Türk bayrağı da sanırım formalar türkiyeye gelince kulüp tarafından eklenicek.Çünkü nike formaları üretirken şampiyon olacağımı belli değildi.

renktaşlar ben bişey sorcam şimdi bizim burada store yok ve ben formayı netten siparişte vermek istemiyorum elimle bakım üstüme giyip denemek istiyorum

ama nike bayisi var ve formaları getiriyorlar ben şimdi bu bayiden alsam kulübe para kazandırmış mı oluyorum cevaplar mısınız

beyazın şeritini böyle bekliyodum ama farklı cıkmış.

reklamın şeriti kapatması iyi olmamış gibi yani en öyle düşünüyorum

7vpxj.png

Buradaki beyaz ince şeritli ve hoş duruyor. İkisi resmi karşılaştırınca göze direk hitap ediyor. Keşke böyle ince şerit olanını tercih etselerdi. Kalın şeritliyi beğenmedim.

Parçalı hoşuma gitti.

Bu formaları paintten mi tasarlıyorlar gerçekten anlamıyorum bu ne lan!

İlk okul çalışması gibi.

beyler parçalının sağ altına bakın sarı kısım var orda.belirli bölümü parçalı gibi geldi bilmiyorum

acaba bu çizimler gerçekmi yoksa küçük detaylar atlanmışmı acaba ?

Bunlar sunum forması olduğu için omuzlarında t-bant ve yan taraflarında ter atıcı lazer delikler yokmuş.Asıl formalarda olacakmış.

beklediğimden iyi çıktı formalar

tek kusuru var

o da parçalının sırtının kırmızı olması

yakanın polo yaka olması çift renk olması

aveaların çift renk olması güzel

beyaz forma çok iyi olmuş

bayrağımızın da olması gerekir. ayrıca parçalı formanın arkası da parçalı olsa tarihimizin en güzel formalarından biri olurdu.

arkdşlar inter ve barcelonada avrupa kupası maçlanda arkada numara olan yerde düz çerçeve veya düz renkte formayla çıkıyor..geçtiğimz senelerde biz avrupa maçlarında düz ligde parçalı şeklinde çıktık..nike saırım fraklılık olmasın diye böle birşey yapmış..bence çok büyük saçmalık ama uefa böyle istiyor

Üst Alt