İşte Yeni Sezon Formalarımız! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Cevap: İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Formalarda T bant ve delikler (ufak ince delikler) yok sanırım sunum forması olmasından kaynaklanıyor,esas lansman da belli olur belki de hiç eklememişlerdir. Ekstra olarak Galatasaray, Nike Elit takım arasında klansmanında bulunduğumuz için sadece bu senelik 1 forma daha yapılacakmış temmuzda yapılacak lansmanda tanıtılır, tanıtılmaz ise 24 saat sonra TFF sitesinden girip görebiliriz zaten tanıtılmaz ise muhtemelen Aralık ayı yada Ocak ayında tanıtılır, bu seneye özel olarak 3 adet forma seneye ise 2 adet forma olacakmış.

Formalar hakkında bunlar sadece sunum formaları yani ekstra aksesuarları eklenmemiş versiyonları, 3. forma Hollandanın kalıbına benzeyen bir forma olacak sanırım kırmızı

Ayrıca formaların kumaş kalitesi falan belli ediyor kendini, iyi olmuş fena olmamış. Parçalı Fransanın kalıbı tek eksik, T-bant

Daha önceden koydukları bir yazıda kendileri şu resmi paylaşmışlardı,

791n9.png

Tahminleri ve duyumları doğru çıkmış anlaşılan, ilk 2 forma doğru. 3.'sü de buradaki gibi olursa harika :)

Kirmizi müthis

Hani elit kategori lan :sad007:

bumuydu yani benim icime sinmedi daha büyük umutlarım vardı :)

Parçalının kollarında bari beyaz işlemeler kullanılsa. Böyle sade olur ve hoş olmaz bana göre.

Geçen senekilerden iyi ama beğenmedim yine de. Türk olduğumuz için sadelik ve şıklıktan anlamayız mı sanıyorlar nedir bilmiyorum ama bir varoşluk, avamlık akıyor özellikle beyaz formadan. Şerit çok kalın, kolda ne işi var? Hiç şerit olmasa daha şık olurmuş hatta. Parçalı ise her zamanki gibi tam parçalı değil......

yalnız parçalı tasarımı, kalıp fransa ama renk ve parça dağıtımı sanki Trabzonun kalıbı olmuş :S

Herkes de bu sene elit katogorideyiz formalarımız harika olacak bakan bi daha bakacak sahada rakip bizim formalara bakmaktan top oynayamayacaklar zannettiler galiba :) bu sene çikan formalarımız bunlar ise bence gayet başarılı olmuş hele ki bu sene çikan formalara göre :)

Bu muydu Elit kategori diyenler Barca'nin yeni formalarina göz atsin, sükür namazi kilsin.

Formalar süper, özellikle Parcali muhtesem. Gercekte cok daha iyi görünür, merak etmeyin.

Herkes de bu sene elit katogorideyiz formalarımız harika olacak bakan bi daha bakacak sahada rakip bizim formalara bakmaktan top oynayamayacaklar zannettiler galiba :) bu sene çikan formalarımız bunlar ise bence gayet başarılı olmuş hele ki bu sene çikan formalara göre :)

Tek sıkıntı renklerin dağılımı katalog, forma kalıbı ve kumaş kalitesi Fransa, ama parçalı renk dağılımı trabzon 10-11 08-09 barcelona :S

Bu muydu Elit kategori diyenler Barca'nin yeni formalarina göz atsin, sükür namazi kilsin.

Formalar süper, özellikle Parcali muhtesem. Gercekte cok daha iyi görünür, merak etmeyin.

Bence gecen sezonki sarı forma süperdi. Bu yıl onun seviyesinde forma göremedim. Zevk meseleesi

Üst Alt