İşte Yeni Sezon Formalarımız! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Cevap: İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Bilinir önceki yıllarda,formalarımızı nadir beğenirim.Ama bu sene parçalı harika olmuş.Beyaz sevmememe rağmen beyazıda beğendim sayılır.Üçüncü formayı şimdi daha çok merak ettim.Umarım kırmızı olur.

renktaşlar ben bişey sorcam hazır yeni formalarda ortaya çıktı şimdi bizim burada store yok ve ben formayı netten siparişte vermek istemiyorum elimle bakım üstüme giyip denemek istiyorum

ama nike bayisi var ve formaları getiriyorlar ben şimdi bu bayiden alsam kulübe para kazandırmış mı oluyorum cevaplar mısınız

Bu sezon sarı forma ve parçalıyı aldım.Şu anki görüntüde ise ; Beyaz forma ve Kırmızı formayı,kesinlikle alırım.

inşallah üçüncü formamız kırmızı olacak diyen arkadaşlara diyeyim, üçüncü forma kırmızı olacak.

Formaları bende begendim Ama Formalar kadar fontlarda cok önemli Özellkle su türk telekom yazısına bir çare bulunmalı rakam ve isimlerde cok önemli 3. forma Hollanda style bekliyorum

geçen sene antreman forması harikaydı aldım zaten :D ama parçalı fransa milli takım forması gibi çıkarsa dayanamam hemen alırım beyazda harika görünüyor

3.forma büyük ihtimal kırmızı olacak duyumlardan oldugu gibi.

duyumlara göre 2formada aynısı cıktı nerdeyse.3.de heralde öyle olur

Arkası düz parçalı Avrupa maçları için olabilir, lig için farklı üretebilirler. Lincoln'lü senede de öyleydi diye hatırlıyorum.

Bence iğrenç olmuş formalar. Kumaşları pazar malı gibi görünüyor, tasarımlarda berbat, nesini beğendiniz Allah aşkına. Bu mu yenilik, bu mu elit kategori, yazıklar olsun ..

Ortada kumaş kullanılmamış ki, neyin kafasını yaşıyorsun sen? Bunlar bilgisayar çizimi. Nasıl b ok atacağınızı şaşırdınız.

Bir de kırmızıyı görmek gerek. Parçalı alırım bu sene kırmızı tatmin etmezse.

arkadaşlar elit kategoride olduğumuzu unuttunuz heralde. neyse hiç yaratıcı fikri yokmuş tasarlayanların

250628_424469000926550_754974101_n.jpg

süper :)

özellikle yakası çok iyi olmuş

umarım beyaz formayı alanlar maçalrada beyaz formayla gitmezler

tribünler bi beyaz bi sarı bi kırmızı cok dandik olur

parçalısı olan yoksa sarı kırmzıı forması olan yoksa ya sarı ya kırmızı tişört giymeli.aksi halde görüntü gerçekten kötü olur

Parçalı formanın arkasını anlayabilmiş değilim.Madem tek renk kırmızı olacak sol omuz arkası da kırmızı olsa(sol ön sarı, arka kırımızı-çift renk) güzel olurmuş.Sağ omuz kırımzı, sırt kırmızı sol omuz sarı bakınca görüntü felaket.

Beyaz formanında şeritleri çok kalın yapılmış reklam için aralık bırakılmış.İnce olsa daha zarif olabilirmiş.Sağ kolda da kaptanlık pazubandı gibi neden yapıldığını anlamadığım avea ya kırmızı-sarı kırmızı şerit falan yaplımış.

Neyse ne işte yönetim sorun görmemiş beğenmiş bize de almak düşer ne desek boş.Hayırlı uğurlu olsun..

Üst Alt