İstifa da Bir Hizmettir Ergin Ataman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstifa da Bir Hizmettir Ergin Ataman

Basketboldan anlamayan adam Micov'un basketbolculuğunu anlayamaz.

İzleyip 'bu ne yavaş adam yeaa' falan diyorlardır.

Ülke de böyle bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan mallarla dolu.

Basarisiz olunmaya baslanmistir ,degisiklik hayirli olabilir ama degisiklik bu kadar mac kaybettikten sonra mucize getirmez , 4 te 0 ile baslayip da ilk 8 e girmek zor gorunuyor

Bu pleis filan ile kadro kuran kocun sorgulanmasi gerekir . Butce rakiplere gore az olabilir , fener ve cska maclarina bir sey demiyorum ama diger 2 macta da kabullenmis goruntu vardi ,son top heyecani dahi yasatamiyor takim ,bu kadar alt levelda kalinacaksa bu butceye de gerek yoktu
kizilyildiz ve banvit yenilgileri kabul edilemez. eldeki tofas macini da az kalsin veriyorduk. 5 ic saha macinda 4 yenilgi aliyorsak birseyler yolunda gitmiyordur

tutku, shumpert, haluk yildirim, shippli kadro bile ic sahada daha atesli top oynuyordu :hat:

Kocun hatalari falan olabilir bunlar ayri konular once sunu bilelim basketbol futbola benzemez. Dusuk butceli kadronla futbolda Real'i bile yenebilirsin ama basketbolda kadron iyiyse surpriz cok az olur. Bu butceyle bizim yerimiz euroleague degil zaten bu cok acik

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ben basketten pek anlamam ama ben Micovu hep begeniyorum maclara denk geldigim zaman.

Neden dökülüyor dedin anladim Murhan.

geçen sene örö kupu getiren hocayı istifaya davet etmek, hainliktir. herkes kötü dönemler geçirir, önemli olan o dönemlerde böyle önemli adamların yanında durabilmektir. herif kebapçı olsa millet kıç yalamaya devam ediyordu.

Kelle istemeye ne meraklı bir taraftar topluluğuyuz.Riekerink gitsin ergin ataman gitsin.Kendimizi real manu barça falan sanıyoruz herhalde herşeyin üst düzeyini getirecek kadar.Biraz sabretmek lazım.

Ergin Ataman hocamızın bir an önce formunu bulması lazım geliyor. Ayrıca kadro mühendisliği bu sene kötü bile değil, Thompson,Schilbb ve Diebler yerine acilen 3 adam gereklidir.

Ergin Hoca'dan istifa istemek olmaz, ayıp olur. Galatasaray efsaneleri arasındadır şimdiden. Fakat oyuncu seçimi konusunda büyük hatalar yapıyor, geçmişte de böyleydi. Bu sene buna ek olarak kariyerinin en formsuz dönemini geçiriyor. Zaten istifa etse kimi getireceksin şu anda Trinchieri'yi mi?

Ayrıca maç sonu açıklamalarına dikkat etmeli koç. Brose'nin bütçesi bizden daha fazla değil ama son topa kadar Fener, Barca deplasmanlarında oynuyorlar. Onlar kadar olamıyor muyuz yani? Ne demek normal sonuç. Sonuç normal olsa bile oyun, mücadele normal değil bir kere.

Ergin hoca geniş kadroyla yapamıyor rotasyonda hep hata yapıyor ama kendisine güvenmekten başka yapacak bişey yok zaten gitse bile daha iyi hoca bulamayız

Basarisizlik varken, bahane üretmeyen teknik adam, cok zor bulunur, hatta bulunamaz bile. Teknik Direktörler herzaman politika yaparlar, net konusamazlar. Bu meslek, zannetiginizden cok daha zor.

Bizim icin isin kolayi. O oynansin, bu alinsin, bu gönderilsin.

Üst Alt